Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Pawłowicz i żona Sikorskiego w jednym rankingu. Oto wpływowe Polki. ZDJĘCIA

20 lutego 2014, 14:32
Światowej sławy pisarka i dziennikarka, publikująca m.in. dla „The Washington Post”. Prywatnie żona szefa polskiej dyplomacji Radosława Sikorskiego.
Światowej sławy pisarka i dziennikarka, publikująca m.in. dla „The Washington Post”. Prywatnie żona szefa polskiej dyplomacji Radosława Sikorskiego. / AKPA
Tygodnik "Wprost" publikuje ranking najbardziej wpływowych Polek. Znane panie szereguje w kilku kategoriach - sport, biznes, kultura i show-biznes oraz polityka i społeczeństwo. Zobacz, kto znalazł się w dwóch ostatnich zestawieniach.
Reklama
Reklama
Tematy:
Anne Applebaum ranking wpływowe Polki Krystyna Pawlowicz

Powiązane

Reklama

Komentarze(37)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • sp
  2014-10-02 23:01:27
  Czy Anne Applebaum jest Polką?
  10
 • będąc lekarką
  2014-04-19 15:37:24
  ciekawe za ile chce sprzedać swoje dziewictwo
  5
 • cafar
  2014-12-18 09:44:20
  Wyrazista to pewne, ale czy kobieta ... Tu już nie byłbym taki pewien
  10
  pokażodpowiedzi (1)
 • gość
  2014-12-18 20:49:21
  Pani prof. Pawłowicz to mądra kobieta z charakterem i kręgosłupem moralnym. Pozdrawiam i gratuluję. Wszyscy moi znajomi też Pani kibicują:-)
  21
 • DOBRZE ZE NIE MAM Z NIMI NIC WSPOLNEGO
  2014-04-20 17:09:57
  BAKALARZ RADZIO Z ANKA JABLONKA W ETOLI Z KOTA WYGLADAJA JAK PRZEZ OKNO
  A GDZIE JEST HENKA KRZYWONOS, ANKA GRODZKA I ANKA DZIADZIA?
  ALE TOWARZYCHO?
  11
 • Ślązak - Nie Polak
  2014-02-20 18:10:29
  Krystyna Pawłowicz - Tygodnik nazywa ją najwyrazistszą kobietą po prawej stronie sceny politycznej.

  Prymitywne i ordynarne chamstwo jako synonim wyrazistości - oto kanony polskiej Siczy, wersalskiego bękarta!
  3
 • >>>>> Zibi <<<<<<
  2014-12-18 13:30:06
  snikorska , TO CHYBA BABO -CHŁOP ...
  15
 • bodzio
  2014-04-20 03:51:44
  alez naturalnie ze mozna jej ufac ha ha ha ha .Po tym jak przekopala ziemie w Smolensku bez uzycia szpadla i ja przesiala ..ha ha ha to nic tylko ufac !
  9
 • Ślązak - Nie Polak
  2014-02-20 18:06:20
  Ewa Kopacz, to jeden z niewielu polityków, do których szef rządu ma całkowite zaufanie...

  bo ona jest totalny zerem. Ot, cała prawda :)
  7
 • podatnik
  2014-02-21 09:08:34
  A gdzie towarzyszka sekretarz POP PZPR - Henryka Bochniarz?
  5
 • danka
  2014-02-20 17:23:36
  Gdyby wszyscy POlitycy ciezko pracowali i kopali w smolensku na glebokosc 1 m tez byliby w szczegolnych laskach tuska. Obydwoje najlepiej w swiecie potrafia klamac bez mrugniecia okiem , boja sie tez o wlasna skore i dlatego sa pewni ze jeden nie zdradzi drugiego a zakonczenie byloby wiadome . Obydwoje sa nieprzyzwoicie obrzydliwi ,podobnie jak palikot -gumowy penis i stefek niesiolowski dyzurny czubek kraju .
  3
 • tak
  2014-02-20 18:41:55
  a kto ta tepa krowe pawlowicz bierze powaznie i uwaza za "wplywowa". Przeciez ten chlew wplyw moze jedynie ma na swoj stolec, choc sadzac po jadzie jaki produkuje to chyba ZADEN. WSTYD I HANBA by takie cuchnace nic wstawiac miedzy powazne, uczciwe kobiety PRACUJACE a nie ujadajace jedynie
  6
 • Mafia_PO-Palikot-PSL-SLD do kubła!
  2014-02-21 10:24:17
  Kim jest "frontmenka" i "pierwszy macher" Platformy Obywatelskiej, o której mówiła posłanka Beata Sawicka w podsłuchanych przez Centralne Biuro Antykorupcyjne rozmowach telefonicznych w sprawie prywatyzacji szpitali?

  We fragmentach podsłuchów z rozmów, które zostały w tej sprawie udostępnione mediom, Sawicka konkretnie opisywała mechanizm, na podstawie którego szpitale miały zostać skomercjalizowane, a potem sprywatyzowane.

  Wszystko miało się rozpocząć po przejęciu władzy przez Platformę Obywatelską w 2007 roku. Do tego pojawił się wątek korupcyjny, chęć pośredniczenia w upłynnianiu majątku zadłużonych szpitali.

  Całość operacji miała być kierowana przez osobę, o której sama Sawicka mówiła: "Do tego typu spraw będzie pierwszy macher, frontmenka, partnerka z mojej grupy". "Jest nas troje, którzy tworzą prawo" - zapewniała swojego rozmówcę. Gwarantowała wprost: "Będziemy przekształcać szpitale w spółki prawa handlowego".

  Internauci na wielu forach podnoszą, że jedyną kobietą, która zrobiła oszałamiająca karierę w PO, jest E** K*****. Czy w związku z tym to ona miała być mózgiem operacji mającej na celu przekształcanie szpitali w spółki prawa handlowego, a następnie ich prywatyzowanie? Oficjalnego potwierdzenia nie ma.

  Posłanka Sawicka okazała się złym prorokiem. Dzisiejsza dezorganizacja i gwałtowne ruchy komercjalizacyjne skończą się niechybnie sprzedażą majątku publicznego. A przy okazji zwykłą kradzieżą, poprzez przywłaszczanie sprzętu medycznego czy nieruchomości - ocenia Bolesław Piecha.

  Co ciekawe, pod koniec ubiegłego roku Najwyższa Izba Kontroli zabrała głos w sprawie komercjalizacji. Wyniki raportu są dla rządu druzgoczące: te szpitale, które przed komercjalizacją przynosiły duże straty, po przekształceniu wpadały w kolejną spiralę długów.

  Natomiast zysk osiągały te placówki, które jeszcze przed komercjalizacją wyszły na prostą. Najważniejsze cele komercjalizacji: powstrzymanie strat i zmniejszenie kolejek pacjentów oczekujących na zabiegi - w większości skontrolowanych szpitali nie zostały osiągnięte.

  Łzy Beaty Sawickiej i pamiętna konferencja prasowa w Sejmie były efektem pracy specjalistów od PR z Platformy Obywatelskiej. Wszystko było przygotowane po to, żeby wpłynąć na opinię publiczną i zmanipulować ją.

  Wizerunek skrzywdzonej, uwiedzionej kobiety został w całości wykreowany i stworzony przez Beatę Sawicką, jej obrońców i ludzi, którzy im doradzali. Został stworzony na potrzeby mediów. Przedstawiciele TVN czy "Gazety Wyborczej", jak również politycy Platformy Obywatelskiej przez ten cały czas wylewali wiadra pomyj na CBA.

  FBI pomagało rozpracować posłankę PO Beatę Sawicką. Na prośbę CBA agenci FBI zrobili nawet u siebie "legendę" firmy agenta Tomka.

  Jeden z amerykańskich agentów przybył nawet na Hel. Podawał się za biznesmena, wiceprezesa firmy, która chciała wybudować ośrodek spa na Helu. Spotkał się z ówczesnym burmistrzem Helu.
  5
 • Mariola
  2014-02-21 09:46:11
  No chyba nie wszystkie panie w tym rankingu to Polki!!!

