Znana aktorka wściekła na Kościół. "Występuję z instytucji"

| Aktualizacja:

Jedną z najbardziej znanych aktorek rozwścieczyła informacja o zakazie wystąpień, nałożonych przez zakon na księdza Adama Bonieckiego. "Występuję z Kościoła" - mówi.

wróć do artykułu
  • ~lupus
    (2011-11-04 11:54)
    starość nie radość, ludziom odbija...
  • ~stach
    (2011-11-04 12:01)
    Decyzja słuszna !!!

    Ale Pani Janda niech spodziewa się frontalnego ataku ze strony wiadomo kogo !!!

    Przypomną Oni Jej i jej podobnym , ile to zawdzięczają tej Instytucji. !!!

    A zawdzięczają , i to dużo. !!!

    Te szyneczki i inne wiktuały z zachodnich paczek , z czasów polskiej bidy , mogą im wyjść po latach gardłem!!!

    .O innych profitach już nie wspominam

    Oni pamiętają to doskonale , oni to mają odnotowane !!!

    I co wtedy ? Jak się nasi obecnie oburzeni obronią ?
  • ~RC
    (2011-11-04 12:02)
    piersza BLDEDNA decyzja byl pochowek na Wawelu,nast. uporzadkowanie spraw zw. z kremacja - zamiast pomoc wprowadzil haos i niepotrzebne koszty, a teraz zamkniecie ust ks. Bonieckiemu...az strach pytac sie co bedzie nastepne. No niestety nie mamy POLITYKOW tylko niemyslacych (??) roztrzepanych, zaslepinych ksiezy, ktorzy maja wladze a brak im SERCA, WIEDZY, ROZSADKU, MILOSIERDZIA, MILOSCI do drugiego czlowieka?! dobrze, ze nie od nich zalezy milosiercie
  • ~ezavv
    (2011-11-04 12:05)
    Witam,
    czy instytucja KK, to jakiś bar pzrekąskowy, zgromadzenie biblioteczne (?). Według opisanej osoby to miejsce, gdzie można sobie wpaść na chwilę, zatrzepotać rzęsami w blond otoce i wypaść na zewnątrz - gniewając się (?).
    Wierzymy, tworzymy społeczność, pośród której praktykujemy lub zamykamy się w sobie stoimy na uboczu - pokorni lub lejemy myląc sakrum z frymarkiem.
    Podobno byt okreśa świadomość, w tym razie to chyba pomroczne. Warto wrócić do najstarszych ksiąg czytając ze zrozumieniem. Niektórym osobom wiek i zmiany hormonalne "cofią" rozumienie, pieniądz zmienia optykę, skala kolorów przesuwa się - dobro zanika i dalej narastająca czerń - zło. Mamy prawo dyskutować, zmieniać społeczność, wpływać na wydarzenia gminy.
    Odchodzę (...) nicość Dlaczego mam akseptować kogoś, kto obraża moje uczucia, wiarę (...)
    Stanie z pokorą i przyjmowanie kolejnych policzków niesmaczy. Szariat w trochę inny sposób rozwiązuje podobne problemy, Judaizm także (...)
  • ~kolpak
    (2011-11-04 10:37)
    A jak zamyka się usta ks.Natankowi to gdzie twe protesty?

    Ech Janda, Janda.
  • ~Ela
    (2011-11-04 10:24)
    Myśli, że jest pępkiem świata a jest zwykłą rzemiechą.
  • ~kola
    (2011-11-04 10:25)
    To reakcja przełożonych na jego słowa o Nergalu i krzyżu w Sejmie.
    Papież też poszedł i przebaczył Agcy.
    Potem z nim rozmawiał i podał mu rękę, a nawet go przytulił.
    I jakoś nikt z kościoła go nie wyrzucił i nie kazał mu siedzieć cicho!
  • ~Belina
    (2011-11-04 12:05)
    Czym ta hierarchia kościelna rózni się od komunistów...to tacy sami sekretarze PZPR tylko w innym niż czerwony kolorze. Metody identyczne!
  • ~Re:~nollet2011-11-04 08:43
    (2011-11-04 09:35)
    Mówisz z przeżytych doświadczeń, jeszcze po nocach ci się śnią sceny jak Rakowski dał komendę -"sztandar wynieść". To rzeczywistość i prawda ich zabiła. Jak widać przeżyli.
  • ~ale tu burdel .... nie wiadomo kto jest
    (2011-11-04 14:18)
    kto ? Podbierają nick'i sami sobie ... ale jaja !!!