Fala gwałtów zbiorowych w Hiszpanii. "Kobieta często traktowana jest niczym przedmiot"

Liczba przestępstw na tle seksualnym wzrosła w Hiszpanii w 2018 r. o ponad 23 proc. - poinformowała w poniedziałek prokuratura generalna w Madrycie, wskazując na nasilające się zjawisko gwałtów zbiorowych.

wróć do artykułu
  • ~Klarenbacha
    (2019-09-10 05:26)
    Kato;icki kraj wzorcowy niemalże jak Polska
  • ~Geniiitaliusz
    (2019-09-10 07:36)
    Tusk i Kopaczka chcieli zgotować nam to samo w imię solidarności euroPEJSKIEJ. Teraz Trybunał Stanu,
  • ~krystek
    (2019-09-10 08:13)
    moi drodzy wszyscy mowia opraworzdnosci w naszym kraju i jestesmy atakowani przez tych ktorzy sami prawo lamia i nie potrafia chronic wlasnych obywateli bo unas jestcywilizowany kraj potrafimy od rzucic chwasty zagrozenia jestesmy krajem przewidywalnym co by sie dzialo gdyby nie mielismy wlasnego zdania nikt nie ma prawa narzucac nam takich praw ze musimy podporzadkowac sie sorosowi ,ktory chce zniszczyc wszystkie kraje to jestszantaz teraz zobaczymy jak zareaguje unia
  • ~Nostradamo
    (2019-09-10 10:07)
    U nas też to będzie ? Dotychczas taki jeden jak mu się chciało latał samolotem rządowym na Podkarpacie i pociupciawszy wracał sam albo nie .Teraz jak nie wolno to co .? Wyjdzie pociupciać z hotelu na skwer albo jeszcze gdzie ....?
  • ~Patrzę ,słucham ,opisuję
    (2019-09-10 10:16)
    Aby być w zgodzie z wytycznymi SĄDU BISKUPIEGO te kobiety są współwinne bowiem uczestniczą w akcie gwałtu a gdyby ich nie było to gwałt byłby niemożliwy .Polscy biskupi udowodnili STWÓRCY ,że stwarzając Ewę z żebra Adama popełnił fatalną pomyłkę . Oni to teraz naprawiają uważając ,że dzieci rodzą się dorosłe .
  • ~woźnica
    (2019-09-10 10:35)
    Ach ci "hiszpanie" i ta gorąca krew ;-)
  • ~absurd
    (2019-09-10 13:17)
    Czy ktos mi wytlumaczy te liczby? W 2018r 19 tys zgloszonych gwaltow, a w 2019 tylko 40 od stycznia do sierpnia?
  • ~juz nie jest zle
    (2019-09-10 19:18)
    Wiecej " wyzwolenia " kobiet. Niech kreca pupami ,niech pokazuja gole tylki ,niech rozchylaja uda. Wiecej seksizmu w telewizji i na koncertach pop a bedzie dobrze.
  • ~ananas rabarbar
    (2019-09-10 20:48)
    kozy wyzdychały w Maroko
  • ~A co robia z homogenizowanymi?
    (2019-09-11 00:55)
    LEJĄpoRYJACH? Tak tylko pytam? Bo może to zdrowy naród bez kultu LGBT.
  • ~z letnich wędrówek po Europie
    (2019-09-11 12:08)
    Lewackie Hiszpany to durne kasztany i oszołomy seksualne.
  • ~Nie dla ****** europy
    (2019-09-11 12:43)
    Więcej uchodzców sobie sprowadzcie do europy to będzie bezpieczniej. Ludzie kiedy wy się obudzicie ? To prowadzi do upadku krajów europejskich a tak zwani uchodzcy bawią się ile mogą
  • ~JA:
    (2019-09-11 22:13)
    Co sie tak dziwicie? Byl czas przywyknac. Jestesmy mutki -kulti, demokratyczni, wolni, kazdy zyje wedlug swoich potrzeb, ktore trzeba zaspokoic. Dba o to bardzo UE, wypominajac nam, ze nie przyjelismy ludzi potrzbujacych.

Może zainteresować Cię też: