Model Maxcom wygląda jak zaprojektowany w pierwszej połowie lat 90., ale dla starszych ludzi, których wśród abonentów Rydzyka jest najwięcej, może okazać się idealny - ma duże klawisze, na ekranie wyświetlają się duże cyfry, a menu telefonu jest bardzo proste. Okazuje się, że mało atrakcyjny wygląd i prostota telefonu nie zawsze idą w parze z przystępną ceną. Maxcom w sieci wRodzinie kosztuje aż 330 złotych. Ojciec Rydzyk nie przygotował tańszej alternatywy - model Maxcom jest jedynym dostępnym w sieci aparatem.

Reklama

>>>Radio Maryja zbuduje potęgę na komórkach

Okazuje się, że ten model telefonu można kupić taniej. W zasadzie w każdym sklepie cena aparatu jest niższa niż u nowego operatora. Według portalu ceneo.pl koszt Maxcoma kształtuje się od 284 złotych do 309 złotych. Inni operatorzy oferują dużo bardziej nowoczesne telefony w cenach rzędu kilkudziesięciu złotych.

>>>Zobacz, co zmalował ojciec Rydzyk

Podobnie nieatrakcyjna wydaje się cena połączeń telefonicznych. Abonenci ojca Rydzyka dzwonią do siebie za 19 groszy za minutę. Jednak połączenie poza siecią jest już znacznie droższe, bo 49 groszy. Nie dotyczy to połączeń z siecią Play i Cyfrowym Polsatem - dzwoniąc do użytkowników tych sieci zjednoczeni wRodzinie zapłacą aż 78 groszy. Jedyna promocja, jaką przygotował ojciec Rydzyk dla nabywców telefonów w nowej sieci to darmowe połączenia z Radiem Maryja i Telewizją Trwam.

Reklama

>>>Ojciec Rydzyk łupi ludzi na dekoderach