Włochy wiszą na włosku. Problemy Italii mogą się rozlać na całą Unię, w tym Polskę

| Aktualizacja:

Kryzys polityczny w Italii zaczyna się przeradzać w kryzys ekonomiczny. Istnieje obawa, że rozleje się na całą Europę.

wróć do artykułu
  • ~Ojczulek Matwiej Płatow
    (2018-05-29 22:08)
    Takiego Prezydenta jak PAN DONALD TUSK potrzebuje POLSKA !
  • ~Monachijski
    (2018-05-29 22:09)
    A kaczyński jakie zna języki prócz rosyjskiego?
  • ~starzec z gór
    (2018-05-29 22:14)
    Słyszałem że prezesina dostał w szpitalu dwie kule, czy to był zamach?
  • ~korwinista
    (2018-05-29 22:15)
    Lewusy są w stanie pogrążyć kraj w chaosie byle nie rządzili ludzie z głową.
  • ~preczPO
    (2018-05-29 22:15)
    Polska liczy że po kolejnych wyborach we Włoszech ,Italia stanie się normalnym krajem jak Polska i nasi bracia Węgrzy . Precz z lewactwem i z wynaturzeniami które charakteryzują europejskie [ i polskie też] lewactwo.
  • ~korwinista
    (2018-05-29 22:16)
    Problemem Italii jest prezydent, który nie respektuje wyniku wyborów powszechnych czyli demokracji!
  • ~z kryzysu predko nie wyjdziemy
    (2018-05-29 22:22)
    Mafia jest wszedzie tam ,gdzie sa pieniadze. Wlochy sa dobra trampolina do wejscia mafi do Brukseli. Tam gdzie mafia, tam kryzys. Bruksela popierala, przyjmowala i wyslugiwala sie skorumpowanymi politykami. Teraz przychodza tego konsakwencje.
  • ~korwinista
    (2018-05-29 23:01)
    A wiecie piewcy PISu, że jak będą wyłączać prąd, to nie będzie internetu, hehe...
  • ~Donaldinio Adolfowicz-Baizuo Tuskaczewskij
    (2018-05-29 23:03)
    my socjaliści obu frakcji (narodowi i międzynarodowi) POtrafimy pogrążyć w chaosie kraj taki jak Wenezuela, z kolosalnymi zasobami ropy naftowej, w którym brakuje benzyny. Na Saharze by nam piasku zabrakło.
  • ~carloo
    (2018-05-29 23:07)
    Ot, eurokołchoźne pojęcie "demokracji". Demokracja jest wtedy, gdy wygrywają eurobolszewia i oligarchia. Gdy wygrywają przedstawiciele społeczeństwa wtedy jest tylko nazizm, a wybory nieważne. Tfu!
  • ~Ewiak Ryszard
    (2018-05-29 23:08)
    Nie jestem zaskoczony takim obrotem sprawy. Poważnie traktuję Biblię i zawarte w niej proroctwa. Następne w kolejności zapowiada powrót, występującej w roli "króla północy" - Rosji (Daniela 11:29a). To natomiast w tym kontekście oznacza rozpad nie tylko strefy euro, lecz także UE i NATO. Wiele krajów z dawnego bloku wschodniego opuści amerykańską strefę wpływów i powróci do sojuszu militarnego z Rosją. W podobnie spektakularny sposób Bóg zrealizował wcześniejszą zapowiedź, mówiącą o tym, że jakiś czas po zakończeniu drugiej wojny światowej wojska rosyjskie powrócą do swej ziemi (Daniela 11:28b). Nie skończyło się na wyjściu z dawnego NRD. Nieprzypadkowo rozpadł się Związek Radziecki i Układ Warszawski. Dzięki temu wojska te opuściły całą Europę. Czy nam się to podoba, czy nie, w wyznaczonym przez Boga czasie powrócą do wielu krajów, gdzie wcześniej stacjonowały. Taki jest plan Boga. Nikt i nic nie przeszkodzi Mu w realizacji także tego szczegółu.
  • ~bg
    (2018-05-29 23:12)
    sformowany w niedziele rzad wloski nie mial problemow - wynikom demokratycznych wyborow sprzeciwil sie prezydent wloch, ktory nie uznal tego rzadu i obtsawil zlob swoimi bankierami z wiadomych bankow UE. Tak wiec, do wartosci europejskich nalezy juz calkowite ignorowanie wyborcow w unii. U nas tez ? mielismy juz przygrywke z Duda ? Kazdy Europejczyk cieszy sie z sukcesow partii prawicowych, kazdy ktory wie co to sowiecki komunizm z brukseli. Bagno i przepasc UE pochlania ich samych w sobie. Brexit, inwazja nachodzccow, kryzysy w grecji, francji, upadajace niemieckie banki. Wlochy eksploduja UE innego wyjscia juz nie ma.
  • ~Anno
    (2018-05-29 23:25)
    Jestem za przylaczeniem wloch do Rosjii. Oni zbieraja ostatnio polwyspy.
  • ~socjalista
    (2018-05-29 23:34)
    wybory wyborami a racja musi być PO naszej stronie, bo inaczej to jest raazizm i faazizm. Tak nam towarzysz $oros POwiedział
  • ~korwinista
    (2018-05-29 23:38)
    jestem ruSSkim agentem, V kolumna fju tinkowataja
  • ~starzec z gór
    (2018-05-29 23:40)
    Słyszałem że $orosina dostał w szpitalu sztucznego kulsona. Czy to był prezent od Harveya Weinsteina?
  • ~Donaldinio Adolfowicz-Baizuo Tuskaczewskij
    (2018-05-29 23:41)
    korwinista to KODziarz który POciągnie każdemu w Bundeskalifatach Germanistanu!
  • ~qa
    (2018-05-29 23:54)
    Oho ,chyba szykują korektę bo skąd taki artykuł jak wajchy na banksterskich kompach zostały przełożone 4 miesiące temu i euro już spadło o 10%.
  • ~jacwie5
    (2018-05-30 02:01)
    Lepiej martwy niż czerwony.
  • ~magic
    (2018-05-30 03:47)
    Niemcy bardzo się boją kryzysu we Włoszech i codziennie w mediach pełno info o tym co tam się dzieje.