  Dla mnie największą jest Anna Dymna :)
  Pozdrawiam Pani Aniu :)
  4
 • repus ssepxe
  2014-02-20 22:41:34
  Francuscy muzułmanie wysyłają swoje dzieci do katolickich szkół! „Tam nie wyśmiewa się wiary i rodziny i nie wciska się ideologii gender”

  W szkołach katolickich – jak twierdzą - uczy się dzieci szacunku dla autorytetów, nauczycieli i rodziców. Chcą także, by ich dzieci nabrały dobrych manier, zależy im na transmisji wartości etycznych i moralnych.
  8
 • starszy pan
  2014-02-21 05:05:53
  Pani Beato tylko niech pani nie wpadnie na pomysł pokazywania w porze największej ogladalności największej żenady Pawłowicz. Dstanę odruchu wymiotnego i autmatycznego ruchu palca na kneflik pilota.
  1
 • Cynik
  2014-02-20 18:08:34
  Małgorzata Kidawa-Błońska w kilka lat skorwiła się absolutnie, co jest też wypisane na jej facjacie. Przy niej tylko Pawłowicz robi gorsze wrażenie
  6
 • ort
  2014-02-20 17:17:55
  Hehe, Zdradkowa Aplebaum czy jak jej tam to Polka? Dobre !

  Sama by sie usmiala.
  Jakas lojalnosc wzgledem "swojego" kraju, poczucie wiezi czy taki drobny banal jak znajomosc chocby 100 slow w "swoim" jezyku ?
  5
 • Miro
  2014-02-21 10:23:15
  Popierasz aborcję i nie boisz się piekła? -- głosuj na przyszłą koalicję PO-Palikot-SLD!

  Wybierz Rycha, Zbycha, Grzecha i Mira.

  By Mordom Naszym żyło się lepiej.

  Kidawa-B***ska i K**acz dzielnie walczą o in vitro / aborcję!

  [ Uwaga: za dodatkową opłatą załatwiamy zdjęcie ekskomuniki. ]
  6
 • ...jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości...?
  2014-02-20 16:38:51
  (1)

  In­sty­tut Le­ga­tum jest czę­ścią mię­dzy­na­ro­do­we­go kon­glo­me­ra­tu in­we­sty­cyj­ne­go o ta­kiej sa­mej na­zwie. Dy­rek­to­rem Po­li­tycz­nym In­sty­tu­tu z sie­dzi­bą w Lon­dy­nie (i przed­sta­wi­ciel­stwem w Du­ba­ju) zo­sta­ła nie­daw­no żo­na mi­ni­stra spraw za­gra­nicz­nych Rze­czy­po­spo­li­tej . Kie­row­nic­two In­sty­tu­tu, po­dob­nie jak je­go dy­rek­tor po­li­tycz­ny, wy­wo­dzi się wy­łącz­nie ze śro­do­wisk ży­dow­skich, zwią­za­nych z krę­ga­mi tzw. neo­kon­ser­wa­ty­stów i wa­szyng­toń­skim Ame­ri­can En­ter­pri­se In­sti­tu­te.

  Ofi­cjal­nie In­sty­tut Le­ga­tum zaj­mu­je się kra­ja­mi prze­cho­dzą­cy­mi trans­for­ma­cję ustro­jo­wą od au­to­ry­ta­ry­zmu do wol­no­ryn­ko­wej de­mo­kra­cji. Ofi­cjal­nie zbie­ra in­for­ma­cje o sy­tu­acji w tych kra­jach ce­lem po­pra­wy ich po­ło­że­nia eko­no­micz­ne­go oraz pro­wa­dzi ba­da­nia i pro­gra­my w ce­lu lan­so­wa­nia idei spo­łe­czeń­stwa otwar­te­go. Tym ra­zem nie cho­dzi już o Eu­ro­pę Wschod­nią, lecz kra­je Afry­ki i Bli­skie­go Wscho­du. Po­dej­rze­wa­ny jest jed­nak, a na­wet oskar­ża­ny o to, że fak­tycz­nie jest in­sty­tu­tem szpie­go­stwa go­spo­dar­cze­go, a zbie­ra­ne in­for­ma­cje słu­żą ope­ra­cjom fi­nan­so­wym dla eko­no­micz­ne­go dre­na­żu wspo­mnia­nych kra­jów i re­gio­nów. Dla więk­szej ja­sno­ści ope­ra­cjom fi­nan­so­wym ka­pi­ta­łów głów­nie ży­dow­skie­go po­cho­dze­nia.

  Obrzy­dli­wy ma­ły kraj

  Trze­ba nam wie­dzieć, że gdy pre­mier Wę­gier Vic­tor Orbán po­ka­zał środ­ko­wy pa­lec li­chwia­rzom z Mię­dzy­na­ro­do­we­go Fun­du­szu Wa­lu­to­we­go, czy­li naj­zwy­czaj­niej w świe­cie nie chciał im pła­cić dwa­dzie­ścia od sta, a opo­dat­ko­wał ban­ki, wy­wo­łał nie­kon­tro­lo­wa­ny atak fu­rii neo­kon­ser­wa­ty­stów, i to nie tyl­ko tych w Eu­ro­pie. Ale to nie za­czę­ło się w ten spo­sób. Na Wę­grzech za­sa­dy de­mo­kra­cji ła­ma­ne są od 2010 r. Naj­pierw wbrew obo­wią­zu­ją­cym w UE zwy­cza­jom więk­szość Wę­grów za­gło­so­wa­ła na par­tię kon­ser­wa­tyw­ną. Po­tem ciar­ki po ple­cach prze­cho­dzą ; eki­pa Orbána ob­ni­ży­ła po­dat­ki i wpro­wa­dzi­ła pro­ro­dzin­ne ulgi. Orbán uznał też nie­roz­waż­nie, że jed­nym z wa­run­ków rze­tel­nej de­mo­kra­cji jest ogra­ni­cze­nie dy­wer­syj­nej ro­li me­diów opa­no­wa­nych przez tam­tej­szy od­dział Ga­ze­ty Wy­bor­czej. Ro­bi­ło się groź­nie, ale Unia cią­gle mil­cza­ła. Ko­lej­nym zu­chwa­łym kro­kiem pa­nu­ją­cej w Bu­da­pesz­cie pra­wi­co­wej jun­ty by­ło uchwa­le­nie kon­sty­tu­cyj­nej po­praw­ki bro­nią­cej in­sty­tu­cji ro­dzi­ny. Fi­desz nie uzgod­nił jej przy tym z Da­nie­lem Cohn-Ben­di­tem. Nie za­py­tał też, co są­dzi na ten te­mat Mich­nik i żo­na Si­k-or­s-kie­go. I tu miar­ka się prze­bra­ła. Na szczę­ście re­ak­cja cy­wi­li­zo­wa­ne­go świa­ta by­ła sta­now­cza. Do ak­cji na­tych­miast, z ca­łym ar­se­na­łem bo­jo­wych środ­ków włą­czy­ły się mię­dzy­na­ro­do­we si­ły po­stę­pu z ak­ty­wist­ką Ap­-ple-­baum na cze­le.
  Co mo­gły i po­win­ny by­ły zro­bić wła­dze Pol­ski w sy­tu­acji, gdy wszyst­kie na­sze pań­stwo­we i na­ro­do­we in­te­re­sy dyk­to­wa­ły wspar­cie Wę­gier prze­ciw post­ko­mu­ni­stycz­ne­mu ukła­do­wi i je­go eu­ro­ko­mu­ni­stycz­nym spon­so­rom? Za­sta­no­wić się nad przy­ję­ciem tej stra­te­gii nad Wi­słą? Sta­nąć na cze­le pró­by wy­bi­cia się państw Eu­ro­py Środ­ko­wej na nie­pod­le­głość? A co zro­bi­ły? - usta­mi Ap-­ple-­baum, jak się zda­je na­szej rze­czy­wi­stej mi­ni­ster spraw za­gra­nicz­nych, przy­łą­czy­ły się do na­gon­ki na Orbána.Prze­ciw Orbáno­wi po­szczu­ły na­szym Urba­nem w spód­ni­cy. Ap-­ple-­baum ude­rzy­ła w alar­mi­stycz­ne to­ny. Orbána przy­rów­na­ła do Łu­ka­szen­ki! Na ła­mach Wa­shing­ton Post za­drę­cza­ła się rze­ko­mą pu­ti­ni­za­cją Wę­gier!
  (cdn)
  0
 • PiS duś
  2014-02-20 15:51:24
  ~Templariusz
  Księży czopku! ciebie podniecają pewnie dzieci tak jak wesołowskiego i gila!
  0
  pokażodpowiedzi (1)
 • Sufler dyplomowany (z dyplomem WSNS-u)
  2014-02-20 17:14:21
  Panie Prezydencie!
  Nie ma się co długo zastanawiać!

  A jak pan będzie kiedyś w naszych stronach z gospodarską wizytą - niech pan pensjonariuszom w ramach terapii przypnie kotyliony (dla podkreślenia uroczystego charakteru chwili), niech im Pan rozda czekoladowe orzełki albo nawet reszki i niech Pan im opowie taką zabawną historyjkę - rodzaj duetu z naszej codziennej operetki odgrywanej w naszej wyspiarskiej zielonej "krainie uśmiechu":

  (wersja Starego Cygańskiego Barona)
  (spisana przez naocznego świadka koronnego)
  (melodia dowolna)

  - CO PANA, PANIE HRABIO, SKŁONIŁO, ŻEBY BRAĆ ŻONĘ Z UBECKIEJ RODZINY?
  GDZIE PAŃSKA SZLACHECKA DUMA ???
  NO, NO, NO!
  TAKI MEZALIANS...
  JA ROZUMIEM - TAKIE DZISIAJ CZASY NASTAŁY...
  ALE TAK CZY OWAK - TO WPROST NIE DO WIARY...

  - ...

  NIECH MI SZANOWNY PAN POWIE TAK SZCZERZE, W SEKRECIE - CZY DA SIĘ Z TYM ŻYĆ?

  - ...

  WŁAŚNIE POZNAŁEM W OPERETCE PEWNĄ WESOŁĄ WDÓWKĘ PO PUŁKOWNIKU SB (NIEJAKI LECHTER, MOŻE PAN SŁYSZAŁ - TO BYŁO GŁOŚNE SWEGO CZASU SAMOBÓJSTWO BEZ UDZIAŁU OSÓB TRZECICH - ALE ONA ZMIENIŁA JUŻ NAZWISKO NA LEHAR, ŻEBY SIĘ ZLE NIE KOJARZYŁO) I MAM CO DO NIEJ PEWNE ZAMIARY...
  ALE MAM I OBIEKCJE... NIE JESTEM NA 100 PROCENT PRZEKONANY...
  - ...

  CO MI PAN DORADZI...?
  TAK Z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA...?

  - ...

  - A TAK A PROPOS - CZY CHADZA PAN DO OPERETKI?
  BO JA NIEKIEDY MIEWAM DARMOWE BILETY NA PREMIERY...
  Z KANCELARII PREMIERA...
  PAN ARABSKI BYŁ UPRZEJMY WPISAĆ MNIE NA LISTĘ...
  WIĘC GDYBY PAN HRABIA...

  - OJ TAM, OJ TAM, MY TU GADU-GADU...
  ZAGAPIŁEM SIĘ, PANIE KOLEGO! STRASZNIE PÓZNO! ANKA CZeKa Z KOLACJĄ...

  - ...

  - A Z TYMI BILETAMI - TAK TAK, OCZYWIŚCIE! MNIE DO TEGO ARABSKIEGO NIE WYPADAŁO, A NAŁĘCZA NIE CHCĘ STAWIAĆ W DWUZNACZNEJ SYTUACJI, BO ON OPERETKI PO PROSTU NIE CIERPI... TYLKO BALETY...
  SAM PAN ROZUMIE...
  NIECH PAN ZADZWONI DO LITYŃSKIEGO - PANI LECHTER ZNA JEGO NUMER...

  - LEHAR, PANIE HRABIO, LEHAR...
  ONA TERAZ NAZYWA SIE LEHAR!

  - AJ, AJ, AJ! TAK, TAK, OCZYWISCIE...

  - ...

  ZARAZ, ZARAZ - MÓWI PAN - LEHAR - TO TEN, CO NAPISAŁ "PTASZNIKA Z TROTYLU"?

  - NIE, PANIE HRABIO! "PTASZNIKA" NAPISAŁ ZELLER. A LEHAR TO TEN UBEK OD MOJEJ WESOŁEJ WDÓWKI! ZNACZY SIĘ - CHCIAŁEM POWIEDZIEĆ - LECHTER!
  - TO PRAWIE TAK SAMO JAK SZECHTER...

  - NO WIDZI PAN, PANIE HRABIO - ŁATWO ZAPAMIĘTAĆ!

  - OJ TAM, OJ TAM... ...POGADAŁO BY SIĘ O TYM I OWYM... ...ALE MUSZĘ LECIEĆ...
  ANKA CZeKa...
  0
 • OBSERWATOR
  2014-02-20 20:01:41
  PAWLOWICZ TO ALTE ALTE KUSIT
  2
 • dsf
  2014-02-20 16:17:22
  PiS duś
  Jesteś tylko śmieciem .
  0
 • Templariusz
  2014-02-20 15:48:15
  re~PiS duś2014-02-20 15:39
  Jak ktoś się POdnieca do Anny Krzysztofa Grodzkiej Bęgowskiego i Roberty Biedroń to nic dziwnego, że mu Pawłowicz nie odPOwiada. Wal się dupelku.
  0
 • ...jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości...?
  2014-02-20 16:36:35
  (3)

  Na­gon­ka na Wę­gry wy­ni­ka z fak­tu, że w XX wie­ku nie­raz do­świad­czy­li­śmy, że za pro­pa­gan­do­wą kam­pa­nią kom­pro­mi­ta­cji kra­ju okrzyk­nię­te­go zbrod­ni­czym mo­że iść woj­sko­wa in­ter­wen­cja – pi­szą w dra­ma­tycz­nym ape­lu do Po­la­ków wę­gier­scy kon­ser­wa­ty­ści. In­ni, mniej życz­li­wi ostrze­ga­ją Orbána przy­ja­ciel­ską ra­dą, że wpraw­dzie wy­grał wy­bo­ry, i jesz­cze do te­go do­stał 2/3 gło­sów, ale jest gra­ni­ca, po­za któ­rą wy­chy­lać się nie po­wi­nien, bo mu ma­ri­nes al­bo in­ny Grenz­schutz na gło­wę spaść go­to­wi. Re­dak­cyj­ny ko­le­ga Ap­-ple­-baum z or­ga­nu troc­ki­stów „Na­tio­nal Re­view” Mi­cha­el La­d-e­en mó­wi tak:
  Mniej wię­cej co 10 lat Sta­ny Zjed­no­czo­ne po­win­ny wy­brać so­bie ja­kiś obrzy­dli­wy ma­ły kraj i po­rząd­nie ci­snąć nim o ścia­nę – że­by wszy­scy na świe­cie wie­dzie­li, że nie żar­tu­je­my. W tym jed­nak przy­pad­ku Wę­grom mo­że się upiec. Na ce­low­ni­ku jest in­ny ma­ły obrzy­dli­wy kraj – Iran. Wy­zna­czy­ła go mię­dzy in­ny­mi dy­rek­tor po­li­tycz­ny In­sty­tu­tu Le­ga­tum.

  Czy żo­na mi­ni­stra spraw za­gra­nicz­nych Rze­czy­po­spo­li­tej po­win­na być dy­rek­to­rem po­li­tycz­nym w ta­kiej, naj­de­li­kat­niej mó­wiąc, po­dej­rza­nej po­li­tycz­nie i etycz­nie in­sty­tu­cji? Czy po­win­na z ra­mie­nia mi­ni­stra spraw za­gra­nicz­nych Rze­czy­po­spo­li­tej, czy­li w na­szym imie­niu pro­wa­dzić po­li­ty­kę za­gra­nicz­ną? Po­mi­nąw­szy kwe­stię przy­zwo­ito­ści, bo o ho­no­rze nie ma tu co wspo­mi­nać (Bóg, Ho­nor, Oj­czy­zna nie jest z pew­no­ścią je­go de­wi­zą dzia­ła­nia), z każ­de­go z tych po­wo­dów Si­k-or­s-ki po­wi­nien po­dać się lub być zmu­szo­ny do dy­mi­sji. Tak by­ło­by w każ­dym cy­wi­li­zo­wa­nym pań­stwie.

  Krzysz­tof Gó­rec­ki - "Warszawska Gazeta"
  0
 • az
  2014-02-20 15:47:28
  proponuje popatrzyć na najpiękniejszą Anię Grodzką- powodzenia.O gustach podobno się nie dyskutuje
  0
 • PiS duś
  2014-02-20 15:39:41
  Najwyrazistszą kobietą Pawłowicz! to się zgadza jest najbardziej chamską i najbrzydszą posłanką w sejmie! Zdjęcie Pawłowicz jest dobre na powstrzymanie wytrysku podczas seksu wystarczy spojrzeć na fotkę tej pani i od razu "opada"!
  0
 • CEPY ,,,,
  2014-02-20 15:41:09
  ,,,sMIECI...sMIECI...ŚMIECI...!!!
  0
 • pytanko
  2014-02-20 16:11:25
  Światowej sławy pisarka i dziennikarka, publikująca m.in. dla „The Washington Post”. kto Pomoże wyjaśnić dlaczego dostała "Orłą Białego? od komurskiego
  0
 • ...jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości...?
  2014-02-20 16:37:34
  (2)

  Wg niej fak­tycz­nym pro­ble­mem wę­gier­skie­go rzą­du jest nie­po­ha­mo­wa­na po­gar­da dla li­be­ral­nej eli­ty i ma­in­stre­amo­wych me­diów. Prze­kleń­stwem Wę­gier jest przy­wód­ca zbyt po­pu­lar­ny, al­bo ma­ją­cy zbyt du­żą więk­szość, któ­ry mo­że zmie­niać pra­wa i kon­sty­tu­cję swo­je­go kra­ju, by utrzy­mać się u wła­dzy bez ja­kiej­kol­wiek prze­mo­cy; pi­sze żo­na Si­k-or­s-kie­go. Zda­niem mi­ni­stro­wej Ap-­ple-­baum rzą­dzić z wo­li na­ro­du po uczci­wie prze­pro­wa­dzo­nych wy­bo­rach to prze­kleń­stwo!
  Do­da­je przy tym zna­czą­co (ale i pro­ro­czo): ;Nie jest to pro­blem wy­łącz­nie wę­gier­ski I nie jest. Bo nie trud­no wy­obra­zić so­bie pe­wien kraj nad Wi­słą rzą­dzo­ny przez fa­szy­stów, prze­ciw­ko któ­re­mu ła­two bę­dzie roz­pę­tać nie­na­wist­ną na­gon­kę, jesz­cze więk­szą niż prze­ciw­ko Wę­grom Orbána. Uczci­wie trze­ba jed­nak przy­znać, że rów­nie ma­ło życz­li­wie o Orbánie, oprócz Ap-­ple-­baum, wy­ra­ża­ło się wie­lu in­nych. Do na­gon­ki przy­łą­czył się Prze­wod­ni­czą­cy Eu­ro­pej­skie­go Kon­gre­su Ży­dów Mo­-sze Kan-­tor. Kry­tycz­ne po­dej­ście for­su­je Ko­mi­sja Eu­ro­pej­ska. Skar­gę zło­ży­ła gru­pa kil­ku­na­stu po­tęż­nych ban­ków i kon­cer­nów, głów­nie nie­miec­kich.

  Z Grenz­schut­zem na kar­ku

  W tym sa­mym cza­sie wy­wo­dzą­ce się z ży­do­ko­mu­ny oraz taj­nych ko­mu­ni­stycz­nych służb z cza­sów Ka­da­ra, a ho­łu­bio­ne przez neo­kon­ser­wa­ty­stów wa­szyng­toń­skie krę­gi swo­je po­ra­chun­ki z Orbánem za­ła­twia­ły przy po­mo­cy żo­ny pol­skie­go mi­ni­stra, roz­po­wia­da­jąc po ca­łym świe­cie o szo­wi­ni­stycz­nych, ra­si­stow­skich i an­ty­se­mic­kich Wę­grach. An­ne Ap-­ple-­baum, oprócz te­go, że jest mał­żon­ką my­śli­cie­la Ra­do­sła­wa Si­k-or­s-kie­go i au­to­rem ksią­żek ku­char­skich, na­pi­sa­ła też książ­ki o gu­ła­gu i po­wo­jen­nych la­tach sta­li­now­skiej prze­mo­cy. Po­ka­zu­jąc wy­pa­cze­nia z po­ło­wy ze­szłe­go wie­ku, sta­ran­nie omi­ja w niej ro­lę ży­do­ko­mu­ny. 11 li­sto­pa­da ubie­głe­go ro­ku otrzy­ma­ła z rąk pre­zy­den­ta Ko­mo­row­skie­go Krzyż Ofi­cer­ski Or­de­ru Za­słu­gi Rze­czy­po­spo­li­tej Pol­skiej. Na­su­wa się py­ta­nie za ja­kie to za­słu­gi dla Pol­ski ów rzą­do­wy me­dal do­sta­ła? Za książ­kę ku­char­ską? Za umiesz­cze­nie mał­żon­ka na li­ście czo­ło­wych my­śli­cie­li świa­ta w mie­sięcz­ni­ku dla któ­re­go pra­cu­je? Za po­li­tycz­ną, mo­krą ro­bo­tę wy­ko­na­ną na Wę­grzech? Do­nald Tusk na­kre­ślił przed la­ty, że pol­skość to nie­nor­mal­ność. Po­mi­mo te­go An­ne Ap-­ple-­baum sta­ra się o pol­skie oby­wa­tel­stwo. Po­dej­rze­wać na­le­ży, że za­bie­gi o wy­ro­bie­nie so­bie pol­skich pa­pie­rów nie są nie­win­ne, ale nie po­ra dziś spe­ku­lo­wać o ta­kich czy in­nych te­go in­ten­cjach. Po­wszech­na na­gon­ka na Orbána spra­wia wra­że­nie do­brze zor­ga­ni­zo­wa­nej. W tej du­żo więk­szej ma­chi­nie Ap­ple­baum jest tyl­ko try­bi­kiem. Cie­ka­we by­ło­by ujaw­nie­nie, kto owe try­bi­ki oli­wi, ja­kie są me­cha­ni­zmy ko­or­dy­na­cji dzia­łań w tak du­żej ska­li, w ja­ki spo­sób oraz gdzie za­pa­da­ją de­cy­zje. I czy wśród tych me­cha­ni­zmów nie by­ło no­mi­na­cji Ap-­ple-­baum na dy­rek­to­ra po­li­tycz­ne­go w In­sty­tu­cie Le­ga­tum, a wcze­śniej jej mę­ża na sta­no­wi­sko mi­ni­stra kra­ju, któ­ry ma wy­słać na mi­sje sta­bi­li­za­cyj­ne pod do­wódz­twem jan­ke­sów na­wet kil­ka­na­ście ty­się­cy żoł­nie­rzy.
  (cdn)
  0
 • George
  2014-02-20 17:00:33
  Jeżeli głupota i chamstwo jest wyrazistością, to niewątpliwie ma pierwsze miejsce.
  0
 • bolek
  2014-02-20 17:07:44
  hahahahaaaaha jak takie nic mozna nazwac wplywowym ci wszyscy nasi POlitycy to POsmiewisko na caly SWIAT
  0
 • gosc
  2014-02-20 17:15:56
  Ma zaufanie ,poniewaz zna brudy zwiazane ze Smolenskiem Tuska.Dlatego tak wysoko ja wynagrodzil bo zniej marszalej jak z koziej d...traba.
  0
 • pomnik prezesa
  2020-09-30 05:36:16
  Matka Polka bardzo by była ubogo wyglądająca bez gwiazdy kabaretu pt PiS czy bez pani Pawłowicz . Prawda ,że gwiazda !!!!!
  1
Reklama

Zobacz więcej

Reklama