Dramat na polskiej granicy. Służby nie wpuszczają rodzin ubiegających się o status uchodźcy

| Aktualizacja:

W pociągu powrotnym z Polski na Białoruś zaczęła rodzić Czeczenka, której odmówiono statusu uchodźcy. Taka alarmująca informacja dotarła do nas kilka dni temu. Okazało się, że kobieta w zaawansowanej ciąży źle się poczuła i trafiła do szpitala, lecz nie urodziła. Nie był to jednak koniec jej perypetii. Na polsko-białoruskim przejściu granicznym dzieją się coraz dramatyczniejsze historie.

wróć do artykułu
  • ~dziadekzpragi
    (2016-11-21 09:33)
    BRAWO SG !
  • ~a czemu nie chce ich Arabia Saudyjska, czy ZEA ?
    (2016-11-20 00:16)
    dramat byłby wtedy gdyby ich wpuszczono ... zbliżają się święta i Sylwester, a młode byczki muslimskie lubią gwałcić białe kobiety podczas zabaw publicznych co pokazali w RFN ... Polska to nie Francja - naród polski nie da sobie wejść na głowę przez obcych kimkolwiek by oni nie byli i jaką religię wyznawali ... ci z Bliskiego Wschodu status uchodźcy tracą wraz z przekroczeniem granicy Tureckiej i nie mają żadnego prawa wybierać sobie państwa docelowego, które ma ich przyjąć i dać zasiłek (bo właściwie tylko o to im chodzi) ... a imigranci z państw Afrykańskich gdzie nie ma żadnej wojny, a jest tylko bieda z nędzą (kultura pracy jest im raczej nie znana) to od samego początku nie byli żadnymi uchodźcami ...
  • ~zoolog
    (2016-11-19 13:29)
    Odeslijcie te rodziny z Czeczenii rosyjskiemu niedzwiedziowi, to rosyjski niedzwiedz je przytuli.
  • ~Hej
    (2016-11-18 11:10)
    Kilka miesięcy temu w samolocie z Tajwanu do USA. Zaczęła rodzić kobieta z Tajwanu. Samolot lądował przymusowo w Vankuwer. Kobieta poprosiła o azyl. Okazało się że zgodnie z prawem azyl dostało dziecko, matka nie. Została deportowana na Tajwan i obciążona kosztami przymusowego lądowania. Dziecko za jej zgodą trafiło do jej rodziny w USA. Takich przypadków jet na świecie pełno. Czy o nich słyszeliście? Nie, bo Nikt nie robi problemu. Problem jest taki że tamte przypadki są w krajach które narzucają swoje działania innym, np nam. A jak my robimy to samo to jest halo. Robić jak uważamy i się nie ogladac na innych. Nigdy w historii, poza Napoleonem, nikt nam nie pomógł. Zawsze starali się wykorzystać, tak jak dzisiaj.
  • ~tr45r45
    (2016-11-17 14:47)
    to nie uchodżcy, der kłamca dziennik
  • ~ArM
    (2016-11-17 10:40)
    Dramatem jest ten nagłówek próbując litość zrobić na ludziach którzy będą cierpieć i cierpią z napływu uchodźców. .
  • ~seer
    (2016-11-17 10:39)
    Wchodzę tutaj raz na pół roku i okazuje się , że i to jest za często dla mojej psychiki. Jak możecie czytać taką propagandową papkę?
  • ~Europejczyk
    (2016-11-17 10:39)
    Islamistow nie wolno wpuszczac do Europy, bo islamisci to sa terrorysci. Czeczeni robia kariere w IS. Niedawno koalicja antyislamistyczna zlikwidowala fizycznie tego Czeczena, ktory w IS zostal szefem planowania operacji terrorystycznych.
  • ~S.miodek
    (2016-11-17 10:15)
    No ,faktycznie ,dramat sie dzieje, maaakabrrra wręcz, biednych uchodźców nie chcą wpuszczać. To dziennik .pl czy dziennik. De?
  • ~oficer wp
    (2016-11-17 08:54)
    ni ma tam wojny. w rosji ni ma wojny.na ukrainie ni ma wojny-wypier..lać czarnopupcy do siebie
  • ~Mateusz
    (2016-11-17 08:31)
    Brawo straż graniczna. Tak trzeba wypełniać swoje obowiązki wobec narodu. A DGP niech nie manipuluje . Dramatem jest ich wpuszczanie ( w tym Ukraińców) a nie odmowa wjazdu
  • ~motek
    (2016-11-17 07:32)
    Polska to dziki kraj, nawet Polki rodzą w szpitalach na podłodze.
  • ~Jo
    (2016-11-17 07:08)
    I bardzo dobrze, że nie wypuszczają!!
  • ~a
    (2016-11-17 06:41)
    Tego typu dramaty sa na wielu europejskich granicach.A Czeczeni to wiodaca nacja wsrod IS terrorystow.TRudno sie dziwic ze pogranicznicy ich nie wpuszczaja.
  • ~romank
    (2016-11-17 06:41)
    straz graniczna zdaje egzamin,cytujac poprzedni rzad
  • ~Marie
    (2016-11-17 06:30)
    brawo straz graniczna!!!!!
  • ~Olaf
    (2016-11-17 05:15)
    ...ale judzą te szczuje z der dziennik przez Austrię do szwabi niech wędrują , Angela ich zaprosiła ......
  • ~getu
    (2016-11-17 05:10)
    Świetnie tak powinno być nie wpuszczać nikogo
  • ~jajan
    (2016-11-17 04:35)
    czeczeńcy mają bliżej do turcji,iranu czy afganistanu tam są ich bracia w wierze.ale nie oni pchaja się do wrogow ,których allach karze im mordowac jako psów niewiernych. powinna się cieszyć,że wrogowie jej nie zabili ,a odesłali z powrotem.
  • ~ja
    (2016-11-17 04:32)
    A kto płaci za leczenie tych imigrantów? NFZ-ty z krajów z których pochodzą czy z własnej kieszeni tak jak Polacy za granicą