Włochy wiszą na włosku. Problemy Italii mogą się rozlać na całą Unię, w tym Polskę

| Aktualizacja:

Kryzys polityczny w Italii zaczyna się przeradzać w kryzys ekonomiczny. Istnieje obawa, że rozleje się na całą Europę.

wróć do artykułu
  • ~w Brukseli ciezko pracuja
    (2018-05-31 21:41)
    Co tam Wlochy ,Hiszpania, Grecja itd... Onet podaje ze UE chce zakazac slomek do picia i patyczkow. Bardzo dobrze, bedzie lepiej. Mozemy byc spokojni , mysla o nas.
  • ~ciocia gruba berta z torunia
    (2018-05-30 17:26)
    Nasz Prezes gdy wstawał z kolan (nie ma tego słowa) to wiedział co robi !
  • ~WK
    (2018-05-30 15:42)
    Unia wprowadza staliniwskie zasady / raz zdobytej władzy lewactwo europejskie bez walki nie odda
  • ~no kiedy
    (2018-05-30 13:15)
    A kiedy komosja śledcza w sprawie afery kiblowej towarzysza Brejzy ?
  • ~ewa koby
    (2018-05-30 12:06)
    wlosi jak ...wiecie mafiozuja caly swiat belusio ma tyle kasy ze moze splacic dlugi calego swiata a co dopiero italy ewa koby
  • ~j-23
    (2018-05-30 11:22)
    Ktoś musi wreszcie przećwiczyć wyjście z euro i bankructwo. Inaczej lud będzie dalej wierzył w bajki populistów
  • ~dm1
    (2018-05-30 11:22)
    re: Monachijski..... Pre...zi .o zna tylko rosyjski. Ale moze ktos z Młodzieży Wszechpolskiej , albo jakis kibol przetlumaczy?
  • ~Demony znaja tresc Biblii i co ?.nie drza
    (2018-05-30 10:41)
    Re: Ewiak Ryszard.Jestem chrzescijaninem biblijnym prawie 40 lat,temu poznalem tresc Biblii.Mam dosc glupoty ludzkiej,niech pan nie biega zaszybko przed P.Jezusem Chrystusem.Prosze sobie poogladac jednodollarowy banknot USA.Rosja w Biblii nie istnieje,jako znawca wojskowy ,Rosja posiada bron tylko defensywna.Nie ma mowy o jej dominacji w swiecie,na to potrzebne sa duze pieniadze !.W gre wchodza tu Araby,Chiny itd.To te nacje napadna od polnocy na Izrael.Wojna Armagedon to bedzie walka o swiat,pomiedzy Chinami ,a Rosja !,ktora bedzie ostatnia sila ,ktora zdolna bedzie do katastrofalnej ostatniej wojny.Kula ziemska wybuchnie,rozleci sie na kawalki.Biblia mowi o Nowym niebie i ziemi i 1000 krolestwie,gdzie slonce bedzie 7 razy silniejsze i podobnie jak ksiezyc.Nasze spekulacje nalezy pozostawic ,majac na uwadze stan wiedzy biblijnej wsrod naszych rodakow.Wj 20,4 -6.Pwt 4,10 - 20.Pwt 5,8 - 10.Rz 1,18 - 32.Nie rzucajmy kotletow jako pokarm dla niemowlat.
  • ~marco
    (2018-05-30 10:29)
    Może Włosi wystąpią najpierw z euro a potem z UE,jeśli ta będzie dalej siedliskiem muzułmanów i lewactwa.Może się uda.
  • ~ABC123
    (2018-05-30 08:30)
    Prezydent Włoch blokuje demokratyczny wybór Włochów.
  • ~z.
    (2018-05-30 07:38)
    Demokracja a la eurokolchoz...
  • ~Icek
    (2018-05-30 07:24)
    Język francuski
  • ~Georg
    (2018-05-30 07:20)
    Ktos chcial byc bardzo dowcipny, albo nie zauwazyl, ze tytul : Wlochy na wlosku , jest po prostu do smiechu.
  • ~ein Leser
    (2018-05-30 07:02)
    Fur "Frankfurter Allgemeine Zeitung" : Frau Merkel ist mitverantwortlich fuer antieuropaeische Stimmung in Italien, weil fuer Frau Merkel am wichtigsten sind arabische nachostliche Migranten und nicht Europaeische Union. Wenn man die EU noch retten wollte, sollte man Frau Merkel am schnellsten vorzeitig pensionieren und eine wahre Europaerin oder einen wahren Europaeer als eine Bundeskanzlerin oder einen Bundeskanzler in der BRD haben.
  • ~Dziafziu
    (2018-05-30 06:59)
    Wlochy wisza na wlosku! Hahaha, no co za tytul ! No nie na darmo nazywaja w Polsce Italie : Wlochy? Kto w Polsce i kiedy wymyslil te nazwe dla italii. Italia , to taka piekna nazwa, ale Wlochy, dlaczego wlasnie Wlochy? Italia ma juz chyba 50ty rzad od czasow wojny. Takiego chaosu nie ma w zadnym europejskim kraju. Oni zyja chetnie na kredyt, kazdy udaje bogacza, no i jak dlugo mozna? A poniewaz maja Euro, naleza do Unii, to i my poczujemy ich dlugi i zycie na : zastaw sie, a postaw sie! Ja przestalem 5 papiezy, a ile zmian rzadu de Wloszech? Olaboga
  • ~psychiatra
    (2018-05-30 06:50)
    Temu kruzysowi jest winna pani Merkel, ktora wciaz trenuje arabskiego migracyjnego zajoba zamiast zajmowac sue sprawami Europy.
  • ~Rydzyk
    (2018-05-30 05:10)
    Kato faszysci slugusi Kaczynskiego i Putina kroluja na tych forach,szczesliwi ze Unia sie rozpadnie,ciekawe kto wam lepiej placi trolle Kaczynski czy Putin
  • ~magic
    (2018-05-30 03:47)
    Niemcy bardzo się boją kryzysu we Włoszech i codziennie w mediach pełno info o tym co tam się dzieje.
  • ~jacwie5
    (2018-05-30 02:01)
    Lepiej martwy niż czerwony.
  • ~qa
    (2018-05-29 23:54)
    Oho ,chyba szykują korektę bo skąd taki artykuł jak wajchy na banksterskich kompach zostały przełożone 4 miesiące temu i euro już spadło o 10%.