Atak na redakcję "Charlie Hebdo". Nie żyje 12 osób, w tym redaktor naczelny i rysownicy

| Aktualizacja:

Atak na redakcję francuskiego tygodnika satyrycznego "Charlie Hebdo". Nie żyje co najmniej 12 osób, w tym redaktor naczelny, kilka zaś jest rannych. Według policji,napastnicy krzyczeli: "pomściliśmy proroka". To jedna z europejskich redakcji, które w przeszłości zdecydowały się na publikację karykatur Mahometa. 

wróć do artykułu
  • ~rok2014
    (2015-01-07 13:13)
    wina PUTINA,albo stalina za niedotrzymanie umowy
  • ~sawa
    (2015-01-07 15:39)
    Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę. Szkoda Wolińskiego, fajnie rysował dla LUI.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-01-07 14:10)
    Nie "napastnicy", ale muzułmanie!! Dlaczego rano nie można było komentować tekstu / galerii ze zdjęciami dokumentującymi protest przeciwko "nacjonalistom, ksenofobii i rasizmowi w Niemczech"? Macie teraz swoją odpowiedź dla ciemiężonych muzułmanów w Europie. Wygonić to bydło z powrotem tam, skąd przybyli, skoro nie umieją się dostosować do reguł i kultury kraju, który ich gości. PRECZ!
  • ~telewidz
    (2015-01-07 14:10)
    Słucham TVP Info i słyszę jak wszyscy rządzący w Europie mówią o zamachu na wolność prasy. Gdy to słyszę ogarnia mnie pusty śmiech. Wolność słowa, a wolna prasa to nie w Europie i nie na świecie. Takie zdarzenia będą się coraz częściej zdarzały bo zakłamanie dziennikarzy doprowadza zdeterminowanych to podobnych działań. Jednego dnia niszczą ludzi więc jeżeli prawda nie powróci w ich zawodzie może to zdarzać się wszędzie.
  • ~już się dzieje
    (2015-01-07 14:25)
    Prawdziwą zagładę ludzkości przyniesie konflikt wywołany przez KORPORACJE i BANKI .Ich zabawa w PIRAMIDKI FINANSOWE wyprodukowała już śmierć .
  • ~Tarpan
    (2015-01-07 14:25)
    Gdzie skoordynowana akcja policji w tym czasie kiedy weszli dobudynku redakcji i zabijali ludzi dokonywali egzekucji ktoś powiadomił policję, ludzie dziennikarze nagrywali to z dachu to co działo się na ulicy, terroryści wyszli z budynku, w budynku redakcji przebywali z 10 minut!! niepokojeni przez 2 policjantów których zabili, jeden samochód z dwoma policjantami przyjechał, terroryści niepokojeni przez nikogo byli wstanie chodzić po ulicy z kilka minut dokonali egzekucji jeszcze żywego policjanta powrócili do samochodu i powoli i odjechali, co robiła policja w tym czasie??
  • ~kaś
    (2015-01-07 14:34)
    Nawiększym zagrożeniem dla współczensego świata jest lewactwo i islamski fundamentalizm.

    To są główne zagrożenia dla współczesnego świata.
  • ~rudy z budy
    (2015-01-07 14:37)
    Mekka et Medina esse delandum
    a Arabusów należy internować i odesłać na pustynię, albo na wyspę Niedźwiedzią
  • ~Otrzeźwiejcie baranie łby
    (2015-01-07 14:38)
    Sprowadzajcie więcej islamistów.

    Pozwalajcie im się osiedlać i rozmnażać.

    Zwalczajcie Chrześcijaństwo.

    Róbcie tak dalej durnie a już niedługo wasze puste łby zostaną odcięte.

    Dziś macie próbkę tego c o sie będzie działo w Europie podbitej przez islamistów.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-01-07 14:38)
    III Wojna juz sie dawno zaczela !!
    To Wojna Islamu z
    " Niewiernymi " czyli cala reszta swiata !

    Pamietacie atak na USA , Madryt i Londyn..?
  • ~gosc
    (2015-01-07 14:39)
    Tylko w Polsce mozna obrazac katolikow ,Pismo Swiete ,pluc na Kosciol ,gdzie indzie jest reakcja natychmiastowa.
    Kazdy ma prawo do swojej religi i nie mozna sie z niej ,ani z ludzi wysmiewac a tym bardziej drwic.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-01-07 14:41)
    "Uzbrojeni meżczyźni" to hassan,mahmed i mohammed...walczyli pewnie za pomocą kałasza z satyrykami ośmielajacymi się sprzeciwić prawu szariatu panującemu już częściowo we Francji...
    Imigranci islamscy chcą zmienić życie w Europie w wojnę domową.

    Ciekaw jestem, czy w Sztokholmie dziś naklejają te serduszka na meczetach?
    I czy w Niemczech wyzywają zwolenników Pegidy od nazistów?
  • ~siła spokoju
    (2015-01-07 14:42)
    no i się lewactwo doigrało, szkoda że katolik można opluc a on tylko nastawia policzek
  • ~JKa
    (2015-01-07 14:53)
    Nie wiary sa winne morderstw, tylko ci co nawoluja do tego ,
    fanatyzm nie zna wiary ,nawet w naniby pokojowym budyzmie jest sporo fanatykow ,jak w Japoni w czasach 2 wojny swiatowej,

    Normalny czlowiek nigdy nie bedzie mordowal tylko zdalnie sterowany .
  • ~Samuel Bernstein
    (2015-01-07 15:14)
    Najbardziej bezpieczny czuje sie ja i moja 10 - io osobowa rodzina w Niemczech. Przy naszej synagodze zawsze jest kilku policjantow i opancerzony pojazd z lufami karabinow maszynowych, gotowych do wystrzelania jakichs islamistow. Mimo, ze
    Niemcy wymordowali kiedys 50 czlonkow mojej rodziny, to teraz czuje sie u nich jak w Niebie. Moje geszefty kwitna i Neimcow kocham coraz bardziej !
  • ~Masa Talarek (rzecznik PISSU)
    (2015-01-07 15:33)
    Proszę natychmiast wysłać tam naszego policmajstra Antosia Maciorawicza !
    W ciągu kilku minut złapie terrorystów i na pewno udowodni ze stoja oni za zamachem na PISdzenta w Smolensku ! To pewnie oni posadzili tam brzozę...
    Jarosław...Jarosław...
  • ~Paligigant smrodu
    (2015-01-07 15:49)
    UWAGA: PO ma nowego kandydata na przy- wódce. Dla zmylenia przeciwnika podpisuje się "Prezes-kurdupel".
  • ~ja
    (2015-01-07 14:25)
    By was świnia wydymała wy porypane allachy
  • ~zydek
    (2015-01-07 17:29)
    wszystkie kraje POwinni sie POzbyc tych brudasow z recznikami na lbach i wtedy bedzie sPOkoj z tymi smieciami
  • ~Taaka prawda
    (2015-01-08 15:33)
    Igrali z ogniem i się doigrali

    kpienie z czegoś co dla innych jest świętością jest w złym guście.

    czy my się nie oburzamy w takim wypadku?
    Jedyna różnica ,że nie zabijamy z tego powodu.

Może zainteresować Cię też: