Nie żyje członek ukraińskich służ specjalnych biorący udział w operacji antyterrorystycznej na wschodzie Ukrainy. Pięciu innych jest rannych - poinformował szef ukraińskiego MSW Arsen Awakow. Separatyści otworzyli ogień do sł specjalnych ze zdobytych na posterunku milicji kałasznikowów.

Reklama

Ukraiński specnaz likwiduje barykady ustawione przez prorosyjskich separatystów przy wjeździe do Słowiańska - informują media. Jak donoszą "Wiadomości Donbasu" specnaz zlikwidował punkt separatystów na drodze do Kramatorska. Teraz likwidowana jest barykada na drodze do Charkowa. Według ukraińskich mediów obrońcy barykad bronili się przed oddziałami milicji. Podpalili też opony zagradzające przejazd. Są niepotwierdzone informacje o dwóch osobach, niegroźnie rannych w strzelaninie.

Ukraiński specnaz likwiduje barykady ustawione przez prorosyjskich separatystów przy wjeździe do Słowiańska - informują media. W mieście trwa operacja antyterrorystyczna.
Jak donoszą "Wiadomości Donbasu" specnaz zlikwidował punkt separatystów na drodze do Kramatorska. Teraz likwidowana jest barykada na drodze do Charkowa. Według ukraińskich mediów obrońcy barykad bronili się przed oddziałami milicji. Podpalili też opony zagradzające przejazd. Są niepotwierdzone informacje o dwóch osobach, niegroźnie rannych w strzelaninie.