Donald Tusk życzy Leo Beenhakkerowi

"Dzięki Tobie w polskich domach było w tym roku wiele radości. Życzę Ci ciepła i odpoczynku, a w nowym roku wielu zwycięstw i wspólnego z Polakami triumfu"

Leo Beenhakker życzy Przemysławowi Salecie

"Z całego serca życzę Panu szybkiego powrotu do pełnej formy. Niech Pana przykład inspiruje cały kraj, bo zauważyłem, że Pańskimi kłopotami żyli wszyscy Polacy"

Przemysław Saleta życzy Agnieszce Holland

"Jak najmniej ograniczeń. Możliwości realizacji projektów artystycznych w Polsce, jeżeli nasza rzeczywistość polityczna sprawi, że będzie to możliwe"

Agnieszka Holland życzy Rafałowi Dutkiewiczowi

"W nowym roku życzę radości życia i wielu udanych fraszek. Bo wiem, że lubi je Pan składać. A także, by Wrocław został stolicą Polski!"

Rafał Dutkiewicz życzy Julii Piterze

"Z okazji tych wyjątkowych dni, życzę pani minister dobrych świąt i szczęśliwego nowego roku"

Julia Pitera życzy Nelly Rokcie

"By Nelly Rokita zdefiniowała swoje poglądy zgodnie z własnymi przekonaniami i umiała je tak zaprezentować, byśmy byli pewni, że są one trwałe, a nie podyktowane potrzebą chwili i emocjami"

Nelly Rokita życzy Ędwardowi Ąckiemu

"By został naprawdę politykiem. Żeby nie opuszczał go humor, by wprowadzał trochę życia w politykę i pokazał, że indywidualności też się w niej mogą znaleźć"

Ędward Ącki życzy Jolancie Szczypińskiej

"Radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego nowego roku i szampańskiej zabawy sylwestrowej - życzy Pani Ącki"

Jolanta Szczypińska życzy Andrzejowi Morozowskiemu

"Życzę tego czego i sobie: zdrowia, spokoju, pomyślności i rodzinnych świąt. A w nowym roku więcej obiektywizmu i życzliwości dla rozmówców"

Andrzej Morozowski życzy Ryszardowi Benderowi

"Dalszych sukcesów w walce o wolność mediów. By przestał się obawiać dziennikarzy niezwiązanych z Radiem Maryja oraz by dostrzegł, że świeczki chanukowe są równie piękne jak bożonarodzeniowe"

Ryszard Bender życzy Janowi Pospieszalskiemu

"By nadal prowadził swój program bez owijania w bawełnę. Życzę, by pozostał tak samo bezstronny i jak najbardziej obiektywny i ostry, a przy tym nikogo nieurażający. Niech trzyma tak jak teraz”

Jan Pospieszalski życzy Maciejowi Maleńczukowi

"By za walkę o demokrację, czyli nagranie antyreżimowej piosenki dla >>Wyborczej<<, dostał złotą odznakę ZBoWiD-u. Oby teraz mógł napisać protest-song przeciw parlamentarnej opozycji"

Maciej Maleńczuk życzy Joannie Liszowskiej

"Z okazji świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku życzę Joannie Liszowskiej więcej pasji"

Joanna Liszowska życzy Hannie Gronkiewicz-Waltz

"Życzę, aby spędziła Pani święta w ciepłej, rodzinnej atmosferze, myśląc wyłącznie o bliskich. To dobra chwila, by nabrać dystansu i wracając potem do pracy, podejmować trafne decyzje"

Hanna Gronkiewicz-Waltz życzy Jadzi Nalepie

"By uśmiech nigdy nie opuszczał twojej buzi i by te święta były wyjątkowo magiczne. Życzę ci samych sukcesów, nie tylko telewizyjnych"

Jadzia Nalepa życzy Wojciechowi Mannowi

"Drogi Panie Wojtku, wielu wymarzonych prezentów pod choinką, a na cały nowy rok uśmiechu i zawsze takiego samego humoru. I żeby był Pan szczęśliwy"

Wojciech Mann życzy Januszowi Gajosowi

"Z całego serca życzę, aby w święta było mu tak samo dobrze jak w dni powszednie. Albo i lepiej”

Janusz Gajos życzy bp. Tadeuszowi Pieronkowi

"Spokojnych i miłych świąt, w wigilijną noc wielu wesołych światełek. A nowy rok - nadziei i dumy z pokonywania własnych słabości”

Tadeusz Pieronek życzy Jadwidze Staniszkis

"Życzę Pani Profesor świeżości analiz i prognoz politycznych. A wszystkim innym szczęścia, zdrowia i pomyślności i spokoju"

Jadwiga Staniszkis życzy Radosławowi Sikorskiemu

"Aby potrafił rozpoznać nowy typ złożoności Unii Europejskiej i aby skutecznie negocjował walkę o polskie interesy, nie zapominając o Stanach Zjednoczonych"

Radosław Sikorski życzy Monice Olejnik

"Życzę Pani Redaktor wielu udanych wywiadów, w których stawiana jest kropka nad i, oraz takich, w których po serii dociekliwych pytań przepytywany sam jest w kropce"

Monika Olejnik życzy Michałowi Witkowskiemu

"Życzę, aby jego książki trafiły na pierwsze miejsce listy bestsellerów, a jeżeli trafią na trzecie, to niech się nie martwi. Życzę Mu też wysokich nakładów i wiernych czytelników”

Michał Witkowski życzy Bogdanowi Zdrojewskiemu

"Niech zdrojem od Zdrojewskiego płyną nam dotacje. A pan pamiętaj tymczasem, że państwo dla kultury ma być mecenasem. Chociaż z dotacji nikt jeszcze nie zrobił kultury, lecz bez nich my musimy wciąż robić chałtury"

Bogdan Zdrojewski życzy Stefanowi Niesiołowskiemu

"Życzę panu spokojnych świąt Bożego Narodzenia i odkrycia nowego gatunku owada"

Stefan Niesiołowski życzy Ryszardowi Kaliszowi

"Oprócz zdrowia, spokoju, szczęścia, także życzę, żeby nie było już nigdy między nami wymiany inwektyw. I także, by nie zatracił swojej ogromnej pogody ducha i wrodzonej jowialności”

Ryszard Kalisz życzy Karolinie Malinowskiej

"Spędzenia świąt w gronie rodziny. Tak, by można było poczuć ich bliskość i żeby można było odetchnąć od wielkiego świata, sesji dla największych magazynów mody"

Karolina Malinowska życzy Manueli Gretkowskiej

"Życzę, by jej partia odnosiła w przyszłym roku tak spektakularne sukcesy, jak partia Romana Giertycha odnosiła dotąd porażki. Nie życzę już natomiast ani krzty więcej kobiecości, ani męskości"

Manuela Gretkowska życzy Tomaszowi Stańce

"Pana muzyka łączy w fantastyczny sposób precyzję z wyobraźnią, dyscyplinę z improwizacją. Życzę, by jak najwięcej ludzi potrafiło to docenić"

Tomasz Stańko życzy Jackowi Rostowskiemu

"Życzę panu ministrowi, by miał bogaty skarbiec jak Kazimierz Wielki oraz żeby był takim hojnym mecenasem sztuki jak Zygmunt August"

Kazimierz Marcinkiewicz życzy Marcinowi Perchuciowi

„Grał pan premiera rządu. To bardzo dobra rola. Konstanty Turski był człowiekiem, który roztaczał życzliwość. Życzę, żeby święta były dla Pana okresem pełnym ciepła i ludzkiej życzliwości”

Marcin Perchuć życzy Michałowi Koterskiemu

„Trzymania pionu w życiu i poziomu w zawodzie uprawianym. Utrzymuj nas w przekonaniu, że mamy poczucie humoru i absurdu”

Michał Koterski życzy Ebiemu Smolarkowi

"By zachował w sobie to, co najpiękniejsze – sportowego ducha, instynkt zwycięstwa i wolę walki. Żeby z Bożą pomocą udźwignął presję, jaka na nim spoczywa, by spełnił swoje największe marzenia"

Ebi Smolarek życzy Adamowi Małyszowi

"Życzę Adamowi głównie zdrowia. Ono jest najważniejsze. Chciałbym też, by obronił Puchar Świata i by zaznał wielu pięknych chwil w gronie rodziny i przyjaciół"

Adam Małysz życzy Mariuszowi Pudzianowskiemu

"Dużo zdrowia. Życzę mu również, by mimo trudności nigdy nie tracił wiary w sens podejmowanych decyzji"

Mariusz Pudzianowski życzy Andrzejowi Lepperowi

„Życzę mu, by w święta mógł odpocząć i zrelaksować się. Myślę, że był grzeczny w tym roku, więc niech znajdzie mnóstwo prezentów pod choinką"

Andrzej Lepper życzy Hannie Banaszak

"Aby pani utwory przetrwały jak najdłużej i bawiły kolejne pokolenia Polaków. A pani życzę dużo zdrowia i szczęścia"

Hanna Banaszak życzy Tomaszowi Raczkowi

"Niech te święta przyniosą panu Tomkowi spokój, serdeczność, miłość, dystans do wszystkiego i odporność na sukces i jego brak, a nade wszystko ciepło i szacunek"

Tomasz Raczek życzy Marcinowi Mellerowi

"Z okazji świąt życzę, by w dalszym ciągu udało mu się godzić kierowanie >>Playboyem<< z występami w telewizji i zachowaniem własnej osobowości"

Marcin Meller życzy Ilonie Łepkowskiej

"Chwili wolnego czasu, by mogła pani użyć swojego profesjonalizmu do napisania scenariuszy trzech niskobudżetowych filmów: >>S jak seks<<, >>Na złe i jeszcze gorsze<<, >>Barwy nienawiści<<"

Ilona Łepkowska życzy Leszkowi Millerowi

"Żeby te święta były dla niego radośniejsze niż ostatni rok. A w następnym niech wyciągnie wnioski z tego, co zdarzyło się w tym roku"

Leszek Miller życzy Janowi Rokicie

"Żeby przyszły rok obfitował w ekscytacje polityczne, bo mam wrażenie, że te są mu bardzo bliskie. Życzę mu także, żeby nowy rok przebiegł w zdrowiu i szczęściu rodzinnym"

Jan Rokita życzy Zbigniewowi Zapasiewiczowi

"Największy szacunek i podziw wzbudził pan we mnie rolą Pana Cogito w wyreżyserowanej przez pana sztuce. Życzę, żeby pańskie wielkie aktorstwo i pańska klasa trwały wiecznie”

Zbigniew Zapasiewicz życzy Władysławowi Bartoszewskiemu

"Drogi Panie Profesorze, dalszej żarliwej aktywności. A nam wszystkim, aby pańska postawa jak najdłużej była dla nas wzorcem”

Władysław Bartoszewski życzy Donaldowi Tuskowi

"Panie premierze, tylko tak dalej, w kraju i za granicą! A zaufanie obywateli do dobrej przyszłości naszego kraju i prestiżu Polski w świecie będzie dalej wzrastać"