Samobójstwo? Policja wyjaśnia przyczyny śmierci 25-letniego kleryka

| Aktualizacja:

Policja wyjaśnia, co było przyczyną śmierci kleryka z Krakowskiego Seminarium Duchownego. 25-letni student trzeciego roku teologii został znaleziony martwy w jednym z budynków gospodarczych seminarium. 

wróć do artykułu
  • ~icek..
    (2015-01-25 21:44)
    taka nienawiisc moze siac tylko zydokomuna, z kwasem,urbanem,michnikem,pozostala klika Nocnej Zmiany...
  • ~voiceinthedesert
    (2015-01-29 22:21)
    Mnie osobiście jako teologa interesuje ta sprawa. W Seminarium Krakowskim, sam miałem okazje poznać, dzieją się rzeczy dziwne. Specjalnie zwróciły moja uwagę wrzaski kleryków pod pozorem "wyrobienia sobie głosu". Nie wiem jak to pomaga. Ale wiem, że ci klerycy później odnoszą się do starszych świeckich podniesionym głosem, z wyższością i nie uzasadnionym "autorytetem"! To za granicą nazywa się klerykalizm, i wiadomo, że szkodzi Kościołowi! Nie mogę się doczekać, by się dowiedzieć, co "zabiło" tego młodego kleryka!
  • ~Niezadowolony
    (2015-02-01 12:58)
    Nie odpowiada mi zachowanie klerykow ,wyglupy wypaczone zarty wrecz ,tam wychowawca ,rektor ma pupila swego a po resztych jezdza .ponzaja,Damian jak i klerycy zostali na marginesie dobito ich ,pozostawiono samych ,niewygodnego kasuje sie podklada swinie i trzeba odejsc.Czemu Damian nie odszedl ,byl chory ,Dobiliscie go i nic mnie nie przekona bo ja to znam,Kiedy zapanuje sprawiedliwosc i kazdy biedny czy nawet z rozbitej rodziny moze swe zycie ofiarowac sluzbie Bozej .A oni co jak zrobisz co karza jest ok.a jak nie wesza wyciagaj z dalszch rodzin ten rozwiedziony ,a dawny wojej w wiezieniu siedzial ,Kochani a z jakich oni sa rodzin ,Swoje brudy kryja Ja wiem ze nawet przestepca moze stac sie poboznym i moze naprawic sie
  • ~ja
    (2015-01-24 21:57)
    Hmmmmmm... . Biedny, nieszczesliwy czlowiek. Albo ofiara.

    Mialem kolege, ktory zrezygnowal z seminarrium, bo przesladowala go przyszla duchowna elita. Mobbing w sutannie.
  • ~OBURZONY
    (2015-02-02 17:50)
    KURIO IDZCIE SIE LECZYC NIE ROB OBOZOW .WY SAMI GWALCICIE ICH A BOICIE SIE BY NA PANIENKI NIE POSZEDL ,MUSI CHODZIC BY BYL CHLOPEM A WY ICH SOBIE TRZYMACIE .POPELNIAJ SAMOBOJSTW PRZEZ WAS ,ZASTRASZANIE ,PLOTKOWANIE PONIZANIE ,JAK WAM NIE WSTYD ,ILU Z WAS MA KOCHANKI DZIECI NIESLUBNE .OJ TRZEBA WAS TEZ KONTROLOWAC ,TEMU ZAL BOL ZA TYM KLERYKIEK .CZEMU KOLEDZXY BYLI TACY SAMI NIEPRZYJACIELSCY ,WINICIE DAMIANA .---TO WY JESTESCIE WINNI A SWZEFOFSTWO REKTOR W JAKIM WIEKU ,REKTOR MA BYC STARSZY 60 LAT DOSWIADCZONY SILNY I TAKICH MIEC ZASTEPCOW WIDAC JAK NIE RADZICIE SOBIE .
  • ~realista
    (2015-01-25 11:59)
    nie rozumię tego dlaczego ateiści na widok wiary dostają nerwowych spazmów to u nich nazywa się normalność?
  • ~kale sony
    (2015-01-24 23:23)
    jezus gwałci marie o jezu sodom,ia i comorra
  • ~Wiktor
    (2015-01-25 17:56)
    Zmarł w czasie orgi seksualnej .
  • ~gość
    (2015-01-25 09:47)
    Seminaria rzymskokatolickie czyli te SZKOŁY DLA ŚWIRÓW , fanatyków religijnych powinni w Polsce ograniczyć. W każdym powiecie w Polsce powinny być kursy dla Mistrzów Świeckiej Ceremonii Pogrzebowej aby tak jak w bardziej rozwiniętych krajach zawsze na zlecenie godnie pożegnali osobę zmarłą zamiast drogiego, kapryśnego , pijanego i chorego księdza rzymskatolickiego.
  • ~ja
    (2015-01-25 22:49)
    Ja nie idę na pogrzeb na wypadek jakby miało śmierdzieć kałem.
  • ~gość
    (2015-01-25 09:27)
    Księżólek z powodu abstynecji seksualnej pewnie ataku POLUCJI dostał we śnie a kiedy zwierzył się pzełożonym to BISKUP poprostu PRZELECIAŁ go z wytryskiem w odbyt .
  • ~humor
    (2015-01-28 22:29)
    co ma wspólnego papuga z ped alem???

    -obsrany drążek
  • ~kolo rady
    (2015-01-24 23:20)
    klerykom poterzebne prostytutki niech panstwo opłaca te usługi proste na ze skarbu panstwa
  • ~Byly K
    (2015-02-02 17:07)
    Wiem ze myslimy ze w seminaium jest to o czym marzymy .Ale zawodzimy sie ,nie tak chcemy Bogu sluzyc Nie odpowiada na byc zbokiem ,Jestesmy normalnymi chlopakami .Chcemy by czysci To wy uczycie nas pedofili ,jak radzic samemu z seksualnoscia ,okropne to jest .Tak ja 3 lat temu ucieklem z tego bagna ,Jakim bylbym kaplanem ,Boleje nad smiercia Damiana .Ale kumple sa jacy sa wola to by pokazac ja wytrwalem jestem ksiedzem ,pryszczatym paskudnym. i chorym juz ,j ma swoje wypaczenia
  • ~warszawiak
    (2015-01-24 23:19)
    Za każdym razem jak widzę zakonnice to mam ochotę wykrzyczeć jej w twarz "WEŹ SIĘ K... DO ROBOTY KOBIETO". Dlaczego mam płacić pasjonatce Jezusa składki emerytalne? Ja pasjonuje się informatyką i muszę płacić podatki i składki. Nic mnie nie obchodzi to że tu i ówdzie pracują jako wolontariuszki. Chcą pomagać to niech to robią na własny koszt.
  • ~Robert
    (2015-03-15 14:30)
    Jestesmy katolikami ,ale po tych wydarzeniach zadko chodzimy do kosciola ,uraz do ksiezy ,bo to szystko jest sztuczne i niesmaczne .ksieza nawroccie sie nbo wy wojne siejecie .
  • ~zgorszenie to najgorszy grzech
    (2015-01-25 17:10)
    Nic nie wiem w konkretnej sprawie, ale tak ogólnie to jak ktoś nie lubi być uległą dziwką albo aktywem to nie powinien się pchać do seminarium. Egzorcyzmy analne nie są straszne ale mają swój klimat.
  • ~henna
    (2015-01-25 20:00)
    Po ujawnieniu jego imienia i nazwiska jak tu liczyć na uczciwą relację z oględzin jego zada?
  • ~Ateista i Realista
    (2015-01-25 09:53)
    ŚWIR jak Popiełuszko ! , nie było kto dać mu w łeb NA POKUTĘ aby stał się świętym to sam się skaleczył śmiertelnie.
  • ~walc gronkowiec
    (2015-01-25 08:43)
    zbadać jego odbyt napewno jest rozwalcowany