Dziennik Gazeta Prawana logo

Nadzwyczajne środki bezpieczeństwa przed szczytem NATO w Warszawie

4 lipca 2016, 15:07
Ten tekst przeczytasz w
Warszawa przed szczytem NATO
Warszawa przed szczytem NATO/x-news
Przed rozpoczynającym się w piątek szczytem NATO w Warszawie, stolicy i na granicach kraju podejmowane są nadzwyczajne środki bezpieczeństwa. Tymczasowo wróciły kontrole graniczne. Wokół Stadionu Narodowego - gdzie w piątek i sobotę będzie centrum wydarzeń - wyrósł betonowy płot i barierki.
Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło X-news
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj