Brutalne wideo w sieci. Policjant skopał przechodnia i odpowie za to

| Aktualizacja:

To wideo ma być dowodem w sprawie przeciwko policjantowi, który brutalnie pobił przechodnia podczas zamieszek w stolicy 11 listopada. Komendant stołeczny policji nakazał wszcząć w tej sprawie postępowanie. Głos zabrał też minister sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski.

wróć do artykułu
  • ~PISmen
    (2011-11-14 09:24)
    I ja mam w to uwierzyć? Kim pan jest Panie Kwiatkowski !!!
  • ~jazu
    (2011-11-14 09:27)
    ""Komendant stołeczny policji zapewnił premiera, że zostanie wszczęta procedura wyjaśniająca."

    W DUPEM se mozecie wsadzic wasze zasrane procewdury.

    Dopoki bydlo bedzie chodzilo w mundurach to opuszczanie domu moze byc niebezpieczne.
    W jakim kraju my zyjemy? Co na to nasza "wadza"? W Polsce zyje sie dobrze tylko POstkomuchom i zydom. Do czasow adolfa jak widac z relacji juz calkiem niedaleko.
  • ~jazu
    (2011-11-14 09:28)
    Kto sie bydlakiem urodzil czlowiekiem nie bedzie.
    Bydlo u koryta, bydlo u wladzy, bydlo w sejmie.
  • ~inny
    (2011-11-14 09:29)
    a co tam robił ten "wóz" stacji nadwornej Tuska?
  • ~KONFESION
    (2011-11-14 09:30)
    ...GODNY...nastepca...PIOTROWSKIEGO...kata...KSIEDZA POIELUSZKI!!! POD cele..."bohatera"...TAM mu POKAZA...jego...PRAWA-ktore wyznaje!!!
  • ~jazu
    (2011-11-14 09:31)
    ""Komendant stołeczny policji zapewnił premiera,"

    A kto zajal sie pobitym? Czy ktos tez go "zapewnil". Co ma rudy wuj do tego? Czy to on zostal skopany? Moze jeszcze przyznac mu status poszkodowanego, tak jak po zamachu 10-4-2010???

    Bydlo w mundurach - won z Polski.
  • ~jot-ka
    (2011-11-14 09:31)
    A co z "policjantami" podpalającymi swój własny /zakupiony za pieniądze podatników/ RADIOWÓZ? Prowokatorzy, p.Kwiatkowski?
  • ~kler robi ser do ZSRR
    (2011-11-14 09:36)
    to był teatr ten pobity policjant i nagranie to byłi aktorzy z teatru film na zamówienie
  • ~Andre
    (2011-11-14 09:38)
    Bydło nie policja metody gestapowskie
  • ~Szmul Praski
    (2011-11-14 09:45)
    Zapewne POlicjanta odznacza za ODWAGE!
  • ~Hot
    (2011-11-14 09:49)
    WELKOME stan wojenny. PRL wróciła.
  • ~meg
    (2011-11-14 09:49)
    Jedna wielka prowokacja
  • ~baba
    (2011-11-14 09:51)
    w drugim obiegu film ten jest znany od czterech dni, prorządowe media zdecydowały się ujawnić go dopiero teraz ? dzięki Bogu, że jest internet gdzie można zobaczyć nie zmanipulowane wydarzenia !
  • ~wiktpr
    (2011-11-14 09:53)
    oto bandycka Polska pod rządami PO
  • ~Pokrętne tłumaczenie
    (2011-11-14 09:53)
    Skopał go bo to był pisowski przechodzień. Tak uczyli na szkoleniu.
  • ~SMK
    (2011-11-14 09:53)
    Lepiej by było, żeby szanowny Komendant wprowadził profilaktyczne działania mające na celu wykryć i wyeliminować takich agresorów - zanim zrobią ludziom krzywdę.
    Zapewne gdyby ten który kopał zastrzelił tego przechodnia - reakcja była by taka sama z dopiskiem "natychmiast".
    Nie wyciągamy błędów ani z własnych poczynań, ani z poczynań ludzi obok.

    Moim skromnym zdaniem przydała by się reforma w procedurach przyjmowania (przecież tak ważnych postaci jakimi są) kandydatów na policjantów. Kiedyś gdy sam interesowałem się tym zawodem - bez problemu wyszukałem w sieci propozycje sprzedaży czy oddania testów wraz z odpowiedziami; dokładne instrukcje jak postępować by przejść testy psychologiczne etc.

    Dalszy komentarz uważam za zbędny...
  • ~MATADOR
    (2011-11-14 09:56)
    MOŻNA PRZYJĄĆ ŻE NAJAKTYWNIEJSZYMI ZADYMIARZAMI BYLI NIEUMUNDUROWANI POLICJANCI! ! !
    SĄ SZKOLENI DO WALK Z DEMONSTRANTAMI (ot, TAK NA WSZELKI WYPADEK) I JAK NIE MA ZADYM TO SAMI JE SOBIE ORGANIZUJĄ I PROWOKUJĄ A DALEJ TO JUŻ LAWINA
    MEDIA NIE POKAZUJĄ WYGASZANIA ZARODKÓW ROZRÓB BO TAM PROWODYRAMI MOGĄ BYĆ AGENCI POLICJI I CO?? SWOICH MAJĄ BIĆ???
    BIJĄ PÓŹNIEJ NAIWNYCH MATOŁÓW (przysłowiowe mięso armatnie), I POKAZUJĄ JAK TO POLICJA JEST POTRZEBNA I JAKA JEST DOBRA! ! !
    >> SAMO ŻYCIE. KAŻDY CHCE BYĆ POTRZEBNY, NAJLEPSZY I NIEZASTĄPIONY! ! !
  • ~bezpośredni
    (2011-11-14 10:00)
    szkoda, że tylko jeden został nagrany bo to nie był pewnie jedyny taki przypadek jak policjant kopie po głowie.

    Druga sprawa, że ten kopany to nie był przypadkowy przechodzień, widać to po rekawicach do sparingu jakie nosi. Po co mu takie rękawice na ulicy? bo zimno?? ha ha ha. dobrze, że go zamkneli.
  • ~maro1
    (2011-11-14 10:02)
    SPrawa jasna i oczywista co najmniej przekroczenie uprawnień z art.231 kk i do pudła gościa
  • ~shedows