Warszawa
Reklama

Z TVP do Brukseli. Tadeusz Zwiefka pokieruje kampanią PO. SYLWETKA

26 marca 2014, 12:49
Do TVP trafił w środku stanu wojennego w 1982 roku - potencjał przyszłego spikera "Wiadomości" docenił wtedy ówczesny szef poznańskiego ośrodka. Zwiefka wystąpił w jednym z telewizyjnych "produkcyjniaków"- europoseł był wtedy młodym referentem prawnym w fabryce obrabiarek i oprowadzał ekipę TVP. Reportaż o fabryce obejrzał dyrektor ośrodka i do niego zadzwonił. Kariera telewizyjna Zwiefki rozwinęła się błyskawicznie. Po dwóch latach wylądował w centrali.
Do TVP trafił w środku stanu wojennego w 1982 roku - potencjał przyszłego spikera "Wiadomości" docenił wtedy ówczesny szef poznańskiego ośrodka. Zwiefka wystąpił w jednym z telewizyjnych "produkcyjniaków"- europoseł był wtedy młodym referentem prawnym w fabryce obrabiarek i oprowadzał ekipę TVP. Reportaż o fabryce obejrzał dyrektor ośrodka i do niego zadzwonił. Kariera telewizyjna Zwiefki rozwinęła się błyskawicznie. Po dwóch latach wylądował w centrali. / YouTube
Starsi widzowie pamiętają Tadeusza Zwiefkę z ekranów telewizorów. Po "pijackiej" aferze z Jackiem Protasiewiczem były prezenter "Wiadomości" stanął na czele sztabu eurowyborczego Platformy Obywatelskiej. Jego znajomi, mówią o nim per "Tadzio" i przekonują, że tak opanowanego człowieka dawno nie spotkali.

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

Powiązane

Reklama
Reklama
Reklama
Zobacz
Reklama