Putin: Rosja chciałaby odnowić relacje z USA

Prezydent Rosji Władimir Putin powiedział we wtorek na spotkaniu w Soczi z sekretarzem stanu USA Mikem Pompeo, że Moskwa chciałaby odnowienia relacji z Waszyngtonem. Rosyjski prezydent wyraził nadzieję, że powstają obecnie warunki, które są do tego potrzebne.

wróć do artykułu
  • ~Boby
    (2019-05-15 11:15)
    Moskwa podlizuje się Amerykanom. Widocznie sankcje są bolesne.
  • ~Batko
    (2019-05-15 07:16)
    Władimirze Putin ,jakim KOSZTEM mają być polepszone stosunki? Czy kosztem Sojuszników; Iran,Syria ,Wenezuela ,a może też i Chiny. JUŻ RAZ Rosja pompuje taki bøád.Czyli ZREZYGNOWAŁA z Jugosławii-Serbii ( dziś Serbowie o Rosji mówią -IM nie można ufa©) ,Libii Kadafiego ,by odzyska© Rosja uzbraja ,daje kasę ,wysyła najemników. Pytanie CZY JAKI Kol wiek Kraj będzie chciał mieć Rosję za SOJUSZNIKA?
  • ~Niekoszerny
    (2019-05-15 06:56)
    Kto do kogo się wprasza? Wydzwania? Putin lata do USA?
  • ~kumedyja PiSiana
    (2019-05-15 06:11)
    Jeden Jarosław jest przeciwny tym spotkaniom gdyż jest zazdrosny o to ,że Putin mniej łaskawie spojrzy na niego . A jak wiemy ten Jarosław jest najinteligentniejszym politykiem tylko rozumku jakoś nie uwydatnia . Najważniejsze jest ,że ten Jarosław bywa u TW Wolff. I BASTA!!!!
  • ~Miso.,,,,,.,,.,,....,,.,..,,,..,,,..,
    (2019-05-15 01:53)
    Putin to wilk w owczej skórze. Restrykcje zachodnie dały się odczuć społeczeństwu Rosyjskiemu i popularność Putina spada. Polepszenie relacji osłabiłoby czujność państw zachodnich i ograniczyłoby ingracjację USA w Europie,ponadto przyczyniłoby się do poprawy wizerunku Putina w Rosji. Putin Krymu nie zwróci i nie zrezygnuje z podboju Ukrainy, a znajomość historii Rosji wskazuje ,że Putin chce odnowić własne siły i ruszyć do dalszej agresji. Rosja jest zawsze przewidywalna. Oczywiście Rosji zależy głównie na uznaniu jej zdobyczy terytorialnych przez wspólnotę międzynarodową.
  • ~Wowa ze Lwowa
    (2019-05-15 00:28)
    Gdyby nie ten ubany Krym. Rasputin może sobie odnowić relacje z Mongolią jak narazie
  • ~Paskud1
    (2019-05-14 23:42)
    megaloman i cwaniak decydują o losach świata - nic śmiesznego
  • ~Naparstek
    (2019-05-14 23:17)
    Trump nie jest słowny Tak obiecywał, że postawi mur na granicy z Meksykie m, ale buru nie ma. A wnet ponowne wybory...
  • ~otwieracz puszek
    (2019-05-14 22:51)
    Z Obamą jakoś nie miał problemu...
  • ~konfliktu nikt nie chce
    (2019-05-14 22:13)
    Z Trumpem nie ma zartow.

Może zainteresować Cię też: