Skandaliczna wystawa w Warszawie. Prowokacja rosyjskiej amabasady? [AKTUALIZACJA]

| Aktualizacja:

Na wielkiej międzynarodowej konferencji humanitarnej w Warszawie Rosjanie urządzili antyukraińską wystawę - pisze "Gazeta Wyborcza".

wróć do artykułu
  • ~jurand
    (2014-09-29 04:53)
    Do "bic ruskich bandytów": Spadaj, ty ukraińskie ŚCIERWO !!!
  • ~bolanda
    (2014-09-29 04:15)
    WIELKIE Brawa, dla Rosji i Mr Putina - Wielkie BRAWA !!!
  • ~bic ruskich bandytow
    (2014-09-28 05:26)
    putin blac sobacza padohnij...padohnie i rosija
  • ~kamillo
    (2014-09-27 19:38)
    Raczej powinno się mieć pretensje do tego, kto tę wystawę zorganizował, a nie kto zezwolił na organizację bo to spora różnica. Klasyczna zagrywka Ambasady Federacji Rosyjskiej i teraz odwrócenie całej uwagi od wystawy, która nie była niczym innym jak propagandą rosyjską.
  • ~Taka jest rzeczywistość
    (2014-09-27 14:42)
    Ukraińska armia bombardowała wyzwolone miasta, zabijała protestujących, a skandalem jest to, że u nas w mediach robi się wszystko, żeby prawda nie wyszła na jaw. Dla większości mieszkańców wschodniej Ukrainy separatyści i ,,zielone ludziki" to wyzwoliciele.
  • ~Tomek
    (2014-09-27 14:10)
    Dlaczego Tusek jeszcze się nie odniósł do tego.
  • ~acha
    (2014-09-27 14:00)
    Po co ta wojna majdanowa, żeby krwi ulać-
  • ~U.marta K.
    (2014-09-27 13:43)
    RE~CZUŁY DO BULU2014-09-27 11:40
    Popieram - ale nie na placu czerwonym, tylko na Żoliborzu, przed centralą PISu. Niech wiedzą, kto stoi za tym palem.
  • ~CZUŁY DO BULU
    (2014-09-27 11:40)
    KTO ZEZWOLIŁ NA TĘ WYSTAWĘ POWINIEN BYĆ WBITY NA PAL NA PLACU CZERWONYM.
  • ~rok2014
    (2014-09-27 11:22)
    niech pani CIOPAC jedzie do moskwy zrobic takom wystawe jak zrobila to rosja w WARSZAWIE iniech patronatem zstanie bronislaw wypluczyna
  • ~Potomek pomordowanych na Wołyniu
    (2014-09-27 09:37)
    Zabraniam publikowamnie zdjeć pomordowanych przez UPA na Wołyniu .Kobiet z rozprutymi brzuchami do których wsypywano otręby by świniom smakowało .Dzieci z rozbitymi o sciąnę główkami.Mezczyzn przecinanych piła,. To prowokacja "Rosjan"Slawa Ukrainu.Ryzat Lachiw.Bandera .Bandera,Bandera.Czy Wy polska polityczna swołoczy rozumiecie to coście napisali.Ten artykuł faktycznie mówi o prowakacji naszych polityków.
  • ~W.Putinowskij
    (2014-09-27 09:21)
    To nie jest prowokacja Rosjan.To prawda.Ukraincy nie sa świeci.Nasi politycy hańbia groby pomordowanych kobiet ,dzieci mężczyzn przez swoich duchowych przyjaciół upowców.Politycy ciągle obrazaja Rosjan i działaja p-ko narodowi.Przezydent oficjalnie nawowyłuje do pozbawienia Rosjan prawa weta.Tak wrogiego działania pku pństwu i narodowi polskiemu panie B.Komorowski dawno nie było. Bierzcie przykład z Węgier,Slowacji,Czech.Niemcy i Francja mimo"sankcji"jeszcze więcej handlują.Coraz częściej dochodzę do wniosku,że wXX wieku spokały Nas 2 nieszczęścia.Uzyskanie niepodległości przez p.Jozefa Piłsudskiego i jej utrata przez p.W.Jaruzelskiego.Końcże optymistycznym hasłem-rezat lachiw,zydów i komunistów,sława Ukrainy.To polskie nędzne polityczki macie już na wyciągnięcie ręki.
