Życzenia świąteczne pary prezydenckiej wraz z nagraniem wideo opublikowano na stronie Kancelarii Prezydenta, a także w mediach społecznościowych.

Reklama

"Z okazji Świat Bożego Narodzenia składamy nasze najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym rodakom w kraju i zagranicą. Życzymy państwu zdrowia, spokoju i radości oraz wielu wspaniałych chwil spędzonych w gronie rodziny i bliskich" - brzmią życzenia składane przez parę prezydencką.

"Niech wigilijny stół jednoczy nas i łączy, a wspólne śpiewanie kolęd przypomina nam o naszych pięknych polskich tradycjach" - mówi na nagraniu prezydent Duda.

"Niech w tym szczególnym czasie nikt nie będzie samotny i smutny, bo przecież święta to czas uśmiechu i bycia razem" - dodaje pierwsza dama.

Prezydent Duda zwrócił uwagę, by pamiętać w te święta o potrzebujących. "Pokażmy serdeczność i dobroć wszystkim, którzy być może na co dzień jej nie doświadczają" - wskazuje prezydent.

"Niech okres Bożego Narodzenia będzie dla państwa czasem naprawdę niezwykłym. Wszystkim państwu raz jeszcze życzymy radosnego i pogodnego świętowania. Wesołych Świąt" - kończy życzenia para prezydencka.