Ryanair odleciał z Warszawy bez zezwolenia i... bez pasażerów

Maszyna odleciała z Lotniska Chopina przed czasem, bez zgody portu lotniczego i pozostawiając na ziemi 20 zdezorientowanych pasażerów. Irlandzki przewoźnik całą winę zrzuca na warszawskie lotnisko.

wróć do artykułu
  • ~kajot551
    (2013-01-11 13:12)
    DO CHOREGO WIESIA - jak widzisz co dzien skaandal i afera w wykonaniu PO i RUDEGO HERSZTA MAFIII.nie ma wolnych dni bez OBCIACHU i AFERY.
  • ~Qusimodoxxl
    (2013-01-09 16:03)
    Wlepić im mandat za "puste przebiegi".
  • ~trtwet
    (2013-01-08 23:22)
    Na kolana POlaczki!
  • ~Wanda
    (2013-01-08 19:27)
    Cuda, cuda matoły.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-01-08 19:01)
    PISzielce o co chodzi ? Nawet tu Tusk winny ?
    PiS - sekta tego nigdy nie osiągnie !
    PiS - Kaczyści ...przegrani nieudacznicy i hipokryci chcąc uśpić swoje chore kompleksy.
    wszystkimi gardzą , atakują a , nienawiść ,arogancja ,wścieklizna polityczna i walka o władzę sięgnęła ZENITU !
    Nieuleczalnie chore PiS - p osły i błazny bezustannie ponoszą
    PORAŻKI
    pławiąc się w swojej głupocie i beznadziei a , w tym im dopomaga świętobliwy paranoik oszust i zlodziej -ruski agent... Rydzyk !
  • ~Robnad
    (2013-01-08 15:44)
    ~jacóś2013-01-08 14:59
    "Ciekawe co ma rząd i premier do bałaganu na lotnisku?
    Tam ani Tusk,ani jego syn nie pracują."

    niejaki "profesor" Bartoszewski, kumpel Donalda T. pensje stamtąd PObiera.
    PO coś go tam wsadzili, he, he.
  • ~@owcyrw
    (2013-01-08 15:35)
    Wiec per pedes lub na ...taczki jak ci Ryanair nie pasuje!!

    CALY SWIAT OLEWA POmatolska POlske!!
  • ~odlot bez zgody to
    (2013-01-08 15:13)
    chba jakies przestepstwoe wiec pownnismy sadzic linie o narazanie zycia itp.
  • ~jacóś
    (2013-01-08 14:59)
    Ciekawe co ma rząd i premier do bałaganu na lotnisku?
    Tam ani Tusk,ani jego syn nie pracują.
  • ~gk
    (2013-01-08 14:50)
    Nikt się w Europie Tuska nie boi.
    Każdy go poklepie i zostawi obywateli polskich na lotnisku.
    Przecież wiadomo Tusk nie ma tych jaj co miał Lech.
    Co tu w ogóle porównywać.
    Przecież Tusk nigdy by nie poleciał do Gruzji aby ją ratować.
    Do tego trzeba mieć odwagę cywilną.
  • ~asyland
    (2013-01-08 14:49)
    caly swiat nie bierze polska na powaznie
  • ~w52
    (2013-01-08 14:48)
    czy leci z nami pilot?
  • ~dd
    (2013-01-08 14:38)
    Port nie ma tu nic do gadania i o jego zgodę nikt nie musi prosić. Co innego jeśli idzie o zgodę kontroli lotów - i tą zapewne dostali. Guzdraci na Okęciu nie mogą znieść tak oczywistej sprawy.
  • ~JKa
    (2013-01-08 14:37)
    was juz calkiem porombala zwalac za takie ******** rzad czy tuska, widze ze macie jakies problemy z deklem.
  • ~Pilot Mirosław G
    (2013-01-08 14:29)
    łapówkę dali i... teraz na lotnisku nikt nic nie wie:-)))))))))
  • ~owcyrw
    (2013-01-08 14:24)
    Ryanair to PKS
  • ~Travis
    (2013-01-08 14:14)
    Tuskomatoły,-wasza szulernia-żulernia doprowadziła PKP do ruiny teraz obsadzony waszymi fachowcami lot przez 5 lat wygenerowal takie straty że już jest nie do uratowania.Co z Modlinem to już wiadomo,teraz kolej na Chopina.Tylko czekać aż dojdzie do katastrofy.Kto siedzi w tej wieży?
    CHyba nie dyplomatołek P R F E S O R .Bydłoszewski.bo on był przewodniczacym rady nadzorczejTo jakaś paranoja,wszystko się sypie.
  • ~gosc
    (2013-01-08 14:14)
    Ale numer ! "robta co chceta" ,moze byli nacpani?
  • ~Polska POmatolska
    (2013-01-08 14:10)
    Przy takich rządach nie ma się czego bać. Poklepał Tuska po plecach i odleciał...
  • ~PO-kemoństwo
    (2013-01-08 14:10)
    Nie takiej jaja dzieją się w państwie Tuska i Komoruska. Luzik!

Może zainteresować Cię też: