Bogaci grają na głód

| Aktualizacja:

Od kilku lat zasobne państwa z Azji oraz rejonu Zatoki Perskiej wykupują ziemię pod uprawy żywności u biedniejszych sąsiadów czy w Afryce. Teraz w zyskowny interes weszły banki i fundusze hedgingowe.

wróć do artykułu
 • ~SSman
  (2010-10-24 14:02)
  po co murzyny mają się bujać z uprawą jak głupi biali przyślą pomoc tzn."humanitarną",lepiej ziemie sprzedać,czekać na worek z samolotu i leżeć do góry brzuchem!!!Te nygusy tylko pod bat się nadają i chyba nic nigdy tego nie zmieni!
 • ~CIERPLIWOSCI BRAK
  (2010-10-24 14:04)
  A co polskie koltuny polityczne? Kloca sie od por roku o Smolensk, kto ktora miernote pomowil, kto ktorego osla ma przeprosic, albo nie przeprosic, a jesli juz -to zdeklarowac cos na pismie. Jak kiedys szlachta hotota prowadzila Rzeczpospolita do rozbiorow. Po co nam ta holota, ktora od dwudziestu lat nie potrafila zredukowac biurokracji, przeciwnie - powiekszyla ja, aby utrudnic zwyklym ludziom codzinne zycie, a przedsiebiorcom dzialalnosc gospodarcza. Niczego nie potrafia, tylko dbac o wlasny kaldun. Po co ta holota pochlanialaca ogromne srodki a wprowadzajaca tylko zamet i nieporzadek w kraju; holota skorumpowana i coraz bardziej zdegenerowana.
 • ~wert
  (2019-01-18 19:33)
  Dokladnie nieroby niecioroby i co my winni by im dawac heh ...
 • ~allah
  (2010-10-28 13:09)
  nieroby czekaja na zrzuty ,maja swoj rzad bardzo bogaty, niech im da .Plodnosc tych kobiet jest ogromna ,potrafia dwa razy w roku rodzic i dakej czekac na zrzuty.SSman -popieram twoja wypowiedz.
 • ~Prawy
  (2010-10-24 19:15)
  Dokłada się miliardy do krajów afrykańskich, żeby jakoś ledwo mogły uciągnąć. A oni siedzą, nic nie robią, ziemię zamiast samemu uprawiać to sprzedają. Przypominam, że za czasów kolonialnych, sto, dwieście, trzysta lat temu, do Afryki nie tylko nie trzeba było dokładać, lecz przynosiła ona ogromne zyski metropoliom.
 • ~Mirek
  (2010-10-24 22:13)
  NWO = bandycka terrorystyczna organizacja na której uslugach jest ONZ, WHO i inne wspaniale mające pomagać ludziom. Głód jak był - tak jest.

  Wolny świat powinien w końcu załatwić tych z NWO (new word order i bilderbergow-iluminatów) bo unicestwią caly świat, nie tylko Afrykę.


  NWO = terrorystyczna org.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.