CBŚ zatrzymało wiceprezes SKOK-u Wołomin. "W grę wchodzą wielomilionowe kwoty"

| Aktualizacja:

Centralne Biuro Śledcze zatrzymało Joannę P. - wiceprezes SKOK-u Wołomin - podaje tvn24.pl. Prokuratorzy z Gorzowa Wlkp. przedstawili jej zarzuty związane z wyłudzaniem kredytów. Została aresztowana na trzy miesiące.

wróć do artykułu
  • ~pis
    (2014-04-25 18:47)
    kiedy następni w Polsce ?
  • ~EJC
    (2014-04-25 19:00)
    Myślę, że te b... ki tak nie prowadzili tej kobiety!
  • ~witold
    (2014-04-25 19:11)
    Może ona jest winna a może też i niewinna?!
    Pieron jasny wie?!
    Jedno co mogę powiedzieć, bom "siedział", to tam wszyscy siedzieli za "niewinność" mimo że przystawili "9-kę" do głowy kasjerce w kantorze.
  • ~wyborca
    (2014-04-25 19:43)
    A kiedy CBŚ zatrzyma prawdziwych organizatorów,beneficjentów i "ochroniarzy" firmy AMBER GOLD.Chyba nikt nie wierzy że zadłużony drobny kombinator założył ogólnopolską piramidę i przez wiele lat ani CBŚ,ani Urzędy Skarbowe,ani ZUS, ani ABW,ani policja,ani Trójmiejskie Urzędy nie śmiały go dotykać.
  • ~Żarty?
    (2014-04-25 19:45)
    Biedny ten Wołomin... Tyle zarzutów za nic... Pieniądze też się prały same...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-04-25 19:45)
    Znowu zamach na prezesa-zbaw...))))
    Dlatego ma 25 ludzi ochrony za 2 miliony rocznie + jednego z ochrony do zmieniania pieluchy !
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-04-25 19:53)
    UWAGA Przeket IV RP
    ZDRADA...agenci z PIS sprzedali POLSKE !! ILE WZIELI ???

    PIS podpisal umowe na dostawe gazu...za zabojcza cene na wiele lat do przodu...zerwac jej nie mozna.!
    PIS SPRZEDAL POLSKE ROSJI...!

    Przez ministra z PiS stracimy 22 mld zl do 2022 roku
    Sejmowa komisja skarbu zaprosila na czwartkowe posiedzenie b. ministra skarbu Wojciecha Jasinskiego, aby wyjasnil sprawe podpisania w 2006 roku kontaktu na dostawe gazu do Polski - poinformowal szef komisji Tadeusz Aziewicz z PO.

    Wedlug srodowego Super Expressu, minister skarbu za rzadów PiS Wojciech Jasinski podpisal wielomiliardowy kontakt na dostawe gazu do Polski, nie czytajac dokladnie umowy. W ocenie ministra skarbu Aleksandra Grada, odbiorcy gazu straca przez to 17 miliardów zlotych.

    Chodzi o wieloletnia umowe z Rosjanami na dostawe gazu do Polski. W 2006 roku Jasinski wyrazil zgode na zawarcie kontraktu. Wedlug SE, minister nie zapoznal sie dokladnie z jego trescia. Z uwagi na ograniczony czas do wyrazenia opinii, MSP nie mialo mozliwosci analizy przekazanego projektu umowy, nie mniej (...) wyrazam zgode na zawarcie umowy - czytamy w pismie z 15 listopada 2006 roku, podpisanym przez Jasinskiego-PIS
    Równiez w ocenie Pawla Olszewskiego z PO decyzja Jasinskiego dotyczaca podpisania umowy byla skandaliczna. - Minister Jasinski w sposób niezwykle nieodpowiedzialny podchodzil do kwestii kluczowej z punktu widzenia interesu panstwa - czyli bezpieczenstwa energetycznego - podkreslil.

    Jego zdaniem, sprawa podpisania umowy przez Jasinskiego to absolutnie gigantyczna afera. - Kwota 17 miliardów zlotych - na jaka narazil Polske i Polaków minister Jasinski - jest niewyobrazalna - zaznaczyl
    ---
    Byly minister skarbu p. Jasinski nie mial czasu zapoznac sie z trescia umowy
    a podpisal co w wyniku Polska do 2022r. straci 22 mld,A konsekwencje gdzie?
    To sa tzw. fachowcy PISiaków.


    Swiatowe ceny gazu pójda mocno w dól, ale dzieki wieloletniemu kontraktowi
    z Polska Gazprom nie zbankrutuje...PIS to zrobil !

    "W 2006 roku PGNiG i Skarb Panstwa PIS (minister W. Jasinski) ulegli
    presji Gazpromu i RosUkrEnergo w wyniku czego cena gazu wzrosla o okolo 10%.
    W konsekwencji, odbiorcy gazu od 2006 zaplacili w Polsce ponad 1 miliard $ wiecej za gaz
    ( 3 miliardy zlotych[stan na koniec 2009r.])
  • ~hehe
    (2014-04-25 20:05)
    SKOK - nazwa zobowiązuje.
  • ~witold
    (2014-04-25 20:09)
    Jak ten PiS wyobraża sobie siebie w rządzeniu krajem to ja nie wiem?!
    Przecież to ugrupowania obraża nawet samą definicję indolencji.
    Rany boskie !!!
  • ~wyborca
    (2014-04-25 20:10)
    Wiesio.Kontrakt gazowy z 2006r. obejmował tylko dodatkowe dostawy 3 mld m3 ,gdy po rezygnacji Millera z gazu norweskiego trzeba było "zapchać" dziurę w dostawach.Ale się nie przejmuj tylko następnym razem napisz o 220 mld.pln. strat.
  • ~leming
    (2014-04-25 20:33)
    SKOK Wołomin nie ma nic wspólnego z SKOK Stefczyka , pachołki jedne
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-04-25 20:35)
    Jest spuscizna po Lechu Kaczynskim
    Wyjatkowo wyrazista spuscizna i odczuwalna do dzisiaj.Bedzie aktualna jeszcze jakis czas.
    Jaka jest sytuacja w rafinerii w Mozejkach?
    Katastrofa...rafineria przez lata generuje tak duze straty...szok
    Jakos Kaczynski i caly ten PiS na temat Mozejek dziwnie nabrali wody w usta.
    Gdyby to PO wyrzucila 3 mld. dolarów w bloto Kaczynski grzmialby jak dzwon Zygmunta
    ale ze to byl pomysl pisowski z kupnem tej rafinerii Kaczynski siedzi cichutko
    jak mysz pod miotla.

    Czy Kaczynski odpowie za ten bezsensowny biznes?
    Efekty wielkomocarstwowej polityki prowadzonej przez idiotów z PIS rzadów.
    Kupilismy rafinerie na Litwie walczac z ruskimi przeplacajac na starcie o
    jakis MILIARD DOLCÓW...
    a potem ruscy przestali pompowac rope rurociagiem.
    POLAK WOLI Z GLUPIM ZGUBIC NIZ Z MADRYM ZNALEZC..!!!

    Ta rafineria jest najlepszym przykladem" umiejetnosci
    "rzadzenia i wydawania srodków publicznych przez "jedynego geniusza" ,nie tylko o
    niewielkim wzroscie ale i malym mózdzku .To pomnik nieslawy Kaczystów :):)
    PIS niemoty...
    prowadzili gre dyplomatyczna w której stawka byly miedzy innymi potezne polskie pieniadze
    i wynik byl oczywiscie z góry wiadomy. Zakup Mozejek „wzmocnil” polskie wplywy polityczne o tyle,
    ze otworzyl drugie, po sytuacji polskiej mniejszosci, pole do wzajemnych zadraznien pomiedzy Polska
    a Litwa.
    Kto na tym skorzystal nie trzeba wymieniac. To, ze biznes z Mozejkami nie mógl sie
    udac ze wzgledów czysto ekonomicznych to mógl wiedziec kazdy.
    Bo wszystkie rafineria na swiecie
    sa polozone albo na rurociagu albo bardzo blisko portu z którym maja polaczenie rurociagiem.
    A po drugie to ta rafineria byla za duza na potrzeby regionu. Gdy byla budowana miala zaopatrywac
    jeszcze jednego najwiekszego odbiorce czyli bazy wojskowe Armii Czerwonej w obwodzie Kaliningradzkim.
    KAczynska glupota...
    Gdy ten ostatni klient odpadl pozostawalo tylko goraczkowe szukanie odbiorcy nawet za oceanem.

    w sumie...My ladujemy ciezkie pieniadze w litewska rafinerie,
    nasze samoloty patroluja ich niebo, a Litwini przesladuja Polaków jak nikt inny.
    PIS i prezes duren drze morde...
    Po co wlazic im w du...?
  • ~wyborca
    (2014-04-25 20:49)
    Wiesio bicz na matołki.Rafineria Możejki od kilku lat jest akurat na plusie.Zyski wzrosną gdy ukończony zostanie rurociąg do Kłajpedy.Tusk przez niemal 7 lat żerował na głupocie i niewiedzy jednych lub cynizmie i arogancji drugich.Ale to już koniec i jak mawiają Czesi " te se ne vrati".
  • ~WAW
    (2014-04-25 20:56)
    ALLELUJA BRACIA I SIOSTRY - TO JEST ZAMACH NA PIS I RADYJO - I TRZEBA BRONIC NASZYCH OSZUSTOW AZ DO KONCA, BO TO NASI OSZUSCI! :))
  • ~WAW
    (2014-04-25 20:57)
    NAZWY 'SKOK' ORAZ 'WOLOMIN' W KONCU DO CZEGOS ZOBOWIAZUJA PISUAROW... :))
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-04-25 21:11)
    Klamstwo PIS...wyborca2014-04-25 20:49
    Rosjanie odcieli rope...Morzejki zamkniete PIS-dzielcu.
  • ~Robnad
    (2014-04-25 21:18)
    WAW2014-04-25 20:57

    jak tam jełopie twój dalszy ciąg szczytowania PO kopie w doopę Tuska, który mu zafundowała Makrela? coś merdia cicho o tym kolejnym sukcesie.
  • ~Robnad
    (2014-04-25 21:22)
    witold2014-04-25 20:09

    następne wcielenie obWiesia.
    musi być z toba naprawdę krucho, skoro sobie tak indolentnie kadzisz kretynku.
    P.S.
    żebys się nie zdziwił, kiedy okaże sie związana z Paradą Oszustów, he, he, he.
  • ~StJ
    (2014-04-25 21:50)
    wszystko bedzie dobrze ino
    kiedy ruszy pindolino
    Za to pindolino PO wybuliło 6 miliardów!! Teraz nie nadajacy się na POlskie tory złom rdzewieje gdzieś na bocznicy w Koluszkach!!
  • ~Edek
    (2014-04-25 22:00)
    Tylko, że to nie ten SKOK