Premier May ogłasza najwyższy poziom zagrożenia terrorystycznego. "Do kolejnego ataku może dojść w każdej chwili"

| Aktualizacja:

Brytyjska premier Theresa May poinformowała we wtorek wieczorem o podniesieniu poziomu zagrożenia terrorystycznego do najwyższego, piątego poziomu, który formalnie oznacza, że kolejny atak jest nie tylko bardzo prawdopodobny, ale może dojść do niego w każdej chwili.

wróć do artykułu
 • ~wam
  (2017-05-24 08:24)
  Po co podnoszą ten alarm? Czy to przypadkiem nie burmistrz Londynu twierdził niedawno, że zamachy będą częścią współczesnej rzeczywistości i trzeba się do tego przyzwyczaić? To niech się Brytole oraz obywatele Euroburdelu przyzwyczajają powoli.
 • ~Jj
  (2017-05-24 08:30)
  NIE .CZAS NA PŁACZ I MARSZE , CZAS NA ELIMINACJĘ TYCH SZCZURÓW. MOŻE WRESZCIE KTOŚ SIĘ ZA.TO WEŹMIE !!!
 • ~a fan
  (2017-05-24 10:52)
  British Prime Minister Theresa May is perfectly right because that subhuman act of terror must be treated with the proper British iron fist.
 • ~prawnik
  (2017-05-24 10:57)
  Dla "Jj" : Takie mozliwosci istnieja. Po pierwsze Wielka Brytania i USA moga wyslac swoich komandosow i zlikwidowac Arabow finansujacych terroryzm. Po drugie rodziny ************* dzieci moga zlozyc sie i zaplacic najemnikom, ktorzy zlikwiduja Arabow finansujacych terror. Bol po utracie najblizszych jest wielki, wiec jest tez trzecia mozliwosc - a to : zaplacenie przestepcom zorganizowanym za zabicie dzieci Arabow finansujacych IS.
 • ~wenat
  (2017-05-24 19:01)
  Wiekla Brytania dzieki bezrefleksyjnym politykom akceptujacym ********** u siebie staje sie na naszych oczach kalifatem,Samowola i bezczelnosc muzułmanów jest skandaliczna.