"Leci do was ptaszek". Rozmowa separatystów dwie minuty przed katastrofą boeinga 777

| Aktualizacja:

"Leci do was ptaszek" - informuje jeden z separatystów dowódcę, Igora Bezlera. Ten dopytuje: Zwiadowczy czy duży? Służba Bezpieczeństwa Ukrainy opublikowała zapis rozmów telefonicznych separatystów przeprowadzonych dwie minuty przed zestrzeleniem samolotu malezyjskich linii lotniczych.

wróć do artykułu
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-07-26 08:55)
    I pomyśleć, że po wyjściu z więzienia chciałem polecieć do Malezji, gdzie – jak opowiadali przyjaciele-posłowie Platformy Obywatelskiej – mógłbym załatwić sobie dwunastolatka na całonocny seks, za jedyne 20 dolarów USA!
  • ~obserwator
    (2014-07-26 08:55)
    Nie dziwcie sie wpisom ,komuna wraca a z nia WSI , szkolona przez GRU i dodatkowo przeszkolona w metodach tortur ,przec CIA w Kiejkutach 2002-2004
  • ~konn47
    (2014-07-26 09:13)
    To oczywista oczywistosc, jak mawia Swiroslaw Klamczynski, ze podwojny agent ukrainsko-rosyjski, wykiwal Ruskow, przekazujac im wiadomosc, ze 'ptaszek do nich leci' (skad? od nas...). W ten sposob 'wystawil' pasazerski samolot na 'odstrzal' z czego korzysci ma tylko ukrainska klika przy wladzy w Kijowie.
  • ~Re: ~Obserwator2014-07-26 08:26
    (2014-07-26 14:37)
    "wygląda na pisane przez wynajętych klakierów z Moskwy... czy tylko mnie się tak wydaje?"

    - tak, ulegasz złudzeniu, tylko Tobie się tak wydaje (i niewielu innym), pomyśl:
    1) jeśli oni chcą niezależności, trzeba im ją dać, jakim prawem Państwo Ukraińskie ma ich wykańczać?
    2) w Polsce wartościowi ludzie powoli giną na głodowych pensjach, bezrobociu, bez zasiłków i emerytur
  • ~diabeł
    (2014-07-26 14:41)
    ten ~pissss2014-07-26 09:57 - co to za chory psychicznie bandyta?
  • ~fde
    (2014-07-26 20:10)
    Winna jest Ukraina. A jej winą jest to, że nie zamknęła przestrzeni powietrznej dla lotów cywilnych. I czekała na ewentualną tragedię, żeby medialnie ją wykorzystać.Winne są też malezyjskie linie lotnicze, że dla oszczędności nie zdecydowali się na dłuższy a bezpieczniejszy przelot swojej maszyny!
  • ~do roboty pis brac sie za rusków i unia tez
    (2014-07-26 21:32)
    czyli gnoje wiedzieli ruscy ze samolot boing cywilny leci ?
    odpowiecie za zastrzelenie samolotu boinga cywilnego w mołdawi wy gnoje !
    zaplacicie nam niemcom za zastrzelenie wszystkich holendrów łacznie z amerykanami ? maja pujsc siedziec z putinem !
  • ~pis-KANTY
    (2014-07-27 11:00)
    Sugestia kaczej bandy że tupolew został zestrzelony tak jak malezyjski boeing to oczywista oczywistość kolejne propagandowe kłamstwo cynicznych manipulatorów z zespołu mĄciory obliczone rzecz jasna na parafialną ciemnotę - ogłupioną w radyju z ryjem.