"Leci do was ptaszek". Rozmowa separatystów dwie minuty przed katastrofą boeinga 777

| Aktualizacja:

"Leci do was ptaszek" - informuje jeden z separatystów dowódcę, Igora Bezlera. Ten dopytuje: Zwiadowczy czy duży? Służba Bezpieczeństwa Ukrainy opublikowała zapis rozmów telefonicznych separatystów przeprowadzonych dwie minuty przed zestrzeleniem samolotu malezyjskich linii lotniczych.

wróć do artykułu
  • ~KANALIA
    (2014-07-25 21:33)
    PUSCIC PTASZKA DO FRANCJI; CI ZBROJA SOWIETOW
  • ~ha, ha, aha
    (2014-07-25 21:34)
    ...banda debili pisze na tym forum...
  • ~oni
    (2014-07-25 21:36)
    czemu nie piszecie ze banderowscy bandyci ogosili 2 min. przed zestrzeleniem ze go zestrzelono
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-07-25 21:37)
    a ja pomagałem okradać te trupy.. ukradłem 2 karty kredytowe
  • ~krakus69
    (2014-07-25 21:38)
    do:
    ~Tu-154M został zestrzelony2014-07-25 21:01
    chyba nie myślisz idioto że ktoś o zdrowych zmysłach będzie czytał twoje brednie
  • ~taser ty
    (2014-07-25 21:39)
    Separatyści okradli ofiary zestrzelonego boeinga Malaysian Airlines. "Mam maskarę z Amsterdamu"
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-07-25 21:41)
    mówie wam jak się dorwałem do walizek tych zestrzelonych to nabrałem wszelkiego dobra
  • ~natonalato
    (2014-07-25 21:44)
    rusofoby nie myslcie ze poroszenko wygra jego koniec jest przesadzony do konca lata
  • ~Trefne Mięso
    (2014-07-25 21:52)
    ale to nie dowodzi, że wiedzieli że to cywilny a raczej temu włąśnie przeczy
  • ~viernaobservatorka
    (2014-07-25 22:08)
    Co za bzdury ?
  • ~peter
    (2014-07-25 22:13)
    W jednym z moskiewskich przedszkoli pani pyta dzieci:
    - W jakim kraju dzieci mają najładniejsze zabawki?
    - W Związku Radzieckim! - odpowiadają chórem dzieci.
    - A w jakim kraju dzieci mają najładniejsze ubranka?
    - W Związku Radzieckim! - znów odpowiadają dzieci.
    - A w jakim kraju żyją najbardziej szczęśliwi ludzie?
    - W Związku Radzieckim! - jeszcze raz odpowiadają dzieci.
    Nagle nauczycielka zauważa, że jedno z dzieci stoi w kącie i płacze.
    - Wowa, dlaczego płaczesz?
    - Bo ja tak bardzo chciałbym mieszkać w Związku Radzieckim!...
  • ~oto pytanie
    (2014-07-25 22:23)
    A kto w 2001 nacisnal guzik przy zdetonowaniu WTC,pierwszych 2 wiezowcow??? Ci "sami" wariaci ktorzy nadal po trupach wprowadzaja swe pomysly i plany NWO/Nowy porzadek swiata.
  • ~Realista
    (2014-07-25 22:57)
    Naiwna propaganda USA która najpierw odkryła broń masowego rażenia w Iraku, co spowodowało wywołanie wojny o ropę, z udziałem naiwnych Polaków, teraz widziała w minutę po fakcie zestrzelenie boeinga, ale gdy się okazało że mogł być zestrzelony przez Ukraińców, mówią o pomyłce, no i najważniejszy dowód rozmowa dwóch kumoszek pod sklepem rybnym, już propaganda Gebelsa była lepsza, chyba Polaków uważają za połgłówków. Naiistotniejsze aby sprzedać trochę własnych zapasów broni i przejąć interesy oligarchów ukraińskich.
  • ~gość
    (2014-07-25 23:22)
    Sasza chodz pokażę ci sztuczkę -Znimai nachy -czujesz palec w żopie- czuję - a ruki swabodnyje
  • ~strażnik gaju
    (2014-07-25 23:31)
    amerykańska filia Deutsche Banku ma bałagan w księgach i co z tego wyniknie, niedawno było 8,7 mld USD kary dla BNP Paribas za łamanie sankcji, czy Deutsche Bank jest następny i co zrobi Merkel
  • ~nawet dziecko widzi kolejną ściemę
    (2014-07-25 23:31)
    Bardzo się starali, ale przez tydzień nie umieli wiarygodnie sfałszować prostej rozmowy.

    nie widać przez chmury, przedtem też nie było nic widać? co zgłoście górze? jaki Najemnik, najemnicy walczą po drugiej stronie.
  • ~gosc
    (2014-07-25 23:33)
    kolejna bzdura I klamstwo a gawiedz w tym media lapia sie jak much na lep nie majac zadnego naukowego udokumentowania ,powtarzjac czyjes klamstwa jak papugi.monkey see,monkey do.
  • ~Wiesio 13 bicz na PISiory
    (2014-07-25 23:50)
    To kłamstwo ! Przyjaciel Pana Prezydenta Komorowskiego i całej rozumnej Polski nie mógł by zrobić czegoś takiego ! To PIs=offska prowokacja pogrobowców Lecha Kaczyńskiego !
  • ~d'Wuja
    (2014-07-26 00:48)
    w Izraelu i Waszyngtonie montują rozmowy na zadanie!
  • ~JKa
    (2014-07-26 01:25)
    Kozacy to mordercy dzieci i niewinnych pasazerow lecacych na urlop ,
    pijani rencisci sovieckiej armi znudzeni chca uczynic cos dobrego dla Putina zeby jeszcze jedna blacha zawisla na klapie,
    to ze slepi nie uzyli nawe glupiego appsa gdzie widac jaki samoloti gdzie sie znajduje
    bo tepaki sa tak pijani czy na kacu i mysla zue lepiej wiedza niz maly dzieciak z I phonem, ktopry sledzi caly swiat z swojej komorki.