Rosyjanie szykują się na najgorsze. "Zaczniemy przejadać rezerwy"

| Aktualizacja:

Już wkrótce rosyjski budżet może mieć poważne kłopoty. Według ministra finansów Antona Siłuanowa jeśli ceny ropy na światowych rynkach nadal będą utrzymywać się na niskim poziomie Rosja zacznie „przejadać swoje rezerwy”.

wróć do artykułu
  • ~ale numer.
    (2016-01-16 13:33)
    O jabłkach i polskiej słoninie będziecie czytać w bajkach dzieciom na dobranoc.
  • ~Witja
    (2016-01-16 13:58)
    Ciekawe czy przy 30 USD za baryłkę budowanie Nord Stream 2 nadal jest takim zabójczo korzystnym interesem.
  • ~JK
    (2016-01-16 13:26)
    już niedługo bracia Rosjanie - będziecie się kąpać w Tokaju i napychać polską kaszą i kiełbasą!
  • ~KIZ
    (2016-01-16 23:51)
    ZACZNIEMY PRZEJADAĆ?????? CHYBA JUŻ PRAWIE PRZEJEDLIŚMY, TOWARZYSZU MIEDWIEDIEW!!!!! ROSJA JUŻ JEST BANKRUTEM!!!!!
  • ~vp
    (2016-01-16 16:20)
    Kopiujemy dokładnie postępowanie pana prezydenta Putina z wyjątkie zagarnięcia kawałka terytorium innego państwa ale kto wie czy prezes nie wyda rozkazu ministrowi Antoniemu marszu na Smoleńsk . W XVII w Smoleńsk i ziemia smoleńska były w RP Dał Putin przykład jak interpretować historię Jarek zmodyfikuje ??
  • ~boy
    (2016-01-16 13:52)
    Tytuł jest kwintesencją wiedzy i polotu jego autora. Czy ktoś go uczył j. polskiego ??? U niego "rosyanie" to tak jak "Maryan i Marya" Wstyd.
  • ~kleopatra
    (2016-01-16 14:05)
    O ciekawe a PiS się na nich tak wzoruje jakbyśmy i my mieli tak wielkie rezerwy !!!
  • ~olo
    (2016-01-16 14:16)
    kupilem wlasnie 3 op makaronu, wazny do 06.2017 , jutro upoluje reszte
  • ~Rosja i Rosjanie mogą
    (2016-02-05 16:36)
    ogromnie wiele skorzystać z jakości i wiedzy polskich rolników i przemysłu przetwórczego żywności.Rosja może i powinna sama się wyżywić a Polacy mogą jej pomóc.... Dlaczego tak nie jest...... ?????????
  • ~a
    (2016-01-18 07:50)
    Po co te halas, jesli maja rezerwy.
  • ~natalia
    (2016-01-16 20:38)
    Może to nieprawda i Rosja ma sie dobrze ,nigdy nie było embarga,ludziom tylko mydlą oczy.Przecież klepali się po plecach i całowali . Kanclerz Niemiec powiedziała że Rosji nie skrzywdzi.Francuzi to przyjaciele. Rosjanie mają konta w bankach zachodnich i sa to baońskie sumy. Obama też obejmował Putina. Coś tu nie gra.Wszystko to ściema.

Może zainteresować Cię też: