Rząd pomoże rolnikom, którzy ucierpieli z powodu suszy

Rząd zapowiada pomoc dla rolników których uprawy i hodowle ucierpiały podczas ostatnich tygodni. To reakcja na żądania rolników, którzy domagają się wprowadzenia stanu klęski żywiołowej z powodu suszy.

wróć do artykułu
 • ~g.
  (2015-08-17 10:13)
  Od sześciu lat w mojej branży mamy większą lub mniejszą suszę, która skutecznie pozbawia mnie pracy. Proszę wspaniałomyślną Pani Premier o zwolnienie mnie z obowiązku opłacania składek w chwili, kiedy nie mam obrotu. Warto o tym pomyśleć. Wybory tuż.
 • ~up&down
  (2015-08-17 11:54)
  Chciało się kapitalizmu ? Chciało ! Nie chciało się pracować na wsiach i w miastach na państwowym ? Nie chciało się ! Chciało się po kapitalistycznemu, prywatnie zbierać kokosy do własnej kieszeni ? Chciało się !
  TO TERAZ NA WŁASNE RYZYKO !!! NIE DOŚĆ, ŻE INNI DOPŁACAJĄ ROLNIKOM I PRZEDSIĘBIORCOM DO UBEZPIECZEŃ, DO DOPŁAT UNIJNYCH NA WŁASNOŚĆ, TO CIĄGLE Z ICH KIESZENI POKRYWA SIĘ IM STRATY ! A ONI MERCEDESY I DWORKI SOBIE KUPUJĄ ZAMIAST ZAINWESTOWAĆ I NAWET SIĘ NIE UBEZPIECZĄ ! BO PAŃSTWO ZWRÓCI JAK SIĘ NIE UDA !
  KUŹWA DOŚĆ TYCH FRANKOWICZÓW !!! NIECH ODPOWIADAJĄ ZA SIEBIE !!!
  Co chwila to samo i dalej te święte krowy żerują na zwykłych ludziach !
 • ~makaron530
  (2015-08-17 12:18)
  Rząd pomoże... . Rząd przekaże pieniądze podatnika na cele rolnicze. Czy taki tytuł byłby bardziej prawdziwy do sytuacji ???.
  Susza nie pierwszy raz w tej drugiej dopiero dekadzie tego wieku, byl czas inwestować w deszczownie. Mieszkam w Włoszech, tam nikt na suszę nie narzeka a upały wcześniej się zaczeły i większe były. Po za tym, gdzie równość, jak pomagać to wszystkim. Żywność z pewnością z drożeje, rząd dołoży, pomoże kupującym??? Za to z ich podatków innym da.
  Po to by głosów trochę kupić - w większości za pieniądze "wroga"(czyt. przeciwnika politycznego, wyborcy innej obcji).
 • ~manna z nieba
  (2015-08-17 18:53)
  Kleska urodzaju , klęska nieurodzaju , susza , powodzie , mrozy , za mało śniegu , za dużo śniegu i tak co roku ! A pola i tak jak stały nie obsiane tak stoją , bo snopki - cwaniaczki " szkulune" przez Pawlakowo - Sawicką sitwę miały z góry zagwarantowane dotacje z Unii !
  Znów dopłaci do ich leżenia odłogiem CAŁE UCZCIWE SPOŁECZEŃSTWO ! Jak prawie co roku !
  I TYLKO ŻĄDAJĄ !!! A głupi rząd ustępuje ...
  A zaraz po nich zażądają kasy właściciele wiatraków , latawców i szybowców - bo nie było wiatru , monterzy piorunochronów - bo burz było mało , i chgw kto jeszcze .
  Jaja jak berety ! I to nawet nie moherowe !

Może zainteresować Cię też: