Za "Ucho Prezesa" wyleci z pracy? Nauczyciel przed komisją dyscyplinarną

| Aktualizacja:

Nauczyciel z Żagania, który udostępnił "Ucho Prezesa" stanie przed komisją dyscyplinarną. Grozi mu nawet utrata pracy, bo tamtejsi radni wyciągnęli mu też prywatne wpisy na FB.

wróć do artykułu
  • ~Demostenes
    (2017-09-05 19:40)
    pistrolia opanowała artykuł:)
  • ~prawo na lewo
    (2017-04-09 09:51)
    w takim wypadku można się odwołać do Trybunału Konstytucyjnego bo Konstytucja RP gwarantuje wolność słowa, ale w czasie zawłaszczania TK przez PiS ludzie sugerowali żeby zlikwidować TK bo po co on nam potrzebny, ano właśnie po to m.in. Teraz już za późno .
  • ~misia
    (2017-04-06 16:39)
    rządy mają to do siebie,ze przychodzą i odchodzą.To co się dziś dzieje to jakaś paranoja.Niedługo za myślenie będziemy siedzieć.Ziobro to załatwi.No i co z tego,ze ktos ma jakieś rysunki? Idioci i tyle!
  • ~franek
    (2017-04-06 08:01)
    broniarz caluj kamysza zeby niedal dyscyplinarki nauczycielowi bo to jego czlowiek Z PSL
  • ~marmol
    (2017-04-06 02:26)
    BRAWO!!! Niech pisowscy aparatczycy prześladują więcej ludzi za poglądy, niech towarzysze szmaciaki panoszą się jak najbezczelniej, desperacko walcząc o powrót do PRL. Tym szybciej przejdą do wstydliwej historii.
  • ~Harry Potter
    (2017-04-05 23:07)
    Tylko jedno pytanie ciśnie mi się na usta. czy w tym kraju jeszcze można mieć własne poglądy?
  • ~perypatetyk
    (2017-04-05 22:46)
    Jak widać POst - prawda i fake newsy, to wasza specjalność. To nie PiS grozi nauczycielowi dyscyplinarką, tylko PSL. Wszedłem na ten portal przypadkowo ale po wpisach widać, że większość komentujących to "tolerancyjni i postępowi" "otwarci na innych" "intelektualiści" tefauenowskiego i niemiecko-gadzinowskiego rytu. Wy żyjecie w równoległej rzeczywistości, wykreowanej przez macherów z czerskiej i wiertniczej, którą bezrefleksyjnie łykacie jak szambo wpija *******
  • ~re
    (2017-04-05 22:24)
    Najwyższy czas wyprostować informację. Wuefista ma problem po interwencji aparatczyka PSL.
  • ~Jan
    (2017-04-05 19:04)
    Toż to jakaś kur... inkwizycja. Za komuny też donosili na UB i teraz to wróciło za rządów PiS. Trzeba ten PIS zdelegalizować, jako partię zbrodniczą.
  • ~Drugich Zaleszczyk i drugiej Magdalenki nie będzie
    (2017-04-05 19:01)
    Ludzie PISu , nominaci PISu, zwolennicy PISu -- Jeżeli macie ociupinę wyobraźni, choćby tyle co drobnoustroje --- pomyślcie CO z WAMI BĘDZIE kiedy ten rak , pod którego wpływem jesteście dokończy żywota. Jednakże z każdą chwilą zaczynam coraz wątpić - w waszą wyobraźnię.
  • ~jajakobyły
    (2017-04-05 17:52)
    Fajne! (z podtytułu) "prywatne wpisy na FB." Tajemnica korespondencji? W nowoczesnym wydaniu.
  • ~Krzychu
    (2017-04-05 17:49)
    Qźwa w jakim my państwie żyjemy. Toż w średniowieczu błazen na dworze był równy królowi. Jak uczy historia władza, która boi się satyry b.szybko skończy na śmietniku dziejów. Oczywiście zanim to nastąpi wyrządzi wiele zła.
  • ~jajakobyły
    (2017-04-05 17:40)
    Nauczyciel mający w nosie prawa autorskie? Dzieci neostrady bronić pirata! On nam przykład dał! Od kogo mamy brać wzorce jak nie od nauczyciela.
  • ~Anna
    (2017-04-05 17:40)
    Trawestując panią Szczepkowską: "Proszę Państwa, dnia 25 października 2015 roku skończyła się w Polsce demokracja."
  • ~Ryś
    (2017-04-05 16:33)
    Nie wiem, kto na kogo donosił, ale wiem, że nauczyciel jest urzędnikiem państwowym i jeśli dopuszcza się takich czynów, o których piszecie, to musi się liczyć z konsekwencjami. Jeśli do konta na FB dostęp mają uczniowie, to ... Nawet dużo życzliwości nie wystarczy. I nie ma znaczenia to, kto nami rządzi.
  • ~tor
    (2017-04-05 16:05)
    jedno jest pewne . Nawiedzonych kretynów na róznych stołkach nie brakuje . Nie tak dawno jakiemuś nie podobały się pasy czerwono białe na jezdii innej kretynce to ,że w ZOO zwierzęta robią to czy tamto tak jak i ludzie . Swego czasu mieliśmy tak znienawidzone czasu komuny i TW Bolków ,Olinów oraz Wolfgangów . teraz to juz mamy tylko tych dobrych donosicieli na kolezanki nauczycielki bo przyszły w czerni a to Pan cos napisał na PiS czy prezesa . lUDZIE LECZCIE się póki czas
  • ~Ppp
    (2017-04-05 15:41)
    Rzecznik Dyscyplinarny dla Nauczycieli powinien stawić się porzed komisja psychiatryczną, a w przypadku uznania go za poczytalnego – przed komisją dyscyplinarną za działanie narażające jego pracodawcę na ośmieszenie. Nie można ukarać za “udostępnienie” czegoś, co nie tylko jest ogólnie dostępne, ale wręcz powszechnie znane! To tak, jakby kogoś ukarać za określenie pogody za oknem, przy czym reszta towarzystwa sama może zauważyc, jaka ona jest. Pozdrawiam.
  • ~dar
    (2017-04-05 15:14)
    Chołota z PiS działa jak bolszewicy ... to mentalność nie narodowość
  • ~Nocna Zmiana
    (2017-04-05 15:11)
    Nic wam wielbicielom Partii Oszustów i Złodziei nie POmoże zaklinanie rzeczywistości...Kolejne wybory wygra wysoko PIS bo wasza głupota wzorem Grzesia do tego się przyczyni...KORYTA NIE BĘDZIE JUŻ NIGDY..
  • ~tadeusz-katolik
    (2017-04-05 15:10)
    hura faszyści chcą całaj Władzy . Pan pośle Wojciechu Murzku tez byś go zwolnił jak byleś burmistrzem Świdnicy?