Córka Anny Samusionek błaga prezydenta o pomoc. Napisała list

| Aktualizacja:

"Błagam i proszę, aby Państwo mi pomogli być z tatusiem i błagam o pomoc w walce o moje prawa dziecka, ponieważ je mam" - pisze córka aktorki Anny Samusionek w dramatycznym liście do prezydenta Bronisława Komorowskiego i pierwszej damy Anny Komorowskiej.

wróć do artykułu
 • ~Hektor
  (2013-09-12 06:41)
  To dziecko to geniusz. Sama pisze list do prezydenta. Nieźle.
 • ~jancz
  (2013-09-12 08:43)
  No tak! Matka madzi siedzi w pierdlu, więc teraz mamy Samusionków. Byle tylko nie myśleć o szarej codzienności. Niezłego mamy prezydenta skoro uważa się, że powinien być wciągnięty w rodzinny spór. Tak jest, to jest sprawa dla prezydenta 38-milionowego kraju.
 • ~syl26
  (2013-09-11 22:08)
  nikt nie wie jak tam jest, ale faktycznie dziwi postępowanie dziewczynki i przekazywane przez nią treści. brzmią bardzo dorośle.czy nikt nią nie manipuluje?
 • ~dindon
  (2013-09-12 06:12)
  Taa, jak mi żona nie daje to chyba też zwrócę się do Prezydenta. I jego żony.
 • ~Widz
  (2013-09-12 07:40)
  A kim jest ta Samusionek??? Takich "aktorek" są setki w tym kraju.
 • ~taki_jeden
  (2013-09-12 06:45)
  "Taa, jak mi żona nie daje to chyba też zwrócę się do Prezydenta. I jego żony."
  Jeśli chodzi o Panią Prezydentową,ja bym nie ryzykował...nie daj Bóg się zgodzi i będziesz musiał z tym żyć :))
 • ~Marek
  (2013-09-12 08:19)
  Podobnych spraw jest w Polsce dziesiątki tysięcy :( : www.dzielnytata.pl
 • ~Skandal
  (2013-09-12 07:27)
  Zastanawiam się czy w Polsce nie obowiązuje poufność korespondencji? Korespondencja ma charakter poufny w państwach cywilizowanych . Widocznie uznano ,że dziecko nie jest w stanie zaskarżyć gazetę o łamanie prawa. Ciekawe jakby zareagowali redaktorzy gazety gdyby ich prywatna korespondencja była tematem publicznej debaty?
 • ~max
  (2013-09-12 11:13)
  Zuber ma prawa rodzicielskie, ma zakaz kontaktow o które pozstarala się mama i to było powodem 3 ucieczki dziecka od matki!
 • ~Killmenow
  (2013-09-12 08:23)
  Nie rozumiem dlaczego to musi być problem , dziecko od miesiąca jest "samo", rodzice nie nie mogą jakby wywierać na niego presji , samo wybiera, a wręcz błaga żeby ją zabrać od wyrodnej matki bo ma najlepszego tatusia na świecie , tatuś dobrze sobie radzi i ma 500% gotowości i możliwości żeby opiekować się dzieckiem , a ktoś się zastanawia czy nie było by lepiej dla zdrowia psychicznego dziecka jakby została z matką !

  Tak, wszyscy wiemy że matka jest najważniejsza , zwłaszcza jak jest zdrowo p...dolnięta .
 • ~kali
  (2013-09-12 08:39)
  Te dzieci jeszcze nie mogą pisać jak się je krzywdzi http://wpolityce.pl/wydarzenia/62248-jak-reaguja-dzieci-na-program-rownosciowe-przedszkole-chlopcy-gryza-i-placza-nie-chca-ubierac-sie-w-dziewczynskie-rzeczy
 • ~Kuba
  (2013-09-12 08:49)
  Problem jest od dziesiątków lat jeden W sądach rodzinnych, w 95%, orzekają kobiety. Mające swoje, lepsze czy gorsze, doświadczenia życiowe. Panny, rozwódki lub będące w nieudanym związku. Kobieta nie ucieknie od swoich emocji. Biologia. Jest przed okresem albo już po.
 • ~lenia
  (2013-09-12 10:20)
  Fajna matka z tej Anny Samusionek. Nawet własne dziecko nie chce mieć z nią nic wspólnego. Potwór.
 • ~WAW
  (2013-09-12 09:24)
  ~uwaga2013-09-12 08:58

  Domyśłam się, że pani S. głosował n aPOdłą Organizcję, prawda?
  Bo oasuje do niej jak ulał...
  ---
  MOGLA TEZ GLOSOWAC NA Psychopatów I Sukinsynów, ALE TEGO NIE WIEMY...
 • ~Andrzej Kołczyński
  (2013-09-12 09:58)
  Problem, pamiętając o jej wieku należałoby raczej mówić o tragedii, małej Andżeliki Samusionek znam tylko z notek, trudno nazwać je artykułami, zamieszczonych w necie.

  Mimo to, moim zdaniem, można zaryzykować tezę, iż pani Anna Samusionek cierpi na kompleks Medei.

  Ważny, jak to często bywa w tego typu sprawach, jest także wątek finansowy. Matka walczy o prawo do opieki nad dzieckiem, i pozbawienie tego prawa ojca, ponieważ obawia się, że musiałaby płacić alimenty, gdyby to ojciec był opiekunem Andżeliki, zamiast je otrzymywać jak ma to miejsce obecnie.

  Nie mam żadnych wątpliwości, z którą z kobiet występujących w przypowieści o królu Salomonie, dwóch kobietach i dziecku należałoby kojarzyć panią Anne Samusionek.

  Dziecko w tej sytuacji zasługuje na współczucie i, przede wszystkim, na pomoc.

  Pozdrawiam,
  Andrzej Kołczyński

  .P.S. Jaki jest poziom sądownictwa w Polsce - każdy wie. By nie być posądzony o bycie męską szowinistyczną świnią nic nie napiszę o "damach" z łańcuchem z orłem "na uwięzi" na piersi.
 • ~Po co ci ceelebryci decyduja sie na dzieci?
  (2013-09-12 10:39)
  Ot jak celebryci zwani " inteligencja" ,dbaja o wlasne tylki a dzieci maja gdzies.

  Zgnilizna ,rozpusta ,wszelka swolocz w 80% tych drani ceni sobie bardziej sex i kase i zadni sa pokazywania w "lusterku" ,a w wiekszosci to oszlifowane hamy.

  Taki Kret ,chwali sie ze kupi sobie z kochanka dom ,kogo to obchodzi? Po co ten pajac zdecydowal sie na dziecko? ,zeby je zostawic i wziac nowa dupe,dno ,kompletne.
 • ~Zbyszek
  (2013-09-12 13:45)
  Andrzej przegiąłeś z tym twoim popolo minuto czyli szaraczkami intelektualnymi. Obrażasz osoby które są zniesmaczone zachowaniem Zubra, ojca szalonego co mści się na Ani. A gdzie twoje oburzenie na wpisy opluwające Anię? Jakoś nie widzę. Czy też jesteś wynajęty przez Tymochowicza i zaliczasz się do popolo grasso czyli wyższej warstwy intelektualnej? Daj spokój facet, nie pajacuj.
 • ~Widz2
  (2013-09-12 14:21)
  ~Skandal - jesteś naiwna/y przecież widać, że wszystko już było wcześniej ustawione media gotowy materiał robią tylko kopiuj / wklej. Kochany tatuś dba o to aby temat ciągle był "żywy". Tu nie chodzi o dziecko tylko o zemstę na byłej żonie!!!
 • ~Kajtek
  (2013-09-12 14:27)
  Do listu Angeliki dotarli reporterzy Superstacji - przecież to śmieszne jakie dotarli, został im przyniesiony. To dopiero dziennikarstwo!!! Tak ciężkiej pracy tylko pozazdrościć! :) :) :). Ludzie nie dajcie sobą manipulować.
 • ~Andrzej Kołczyński
  (2013-09-12 14:31)
  Re: ~Zbyszek2013-09-12 13:45
  "Andrzej przegiąłeś z tym twoim popolo minuto czyli szaraczkami intelektualnymi. Obrażasz osoby które są zniesmaczone zachowaniem Zubra, ojca szalonego co mści się na Ani. A gdzie twoje oburzenie na wpisy opluwające Anię? Jakoś nie widzę. Czy też jesteś wynajęty przez Tymochowicza i zaliczasz się do popolo grasso czyli wyższej warstwy intelektualnej? Daj spokój facet, nie pajacuj."

  *****************************************************************************************
  Co do zarzutu pajacowania odpowiem Lemem: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." - Stanisław Lem

  Zarzut, dyplomatycznie mówiąc, "bylejakości intelektualnej" postawiony w moim wcześniejszym wpisie to dowód na to, że nie jest mi obce miłosierdzie.

  Nie mieszkam w Polsce. Z Waszym krajem, Polski takiej jaka ona jest dziś nie potrafiłbym uznać za moją, nic mnie nie łączy.

  Zaglądam na polskie fora internetowe w ramach upewniania się, że u Was wciąż trwa "wojna myszy" (a propos kto, kiedy i w jakich okolicznościach użył tego określenia; znajomość historii kłania się!).

  Wasze polskie fora są kopalnią wiedzy na temat Waszej kondycji intelektualnej ...i nie tylko. Dobry analityk wiele może się dowiedzieć.

  ************************************************************************
  Co do treści artykułu, notki, o losach małej Andżeliki, to nadal uważam, że matka woląca raczej widzieć własne dziecko w "bidulu" niż pod opieką jej ojca jest bardzo złą matką.

  Sądy powinny kierować się dobrem dziecka a nie interesami któregokolwiek z rodziców. 11-letnie dziecko powinno mieć prawo do wyboru z którym z rodziców chce mieszkać. Państwo powinno ingerować nie wtedy ego i interesy finansowe, w tym przypadku matki, jednego z rodziców doznały uszczerbku, ale wtedy gdy dziecku dzieje się krzywda.

  Pozdrawiam,
  Andrzej Kołczyński

Może zainteresować Cię też: