Media po odejściu Boltona: Świat mniej bezpieczny. Putin, Kim Dzong Un, Rowhani i Maduro zacierają ręce

| Aktualizacja:

Świat stał się mniej bezpiecznym miejscem po dymisji Johna Boltona, doradcy prezydenta USA Donalda Trumpa ds. bezpieczeństwa narodowego - ocenia w środę dziennik "Wall Street Journal". "NYT" zauważa, że bez względu na to, kto zastąpi Boltona, i tak "będzie panował chaos".

wróć do artykułu
  • ~Moim zdaniem wręcz przeciwnie.
    (2019-09-12 19:21)
    Po odejściu Boltona: Świat stanie się bardziej bezpieczny. NIEZALEŻNY ŚWIAT (Putin, Kim Dzong Un, Rowhani i Maduro) będzie móg odetchnąć z ulgą.
  • ~Zygmunt
    (2019-09-11 18:12)
    Po jego odejściu swiat stal się bezpieczniejszy!
  • ~Kazkot
    (2019-09-11 18:01)
    Trump ma czasami dziwne kryteria awansowania ludzi na wazne stanowiska.Bolton od samego poczatku byl zlym wyborem ,tak jak Session ,Scaramucci czy ta czarna Omarosa. Plusem dla Trumpa jest to ze jednak Bolton swoim jastrzebim podejsciem do problemow zbyt wiele nie zaszkodzil .
  • ~ludzkość
    (2019-09-11 17:02)
    Świat dużo bardziej bezpieczny po wywaleniu z rządu groźnego podżegacza wojennego Boltona. Chwała Trumpowi za to.
  • ~...Krystyna,z.Agencji...
    (2019-09-11 16:11)
    Prezydent Trump mial racje. Bolton okazal sie czlowieiem nielojalnym. Z doradcy Prezydenta zrobil sie Prezydentem.
  • ~chcecie_wojny
    (2019-09-11 16:11)
    Ten cały komentarz NYT to jakaś pro Izraelska rzeczywistość, bez podżegacza wojennego Boltona świat jest bezpieczniejszy.
  • ~nieznamsieale
    (2019-09-11 14:34)
    To dysfunkcyjne i niekonsekwentne podejście obecnej administracji US do tego co się dzieje w w strefach napięć i konfliktów (vide Syria), potęgowane przez karuzelę na kluczowych stanowiskach, jest powodem do dużego zaniepokojenia wśród sojuszników US, a zadowolenia u adwersarzy Ameryki... Hasło "Ameryka first" dobrze stabilności na świecie nie wróży.... a my chyba trochę jak dziecko we mgle.... co więcej tylko reaktywne...
  • ~Babunia