Warszawa
Reklama

Lokal wyborczy czy stara wiejska chata? Najbardziej nietypowa komisja. ZDJĘCIA

24 maja 2015, 18:25
Zgodnie z tradycją została przystrojona w wyjątkowy sposób. W drugiej turze wyborów prezydenckich wybór padł na chłopską chatę. Scenografia została zapożyczona ze spektaklu teatralnego "Mniszka"
Zgodnie z tradycją została przystrojona w wyjątkowy sposób. W drugiej turze wyborów prezydenckich wybór padł na chłopską chatę. Scenografia została zapożyczona ze spektaklu teatralnego "Mniszka" / PAP / Jakub Kaczmarczyk
Komisja wyborcza wsi Czerwonak bryluje na tle innych komisji w całej Polsce. Co wybory, to inny wystrój. Zamieniała się już w plażę, w akwarium, przenosiła się w kosmos i do indiańskiej wioski. Przy pierwszej turze wyborów prezydenckich przyciągała folklorystyczną ekspozycją. Przy drugiej zamieniła się w starą wiejską chatę. ZOBACZCIE ZDJĘCIA.

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

Powiązane

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję

Reklama
Reklama
Reklama
Zobacz
Reklama