Reklama
Reklama
Reklama

Piękne i smutne miejsca świata. Tak wyglądał 2012. ZDJĘCIA

25 grudnia 2012, 10:08
 Zorza polarna w Norwegii
Zorza polarna w Norwegii / PAP/EPA / RUNE STOLTZ BERTINUSSEN
Ziemia potrafiła nas zaskoczyć. Czasem były to rzeczy piękne, jak choćby przejście Wenus przez tarczę słoneczną, czasem straszne - jak huragan Sandy, czy wybuch meksykańskiego wulkanu. Czasem też środowisko odczuło rękę człowieka. Oto najpiękniejsze zdjęcia mijającego roku.
Reklama
Reklama
Tematy:
przyroda zdjęcia krajobrazy "Człowiek"
Reklama

Komentarze (3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Franciszek
  2013-04-01 15:52
  bzdury nawiedzony
  0
  zgłoś
 • luk1407
  2012-12-26 09:09
  ROSJA i CHINY połączą siły, wybuchnie WOJNA ŚWIATOWA, Chiny już obmyślają plan tej wojny i ZNISZCZĄ miasta na zachodzie, będzie to konflikt NUKLEARNY, Unia Europejska (WIELKI BABILON w Apokalipsie św. Jana) upadnie, zostanie zdominowane przez te dwa państwa, na niebie ukaże się Wielki Cud ZNAK KRZYŻA - a każdemu człowiekowi na ziemi zostaną ukazane jego GRZECHY, tak jak są one widziane przez Boga, BENEDYKT XVI będzie musiał ustąpić, na jego miejscu zasiądzie - oszust FAŁSZYWY PROROK, spisek już w tej chwili jest przygotowywany w Watykanie, istnieje grupa bardzo wpływach ludzi, pod przewodnictwem ANTYCHRYSTA, która zamierza wprowadzić NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, dąży do utworzenia rządu światowego, to przez nich był inspirowany KRYZYS FINANSOWY oraz to oni WYWOŁALI konflikty na Bliskim Wschodzie, żeby przejąć kontrole nad tymi państwami, ZNAKIEM BESTII będą CHIPY które będą umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas, mamy się tego wystrzegać (I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii Ap 13.16-17) szukajcie orędzi OSTRZEŻENIE, które otrzymuje od JEZUSA CHRYSTUSA, wizjonerka z Irlandii, MARIA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
  0
  zgłoś
 • żeglarz
  2012-12-25 17:47
  Zdjęcie nr 18 to bzdury. To jest jakaś miejscowość pod Nowym Jorkiem, a nie NYC. Byłem w Nowym Jorku zaraz po huraganie. Nic podobnego nie widziałe. Trochę prawdy Panowie, a nie pokazywać bzdury.
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama