Prezydent: Moje dzieci zachowały się z klasą. Wzruszyłem się

| Aktualizacja:

Spot, w którym występują moje dzieci i wnuki, został nakręcony wyłącznie z ich inicjatywy - przekonuje prezydent Bronisław Komorowski

wróć do artykułu
 • ~Brunek to burak
  (2015-05-25 12:10)
  Brunek ! Spadaj na drzewo ! Tam Twoje miejsce stary cepie !
 • ~ob.RP
  (2015-05-16 10:38)
  Kocham Polskę i chcę dla Niej młodego, uczciwego i wykształconego Prezydenta
 • ~j.24
  (2015-05-16 08:03)
  to prezydent z dziecmi w separacji zyje, że nic nie wiedział o ich udziale w kampanii. Proszę przedstawić dzieci opowiedzieć o ich pracy, pasjach. cos było mówione o jednym z synów, chyba przy okazji skoków ale nie zapamiętałem.
 • ~zyrandol
  (2015-05-16 03:20)
  gdzie to napisane ,ze twoje...moze listonosza albo ormowca z sasiedztwa
 • ~ania
  (2015-05-16 01:11)
  Komorowski: cyt 'tak naprawdę na końcu ważne są owoce własnego życia , nie politycznego, a rodzinnego -
  Skoro dla Komorowskiego ważne sa owoce zycia - NIE POLITYCZNEGO , a rodzinnego - to po co siedzi w polityce tyle lat??? Pewnie po to żeby pilnować koryta...
  Dla PREZYDENTA Panstwa Polskiego wlasnie owoce działalności politycznej - POWINNY BYC BARDZO WAZNE - A on mowi ze ma to gdzies... I on ma być prezydentem Polski? W sumie dobrze, ze ten komunistyczny cwaniak to tez kompletny idiota - może teraz wreszcie, kiedy ruszyl tylek i zaczal cos mowic - to może nawet lemingi zobaczą, kogo mamy za prezydenta...
 • ~POmatolskie scierwa przy korycie
  (2015-05-15 23:12)
  nie POmoga ci wnuczki stary capie nikt sie na to nie zlapie
 • ~Osa!
  (2015-05-15 22:02)
  żałośni jesteście , następny prezydent odda swoje , zabierze swoim dzieciom a da Wam . Tak myślicie biedaki !!!
 • ~obserwator
  (2015-05-15 21:21)
  czas żeby Pan Prezydent poszedł na emeryturę i zajął się swoimi wnukami
 • ~Komoruski maja was za naiwniakow
  (2015-05-15 20:53)
  Noo tak , Bronek nic nie wiedzial. Oni juz ludzi za takich naiwniakow maja ze to szkoda wiecej pisac. Totalna arogancja tej kliki POkretasow .
 • ~czepiajew
  (2015-05-15 20:13)
  można by skwitować - kiepski to sztab i jeszcze gorszy prezydent jak "kiwa" go najbliższa rodzina ! chyba każdy jednak wie, że to ustawka ! i to jeszcze gorzej świadczy o ... ! w dodatku to towarzystwo bierze wyborców za idiotów a może samo jest na tym poziomie umysłowym ?
 • ~alina
  (2015-05-15 19:23)
  Szkoda ,że Panu tej klasy brak.
 • ~Matka
  (2015-05-15 18:53)
  Ale prezydent ma zdolne dzieci! żadne nie musiało wyjechać za granicę, żeby rodzinę utrzymać. Tyle ma tych dzieci, a każde ma pracę, mają mieszkania (domy?), jeżdżą samochodami, spłacają kredyty... Ja mam tylko dwoje dzieci, skończyły studia, syn już wyjechał za granicę, bo nie mógł sobie poradzić z kredytem, córka rozpaczliwie szuka tu pracy, wysłała już kilkaset CV i nawet nie jest to czytane. My całe życie pracowaliśmy, ale ledwo wystarcza nam na życie, lekarzy i leki.
 • ~ballerina
  (2015-05-15 18:49)
  PATOLOGIA - jaki 'rodzic' ALFA takie i POciechy - HAHAHA - NIEKUMATE, bo z kartki POtrafia jedynie czytac!

  PS

  A co z nieslubna corcia??? Nadal pucuje podlogi w Norwegii???
 • ~Fundacja Pro Civili
  (2015-05-15 18:40)
  FUNDACJA PRO CIVILI. Otoczenie prezydenta Bronisława Komorowskiego przekonuje i próbuje tłumaczyć, że nie miał on świadomości, z kim spotyka się w czasie promocji filmu o Bitwie Warszawskiej. Rzecznik prezydenta oraz prof. Tomasz Nałęcz tłumaczą, że Bronisław Komorowski pozował do zdjęcia proszono o to, ale nie miał pojęcia kim jest Piotr P. oraz Mariusz G., członkowie władz SKOK Wołomin.
  Ta próba wygląda jednak mało poważnie w świetle faktu, że Piotr P. związany był przez lata z Fundacją Pro Civili, która działała również za czasów, gdy szefem MON był Bronisław Komorowski. To właśnie on, jako minister powinien nadzorować Wojskową Akademię Techniczną, a także zlecić monitorowanie Fundacji Pro Civili, która doprowadziła do wyłudzenia z WAT setek milionów złotych.
  W tym czasie, gdy wokół WAT prowadzono nielegalne działania w kierownictwie MON zasiadał Bronisław Komorowski, zaś w kierownictwie Fundacji Pro Civili zasiadał P. Czy możliwe, że prezydent Komorowski rzeczywiście nie wiedział, kim jest P.? Byłby to dowód braku profesjonalizmu z jego strony.
  Trudno jednak liczyć, że prezydent Komorowski wyjaśni w tej sprawie cokolwiek. Pytania o sprawę Pro Civili i WSI od dawna wyprowadzają go z równowagi. Świadczy o tym historia pewnego wywiadu, jaki z Bronisławem Komorowskim, wtedy marszałkiem Sejmu, próbował przeprowadzić Wojciech Sumliński.
  Po latach dziennikarz tak wspomina krótkie spotkanie z obecnym prezydentem:
  W roku 2006, pracowałem w TVP. Byłem głównym autorem programu śledczego „30 minut”, współpracownikiem programu „Misja Specjalna”. Dla pierwszego z tych programów, postanowiłem nakręcić materiał dotyczący WSI bo miałem bardzo dużo materiałów, pokazujących że jest to organizacja przestępcza a nie żadna służba kontrwywiadowcza.
  Ponieważ Bronisław Komorowski bronił tamtych służb, w tamtym czasie bardzo mocno zapytałem go czy zgodziłby się jako marszałek sejmu opowiedzieć o tychże służbach, ale tak naprawdę moją intencją było aby zapytać co łączy go z pewną tajemniczą fundacją, bo wpadłem na pewien trop – bardzo szokujący, pokazujący dziwne związki drugiej osoby w państwie z organizacją przestępczą.
  Bronisław Komorowski się zgodził, zaprosił mnie i ekipę telewizyjną do Sejmu. Przyjął nas bardzo otwarcie, poczęstował kawą, z uśmiechem odpowiedział na pierwsze pytanie o ocenę działalności WSI, opowiedział o tym jakie to wspaniałe służby i ile dobrego zrobiły dla Polski.
  Ja zadałem następne pytanie Bronisławowi Komorowskiemu: Panie Marszałku czy zna pan fundację Pro Civili? I w tym momencie, nastąpiła scena której nie zapomnę do końca życia. Bardzo sympatyczny, uśmiechnięty gospodarz nagle poczerwieniał i mówi: nie na taką rozmowę się umawialiśmy. Odpowiedziałem: na taką rozmowę Panie Marszałku, ponieważ mieliśmy rozmawiać o WSI, a fundację Pro Civili założyły WSI. Następne pytanie marszałka było: czy pan wie, co pan robi? Ja potraktowałem to jako zawoalowaną a może wcale nie zawoalowaną groźbę. Odpowiedziałem: wiem panie marszałku, opinia publiczna ma prawo wiedzieć. Spojrzał na zegarek, i mówi: ma pan minutę na opuszczenie mojego gabinetu. Kamera cały czas to kręciła. Wyszedł zupełnie z siebie, nie panował nad sobą. Ja się nie ruszałem i zadałem następne pytanie, ono dotyczyło jakiegoś konkretu ws. WSI. Marszałek spojrzał na zegarek po raz drugi, i mówi: pół minuty. Minęło kolejne pół minuty, wstał i wyszedł.
 • ~slowianka
  (2015-05-15 18:07)
  Moje tez sa z klasa wyjechaly z tego bagna.
 • ~wyborca
  (2015-05-15 17:51)
  Wiadomo ze kazdy mierzy innych wg siebie ale skoro Komorowski jest idiota to niech nie zaklada ze wszyscy nimi sa.
 • ~xert
  (2015-05-15 17:42)
  to może niech one staryują w wyborach
 • ~Kielczanin
  (2015-05-15 16:54)
  Tak oczywiście. Tak samo jak wnisokowanie o referendum w sprawie JOW-ów wcale nie było cyniczną grą "zrobię wszytko, żeby tylko nic nie robić przez kolejne 5 lat", lecz po prostu głęboko przemyślana decyzją odpowiedzialnego męża stanu, który od kolebki, juz w komunistycznym żłobku marzył o JOW-ach.

  Jow twoju mat'!
 • ~observ
  (2015-05-15 16:30)
  najlepszy komentarz do ostatnich poczynań komorowskiego: "uaktywnił się jak reaktor w Czernobylu"
 • ~Jacek
  (2015-05-15 16:29)
  Bronek ty kłamczuchu .