Prezydent Ukrainy w wywiadzie dla CNN: Putin chce całej Ukrainy

Prezydent Ukrainy Petro Poroszenko ostrzegł w wywiadzie dla CNN, że prezydent Władimir Putin chce, by "cała Ukraina" stała się częścią "rosyjskiego imperium". "Rosyjska agresja całkowicie zniszczyła powojenny globalny system bezpieczeństwa" - oznajmił.

wróć do artykułu
  • ~Ja BABA
    (2016-08-26 18:28)
    A Ukraina całej Polski? A Polska całych Niemiec? A Niemcy to Australii.??? no to jesteśmy w domu. Tu ziemia obiecana, jak nas sychac? Bez odbioru. Dobrze ze Valezy zapłacił za wieczny sojusz z Francja elegancja.Prawda panie potomka Wałęsa? Nie ma się czego bać. Francja nas obroni. Ale tam tylu muzułmanów.... Jestem przekonana ze chętnie przyjadą do naszego kibucu.Ja tam się muzułmanów nie boje.Moich dziadków tez uratowała znajomość niemieckiego w czasie wojny. Euro spoko. GBP tez. Złotego nie oddamy bo nie mamy.
  • ~dsp
    (2016-08-25 16:25)
    Ale glupoty,poco Rosji obecna ukraina.
  • ~b-52
    (2016-08-25 13:21)
    PUTIN NIE DAJ SIĘ
  • ~Kozak
    (2016-08-25 11:09)
    co tu sie dziwic panie poroszenko walcman,to normalne skoro sam przywodca onz mowi ze cos takiego jak ukraina nieistnieje jako twor panstwowy to co sie dziwic putinowi,polacy mieli swoja szanse w 90 latach na odzyskanie kresow i byc moze polskiego krolewca.ale spytajcie michnika i profesorkaod prostytutek ktory juz jest na tamtym swiecie dlaczego jezdzili do moskwy ..pozatym polacy banderowcow nigdy nie zaakceptuja za bestialstwa .nigdy niebedzie miedzy nami zgody,,my aniolami niejestesmy ale nieprzyszlo nam do glowy tak sie pastwic nad biednymi rusinami ..zapewne dochodzilo do roznych ekscesow konczacych sie byc moze smiercia niektorych ludzi .ale bestialskie pastwienie sie na bezbronnymi jak to bylo w przypadku upa .iu innych ukraicow wciaz poukrywanych pod innymi nazwiskami w polsce po akcji wisla ..niemyslcie sobie ze my polacy owas niewiemy ..wiemy ..mazurskie zachopom,dolnoslaskie pomorze.srodkowe.wiemy tez zze z domu wynosicie nienawisc do polski polakow,ale jak wam unas niedobrze to wracajcie sobie na ukradziona ukraine..tam sobie zyjcie w pokoju.ja was tu niechce....w polskich sadach,sa ukraincy,w wojsku,bankach,urzedach gminnych i niezadko sa oni odpowiedzialni za bardzo wazne rzeczy .ale polakom utrudniaja zycie..ile ich bylo w milicji ub,wsw,mon.i wielu innch miejscach to juz tylko wiedza emeryci z ub i sb.oni znaja prawde...banderowskie panstwo nam polakom niepotrzebne ..to zwykli mordercy..
  • ~Cyklon
    (2016-08-25 10:52)
    Rosja chce zająć całą obecną Ukrainę ??? z polskim Lwowem (okupowanym przez Ukraińców) też??? Żirynowski mówił co innego.
  • ~and
    (2016-08-25 10:28)
    Sztuczne twory o historii opartej na ludobójstwie upaść muszą. Zastanawia mnie jedynie megalomania Poroszenki dla swoich mówi "wróg nie potrafił rzucić nas na kolana", a leżą i kwiczą na łopatkach czy też "nasza flaga zawiśnie nad Krymem czy Donbasem".
  • ~anty_błazen
    (2016-08-25 10:21)
    "ukraina, ukraina my skaczemy na delfinie..."
  • ~realista
    (2016-08-25 10:21)
    Prezydent Poroszenko ma racje i slusznie ocenia zamiary Rosji wobec Ukrainy. W razie zwyciestwa wyborczego Donalda Trumpa Rosja te swoje zamiary zrealizuje.
  • ~slowianka
    (2016-08-25 10:17)
    Duda stracil moj glos a ten pajac nadany po krwawym przewrocie to moze sobie pogadac. Polacy nie sa glupi kim sa banderowcy i zadna sila nie zmusi nas do uznawania i kochania tego narodu , zadna . Wolyn pamietamy bo dalej po rowach leza ich kosci i prochy .