  • ~zb
    (2014-09-27 07:55)
    Od kiedy to prawda jest skamdalem?
  • ~polak
    (2014-09-27 01:05)
    Co w tym skandalicznego zastanawiam się? Skandaliczne jest raczej traktowanie banderowców jako polskich przyjaciół a junty w Kijowie mającej krew na rękach (patrz snajperzy) jako legalnego ukraińskiego rządu. Tak, media uczestniczą w tym skandalu i dobrze że taka wystawa ma miejsce.
  • ~skan dal
    (2014-09-26 23:40)
    kiedy poroszenko po kaze swoja doope ? bandyta jest nagi
  • ~~Wiesio13 bicz na POmatołki
    (2014-09-26 23:14)
    putin, lawrow blac sobacza padohnij ...sowieckie duraki do moskwy job wasza mac
  • ~słowianin
    (2014-09-26 23:04)
    RIZAT' LACHIW!!!1
    BANDERA! BANDERA!
  • ~Zbyszko
    (2014-09-26 22:31)
    A kto zabił żonę Juranda ze Spychowa a córkę i jego torturował w Malborku ruskie czy Ukraińcy
  • ~Piast
    (2014-09-26 21:37)
    re kik.No tak prawda boli.Jak nasi posłowie na wniosek rodzin ofiar bestialskich mordów na wołyniu pokazywali jeszcze gorsze zdjęcia to wtedy ta ukraińska swołocz też mówiła że to nieprawda że to była wojna że oni ukraińcy sobie nie życzą aby te zbrodnie na wołyniu a było 360 tys ofiar ,dzieci i kobiet nie nazwac ludobujstwem mimo ze ludobujstwem było .teraz podobnie .ponoc sa jacyś rosyjscy zołnierze,ponoc wzieto ich do niewoli ale nikt ich nie widział ponieważ od razu ich rozstrzelali.To taka normalna praktyka u upowców. Obyście banderowskie bydlaki szczezli za nasze polskei krzywdy.I niech jakaś śzmata z Polski nie pisze że to było juz dawno,bo dawno był tez katyń i jakoś o 15 tys żołnierzy zamordowanych przez NKWD wszyscy pamietają a o 360 tys kobiet i dzieci oraz męzczyzn nikt nie pamieta albo próbuje tuszowac sprawę w imie,no właśnie w imie czego "przyjaźni"polsko ukraińskiej ,której nie było nie ma i nie bedzie.Przeczytajcie rafała Ziemkiewicza który ma także podobne zdanie o tej wojnie.
  • ~grantaowy
    (2014-09-26 21:29)
    Pai Oksana niech pani nie kłamie,tak samo kłamaliscie o Wołyniu i Podolutwierdzac że mordowanie w sposób bestialski polskich dzieci i kobiet to była wojna narodowowyzwoleńcza. Może powie Pani o tym co sie działo w czerwcu w Mariumpolu jak "bojówki z kijowa wymordowały 50 milicjantów którzy nie chcieli strzelac do cywilów,Jak mi wiadomo do dnia dzisejszego ukraińskie msw nie wyjaśniło sprawy spalonej rosjanki której przed uduszeniem związano ręce i prawdopodobnie zgwałcono mimo ze była w ciąży. Niech Pani Romaniuk nie kłamie .To wy banderowcy jesteście zdolni do najokropniejszych rzeczy i jeszcze twierdzicie że jesteście niewinni.Nie wciągajcie w te swoje gierki Polaków.Wiem że wielu Polaków to idioci mimo ze to moi rodacy ale prawda niestety jest taka,sa idiotami którymi łatwo się manipuluje ale niech Pani nie stara sie byc madrzejsza bo jestes tylko poupowska dziczą.

Może zainteresować Cię też: