Amerykańska Polonia krytykuje Clintona za wypowiedź o Polsce

| Aktualizacja:

Kongres Polonii Amerykańskiej w wydanym we wtorek wieczorem oświadczeniu skrytykował byłego prezydenta USA Billa Clintona za słowa, że Polska odrzuca demokrację na rzecz "autorytarnej dyktatury". KPA wyraził poparcie dla wybranego demokratycznie rządu Polski.

wróć do artykułu
  • ~Mira
    (2016-05-19 06:27)
    PiS jest obrzydliwy, ale, a Boga!, PO, KOD i Nowoczesna czy Razem nie są lepsze! Znów będą się żreć, znów będą się szczuć wzajemnie i znów przyniesie zgubę Polsce ta politykierska hołota!
  • ~gorszy sort
    (2016-05-19 06:27)
    Nie normalna Polnia Polonia nie jest oburzona , wprost przeciwnie, ci co sie oburzaja to jak powiedzial jeden z tej sekty, ciemny lud wszystko kupi
  • ~broszka z Broszkowic
    (2016-05-19 04:26)
    Sądząc po opracowaniach "naukowych " ekipy smoleńskiej naukowców polonijnych ,uważam ,że Polonia Amerykańska to po części ciemnogród intelektualny wychowany na filmach o Chucku Norisie ?
  • ~myszka miki
    (2016-05-19 04:05)
    Kongres Polonii Amerykanskiej ma w USA takie samo znaczenie jak np. Klub Bylych Grubasow w Denver, Colorado.
  • ~katar
    (2016-05-18 21:43)
    Lewacki niby prezydent the Bill co nie wiedzial co sie robi z cygarem
  • ~nie głosujta na niego
    (2016-05-18 21:11)
    on zna polki, nawet pewna pania, na głosy niech nie liczy
  • ~Karuz Ela
    (2016-05-18 20:42)
    Polonia USA to wieśniacy z okolic Tarnowa, Dąbrowy Tarnowskiej i wiosek z okolic Białego stoku. Średnia wykształcenia 7+ klas podstawowej. Ludek zaściankowy, zahukany, bojący się wszystkiego, nieznający języka. Jedyne odniesienie dla nich to "Radio co ma Buzię" i parafialny klecha, co on powie to święte. Obciach dla nowoczesnego świata. Dno i wodorosty umysłowe.
  • ~wawa
    (2016-05-18 19:43)
    "nie byłyby wolne" bez udziału USA" ... pierre dolisz Bill. Sprzedaliście nas w Jałcie.
  • ~hilaryyy
    (2016-05-18 16:47)
    bill ma cos z deklem wiec trzeba go olac
  • ~Mustrum Ridicully
    (2016-05-18 16:21)
    Kongres Polonii Amerykanskiej? To ci od szmalcownika Kobylanskiego, "polonusa" co to w Urugwaju mieszka? No to nie dziwcie sie ze polish jokes znowu sa popularne w USA.
  • ~bogatym zawsze malo !
    (2016-05-18 15:54)
    co sie nie robi o zdobycia wladzy ! ciekawe ile ci ludzie maja juz na koncie milionow dolcow.
  • ~adam
    (2016-05-18 14:51)
    Polonoa amerykanska to największy ciemnogrod wśród wszelkich poioni Nigdy nie popierałem Po Natomiast myslalem ze pis będzie bardziej rosadny od tych rusofobów Komorowskiego Schetyny Siemoniaka na razie się zawiodlem
  • ~siw
    (2016-05-18 14:48)
    co polonia ma do polski powinno odebrać im prawo wyborcze
  • ~Ludwik
    (2016-05-18 14:47)
    babiarz się odezwał, zaPOmniał jak zdradzał swoją żonę.
  • ~srod
    (2016-05-18 14:25)
    Clinton, to że publicznie robiłeś i oficjalnie gadałeś zawsze wyłącznie to, co ci twoja własna żona kazała, wszyscy wiedzieli od dawna, ale że teraz gadasz tylko to, co ci każe żona Radka Zdradka, to już stawia cię niżej nawet Kijowskiego. Słuchający się własnej żony to pantoflarz, a słuchający się żony innego faceta to "clinton". Posłużysz od teraz jako nowa jednostka niemęskiego debilizmu.
  • ~krzysztof
    (2016-05-18 12:53)
    POLONIA NIE MUSI MNIE BRONIĆ W AMERYCE , BO SAMA NIE WIELE ZNACZY, I CHCĘ ABY POZBAWIONO POLONIĘ BRANIA UDZIAŁU W WYBORACH. NIE CHCIAŁEM KOMUNIZMU I NIE CHCĘ SOCJALIZMU W WYDANIU KACZYNSKIEGO
  • ~Ozz
    (2016-05-18 12:36)
    Billy take it easy, you are not helping your wife a bit. You should stick to your high payed call girls and keep your mouth and your dick far away from Poland
  • ~Bimbo
    (2016-05-18 12:03)
    ********* waść, bo nigdy tu w Stanach nie byłeś i nie wiesz kto, co mówi.
  • ~seta apleubaum
    (2016-05-18 10:28)
    Żona tłustego włosa zdradka skutecznie lobbuje za KODem u polityków amerykanskich.
  • ~wiem
    (2016-05-18 10:25)
    "glupi jak polak katolik" tak mowia o parszywym polactwie w USA.