Tu PiS przegrał nawet z lewicą i PSL-em. Hajnówka - wybryk na mapie Podlasia

| Aktualizacja:

Nawet nie chodzi o to, że w Hajnówce wygrała Platforma Obywatelska. Zaskakujące jest to, że na tej wyspie na popierającym PiS Podlasiu, partia Jarosława Kaczyńskiego przegrała jeszcze z PSL, a nawet ze Zjednoczoną Lewicą.

wróć do artykułu
  • ~hans
    (2015-10-29 18:13)
    Media po wyborach pokazywały tzw. wyborców PiS jako szczerbate i sepleniące babcie. Ja też głosowałem na PiS, mam wszystkie zęby.
  • ~leśnik
    (2015-10-29 18:29)
    Hajnówką dawno zawładnęli komunistyczne wylęgi i oni jeszcze żyją. Oni tam żyją jeszcze czynami i 1 majem. Tam, w tym jednym miejscu nawet żubry mają czerwone podniebienia i zady.
  • ~karol
    (2015-10-29 17:13)
    może jednak pani Dorotko , ostoją PIS - u jest Polska a nie Azja ??
  • ~borubal
    (2015-10-29 17:08)
    brawo Hajnówka !
    szacunek !
  • ~hajnowiak
    (2015-10-29 18:23)
    Pranie mozgow przez oboz cimoszki dal efekty.W Hajnowce nie jest wazne kto startuje z jakiej listy, prawie wszyscy sa z tej samej bandy rozbojnikow.
    Po prostu beton postkomuny wyciaga wszedzie swoje lapki ,czasami przesadza a wtedy czujne oko opozycji podaje sprawe do sadu i glowki leca np byly zastepca burmistrza.
  • ~nikaa
    (2015-10-29 20:05)
    Tp proste- kto widział Białorusina głosującego na PiS? NIKT! W Hajnówce trudno znaleźć rodowitego Polaka, tam dominuje narodowość białoruska i prawosławie. wśród prawosławnych na PiS głosuje średni co 100 obywatel. Białorusy (tak ich się potocznie nazywa, żeby już nie pisać Ruscy, bo i tak sie u nas mówi) prędzej zagłosują na partię belzebuba niż na jakąkolwiek partię stricte prawicową i utożsamiającą się z kościołem katolickim.
  • ~vp
    (2015-10-29 18:23)
    Wolę tę czerwoną wyspę od OCEANU NIENAWIŚCI toruńsko niePiSmiennego
  • ~perun
    (2015-10-29 20:32)
    W Hajnówce jest duży analfabetyzm.A sołtysa wybierali w marynarza.
  • ~Anonym
    (2015-10-29 17:19)
    Cofnijcie się do czasów samoobrony ,jak oni głosowali
  • ~sposob '' na wnuczka''
    (2015-10-29 18:07)
    o-..cho...- choooo... - tam to musialo sie dziac...
    ale pewnie bylo -pranie mozgow i roznego rodzaje ''POdchody'', a ciemny lud wszystko kupi :(
    u nas tez organizowano rozne zabawy bale , a nawet marsze - SENIROW ...
    zwozono rowniez tych dziadkow z sasiedniego miasteczka ,
    no ... no ... tak -tak to nie zarty !
  • ~gość
    (2015-10-29 18:44)
    Nie może być?! Tka dużo MĄDRYCH ludzi w jednym miejscu?! Ewenement! BRAWO!
  • ~Mazowszanin
    (2015-10-30 14:53)
    Przeprowadzam się do Hajnówki. Tam mieszkają mądrzy ludzie. Pozdrawiam mieszkańców Hajnówki
  • ~lukasz
    (2015-10-30 21:34)
    Urodzilem sie w Hajnowce wiec jestem Polakiem ktory ma Bialoruskie korzenie, i dziwi mnie podejsce czesci ludzi ktorzy obrazaja kogos tylko ze wzgledu na jego pochodzenie. Hajnowka jak i caly powiat to miejsce laczace kulture polskia-bialoruska-ukrainska. Co do pogladow to kwestia osobista
  • ~Knurek
    (2015-10-29 21:49)
    To ruskie ludzie. A ruskie ludzie lubią ruskich.
  • ~zadowolony
    (2015-10-29 21:30)
    Przeciesz wiadomo ze hojnolka to ubeki komuna..ale uważam ze obecnie ktoś blzej powinien ten teren analitycznie sprawdzic
  • ~Podlasianin
    (2015-10-30 06:09)
    Nie wierzę że PO tam wygralo! Wszedzie Po-wcy oszukiwali ile tylko mogli. Gdyby wybory byly calkowicie nie falszowane to PiS by mialo 50% wszystkich glosow. Na wschodzie Polski kacapy zarowno w zaborach jak i po IIWS umiescilo mnostwo swoich. Ci z kolei nie glosowaliby na PO tylko na SLD.
  • ~vertu
    (2015-10-29 23:43)
    a jak zaproszą 500 tys ciapków to ci dopiero nam wybiorą...
  • ~xxx
    (2015-10-30 11:13)
    A jak głosowali mieszkańcy Słupska,
    co Biedroniowi dali d...?
  • ~ehoi
    (2015-10-29 22:44)
    Ja tylko czekam aż przed oknami zobaczę maszerujących narodowców palących race wykrzykujących nazistowskie hasła. Nie wiem skąd bierze się ta nienawiść i jednocześnie poparcie dla takich skrajnie prawicowych ugrupowań. Aż się boję co z tym krajem zrobią Pisiarze mając ... większość..??
  • ~edward
    (2015-10-30 08:30)
    Tym ludziom komuna dała pracę i stanowiska. /policja, wojsko,i wiele innych urzędów stanęło otworem bo wszyscy zapisali się do PARTII obiema rękami/ . Teraz są wdzięczni bo czerpią z tego profity.