Górniczy etat i przywileje w zamian za łapówkę. Skandal w JSW

| Aktualizacja:

Nowy skandal w JSW. Okazuje się, że do pracy przyjmowano ludzi, którzy nie mieli żadnego wykształcenia. Za etat i przywileje musieli się jednak zorganizowanej grupie opłacić. Stawka wynosiła kilkanaście tysięcy złotych.

wróć do artykułu
  • ~zorro
    (2015-04-09 10:33)
    Chyba ci policjanci pojxa siedziec, jak sie dowie o nich niejaki Laczewski.
    No bo co to za wjedza z podsluchow. Sad i sedzia czuwaja. Zaraz wybije godzina POlskiej sprawiedliwosci!
  • ~mieszek
    (2015-04-09 17:05)
    To każdemu mozna załozyć podsłuch i prowadzić śledztwo, chociaż wiadomo, że przestępstwa nie popełnia?
  • ~skromny ślązak
    (2015-04-09 12:52)
    Kompromitujące jest posługiwanie sie przez polskie służby takimi nazwami akcji prowadzonymi wobec mieszkańców Śląska.Chyba ja podpowiedział Schetyna lub inny historyk z rządu.
  • ~Polski patriota
    (2015-04-09 13:29)
    Czy Geltag, czy ( prawidlowo Geldtag ), ta operacja slaskiej policji powinna byc przeprowadzona pod polskim kryptonimem, np.: ' dzien Matki Boskiej Pienieznej ' !
    Cos mi sie wydaje, ze Slazacy nie za bardzo znaja jezyk polski, a o niemieckim to szkoda mowic !
  • ~mafioso
    (2015-04-09 14:31)
    Sycylia mała przy Polsce...
  • ~erytek
    (2015-04-09 15:00)
    Skandal.Prowadzili sledztwo chociaż wiedzieli, ze przestępstwa nie będzie.ktos na siłe wydoił pieniądze ale tym razem już z budżetu więć przestępstwo jest ale w policji
  • ~Polska absurdu
    (2015-04-09 15:24)
    Witamy w dzikim kraju! Policja i prokuratura powinny się cieszyć, że za takie igraszki nie dostały bezwarunkowo po 3 lata odsiadki.
  • ~greg
    (2015-04-09 16:13)
    Teraz już wiecie dlaczego czysty Kamiński dostał 3 lata. To jest ostrzeżenie od mafii.
  • ~grazyna
    (2015-04-09 15:19)
    To już dawno trwało! Co najmniej kilka lat!
  • ~hihi
    (2015-04-09 15:41)
    polen geszeft
  • ~TERESA
    (2015-04-09 15:34)
    To nie jest przestępstwo załatwianie pracy za łapówkę bo to spółka giełdowa? Tylko , że głównym udziałowcem jest skarb państwa a nie ci co brali pieniądze za etat w JSW..Za rządów PO to łapówkarstwo nie jest przestępstwem bo w tej partii wszyscy biorą.W Polsce to dzisiaj się siedzi za kradzież batonika lub starego roweru i to gdy się jest chorym umysłowo, Bo zdrowy człowiek to się zapisuje do PO i jest pod ochroną . Przekonał się o tym Mariusz Kamiński.
  • ~amber gold
    (2015-04-09 15:41)
    das is peło 8 jare -hihihi
    peło ,psl,poli-hihihi
  • ~heliot
    (2015-04-09 15:42)
    Dlatego p. Ziobro, Kamińskiego i innych kt,órzy ścigali korupcję trzeba wsadzić do więzienia ,żeby inni bez krępacji mogli brać!!!
  • ~ktos
    (2015-04-09 16:23)
    Przecież w POlsce ma nie być KORUPCJI!!!
  • ~a
    (2015-04-10 07:53)
    Pozostaje wiec nic innego jak tylko SPRYWATYZOWAC 1 1 1
  • ~krystyna
    (2015-04-09 12:27)
    No nie mówiłam ze w Polsce tylko przestepcy mają się świetnie !Takie prawa jakie rzady!Mafia wie jask sie urządzić nawet pod względem prawnym.
  • ~Małopolanin
    (2015-04-09 17:06)
    Maturzysta. Po 52. latach od tego wydarzenia mogłem zapomnieć, lecz wydaje mi się, że pieniądz to Geld[z rodzajnikiem]. Alles Gutes!
  • ~.miejsto
    (2015-04-09 17:23)
    I te dyrektory jak francuzy i szwaby przed wojną?
    Ludzie wywalcie wszystkich co nie ze Ślaskiej
    ziemi są i to natychmiast,Ślązaki niech władze
    na swoim sprawując,to najlepsze rozwiązanie.
  • ~Jarosław z Warszawy
    (2015-04-09 17:42)
    Wszedzie kradna PISiury

    Ze SKOKÓW niech tlumaczy sie Kaczynski i Duda, prosze "nie odwracac kota ogonem" ,
    kot tego nie lubiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii " !!!
    Kot kaczora ma przerabane on jest ciagle ustawiany ogonem. Co na to TOnZ???
  • ~Barman
    (2015-04-09 18:52)
    Przecież Skarbówka powinna się tym zając. Nie wierzę, żeby od tych "legalnych" łapówek płacili podatki.