Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Ranking tygodnika Lisa. Oto najbardziej wpływowi ludzie w Polsce

7 listopada 2011, 09:43
Tygodnik "Wprost" opublikował listę najbardziej wpływowych osób w Polsce. Znaleźli się na niej politycy, przedsiębiorcy, dziennikarze, celebryci, naukowcy, ludzie kultury, sportu i mediów. Za najbardziej wpływową osobę uznano obecnego szefa rządu Donalda Tuska. Pozostałe 99 nazwisk nie mają przyporządkowanych pozycji.
Reklama
Reklama
Tematy:
ranking "Wprost"
Reklama

Komentarze (51)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Mundek
  2012-02-01 16:06
  COTO ZA JEDEN TEN MICHNIK TO JAKIŚ WYNALAZCA ZE TAK O NIM GŁOSNOCZY JASNOWIDZ
  0
  zgłoś
 • VIKI
  2012-02-01 15:59
  NIE CZYTAM WPROST TA GAZETKA TO SCIEMA I BADZIEWJE
  0
  zgłoś
 • obserwator
  2011-12-10 08:28
  LIS I JEGO WPROST DLA MNIE NIE ISTNIIEJA,ALE ODNIOSE SIE DO WALESY,KTORY JEST PODOBNO BOHATEREM NARODOWYM,BYL NIM BARDZO KROTKO,W 1980 ROKU,W TAMTYCH LATACH BUDOWALISMY Z WALESA JAK GDYBY ARKE NOEGO,ALE GDY PRZYSZLY ULEWY,ON SAM ODPLYNAL I ZOSTAWIL NAS NA PASTWE LOSU.ZACZAL JEZDZIC PO SWIECIE I OPOWIADAC JAK TO SAM W POJEDYNKE OBALIL KOMUNIZM W POLSCE. A CZY OBALIL TO JUZ SAMI WIECIE.
  0
  zgłoś
 • artysta
  2011-11-13 17:38
  Do ~annastasia
  Ten wywód utwierdza mnie w tym że głupio wierzysz w kaczora i teraz naiwnie wierzysz ziobrze, wspolczuje ci marnego zycia, wez sie za swoje pasje i zycie, ale widac ze go nie masz, hehe
  0
  zgłoś
 • mam to gdzies
  2011-11-11 19:29
  chore komentarze .a fffffe
  0
  zgłoś
 • VIA
  2011-11-09 19:11
  rev VIKA jest tak, mowia psychiatrzy ,ze wariat mowi ze on jest madry pozostali glupi.Moze wiec i dotyczyc Ciebie. gratulacje jestes na dobrej drodze.
  0
  zgłoś
 • Roza
  2011-11-09 18:56
  Ale wy Polaczki jesteście matołami. No i matoły wybrały matołów.Wybzykali Was. Łomy zapirdalajcie na nową władzę ludową, tóregoś dnia zostaniecie bez majtek.
  0
  zgłoś
 • szemrany hrabia
  2011-11-09 01:32
  mcdonald gajowy i szajka POd sad !!!
  0
  zgłoś
 • Zak
  2011-11-08 11:56
  Lista zlodzieji ktorzy rozkradaja Polske
  0
  zgłoś
 • VIKA
  2011-11-08 02:52
  A GŁUPKI Z PISU SWOJE - NIEUDACZNICY OD KACZKI I ZIOBRY - WASZ CZAS SIĘ SKOŃCZYŁ.
  0
  zgłoś
 • Polak z Norwegii
  2011-11-08 00:49
  POwyzsza ekipa na zdjeciach, to wlasnie ten CHLAM Dywersantow (= TROJANOW POlitycznych) co demontuje Polske.
  A Polacy dalej w Letargu !!
  Nawet Bulgarzy sa wystarczajaco jako narod inteligentni, zeby wybrac partie prawicowa, co zrecznie przemilczala tzw. POlska Prasa. :))
  0
  zgłoś
 • annastasia
  2011-11-07 20:51
  Prezes prezes Kaczyński, nie dopuszczał Zbigniewa Ziobry do głosu na zebraniach partyjnych, zakazywał Mu rozmowy z mediami a sam w tym czasie, wraz z wazeliniarzami z kierownictwa partii, którzy go ze strachu popierają, straszył publicznie, szantażował i atakował Zbigniewa Ziobro, wiceprezesa PiS i Jego zwolenników, w mediach. To prezes wyrzucił z PiS europosłów Cymańskiego, Kurskiego i Ziobrę, chowajac się tylko za plecy wazeliniarzy swoich z Komitetu Politycznego PiS i posługując się Karskim. Nie posłuchał wielokrotnych, naszych próśb usilnych, zgubnej pychy i zarozumialstwa nie porzucił a dał ucho wazeliniarzom swoim. Mógł Jarosławem Wielkim w historii, dla potomnych pozostać a w najgłupszy sposób swoją i partii wielką szansę restauracji przekreślił, największemu wrogowi swojemu, największemu wrogowi swojego Wielkiego Brata Bliźniaka, wnuckowi żołnierza Wehrmachtu z Danzig, niedojszłemu doktorowi manipulacji stosowanej niespodziewany prezent uczynił i pomógł mu jak nikt inny. Wielkie nasze marzenia, wielkie plany najzdolniejszych w PiS działaczy i patriotów, i sam PiS, roztrzaskały się na jego niemierzalnej głupocie. Wyrzucając z PiS Zbigniewa Ziobrę i Jego przyjaciół, europosłów Kurskiego i Cymańskiego Jarosław Kaczyński uruchomił lawinę, która zmarginalizuje a później zmiecie z polityki i Jego i PiS. Jemu się widocznie wydaje, że to samemu sobie zawdzięcza dotychczasowe poparcie wyborców, że nie są mu potrzebni światli ludzie a wystarczą wazeliniarze.

  Prezes Kaczyński i wazeliniarze, zachowują się tak jakby nieważne było dla nich dobro partii, Polski i Polaków, aby tylko nikt nie odważył się mieć swojego zdania, także wiceprezes partii.

  Jestem od wielu lat zwolenniczką PiS, byłam zwolenniczką prezesa PiS, miał moje zaufanie ale Jarosław Kaczyński, tak jak i żaden inny prezes jakiejkolwiek partii nie jest świętą krową, i nie może się wywyższać ponad innych członków, nie przysługuje Mu przywilej nieomylności jak papieżowi w sprawach wiary! Żyjemy w państwie demokratycznym i pan prezes nie może się zachowywać jak sowiecki kacyk komunistyczny.Ostatnie zachowania prezesa wobec wieloletnich przyjaciół, wielce zasłużonych przecie dla Niego i PiS przypominają zachowanie sowieckich dyktatorów. Jak się wydaje prezes panicznie, chorobliwie boi się wszelkich nowinek, boi się wszystkich, którzy potrafią myśleć, wszystkich którzy są popularni i lubiani, boi się iż utraci władzę, w bezmyślny, nieobliczalny sposób, rozdaje na oślep razy, wszystkim, którzy mają cokolwiek do powiedzenia, aby usunąć wszystkich, którzy, jak mu się wydaje mogą mu zagrozić. To chore i szkodliwe dla PiS, to chore i szkodliwe dla Polski. Okazaliśmy się ślepi. W dobrej wierze znosiliśmy różne Jego humory bo jawił się nam jako polityk, wielkiego doświadczenia i wielkiej miary to co było symptomem szpetnych i groźnych przywar uważaliśmy za jego nieszkodliwe maniery.

  Tymczasem dla własnych, chorych, ambicji prezes Jarosław Kaczyński, mimo próśb naszych, sprzeniewierzył się swoim wyborcom, odpowiedzialności za partię, odpowiedzialnośćci za Polskę, sprzeniewierzył się powinności swojej, wobec milionów wyborców PiS, powinności wobec Najjaśniejszej, Rzeczypospolitej Polskiej, Najukochańszej Ojczyzny Naszej a także zniweczył marzenia, sprzeniewierzył się powinności, pamięci swojego Wielkiego Brata Bliźniaka, tragicznie zmarłego, w katastrofie smoleńskiej, prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, wielkiego patrioty, śp. prof. Lecha Kaczyńskiego, który za życia marzył o silnej Polsce, o Polsce pamiętającej o swojej historii i bohaterach swoich, ale o Polsce nowoczesnej, o Polsce przyjaznej dla młodzieży, którą wzorem Jana Pawła II, papieża Polaka, ukochał i uważał za Jej, Skarb największy, o Polsce przyjaznej i opiekuńczej dla wszystkich Polaków, i taką Polskę starał się budować.

  W wyniku szkodliwych działań prezesa, bardzo możliwym jawi się, realne zagrożenie, że PiS w kolejnych wyborach nie wejdzie do parlamentu, uruchomiona przez prezesa lawina będzie się posuwać w dół, wszyscy będą uciekać z tonącego okretu, uciekną i wazeliniarze, bo to przecie, nie są bezmózgowcy tylko leniwi ludzie, chcący utrzymać apanaże w stosunkowo, bezpieczny, nie wymagający wysiłku i narażania się, sposób ale mają rodziny, przyzwyczajeni są do pewnego poziomu życia, trwają przy prezesie z pewnością nie z głupoty a z wyrachowania, no może kilku z przywiązania. Gdy zagrożenie utratą apanaży i stołków wzrośnie, uciekną wszyscy, aż się za nimi zakurzy a wtedy PiS może przejść do historii.

  Ucieknie i europoseł Czarnecki, uciekną Hofman, Karski i inni a pozostaną najgłupsi i nasłabsi oraz pare znajomych dewotek. Będzie z nimi mógł prezes co najwyżej pacierze trzepać i kwiatki pielęgnować. To przykre ale mimo niewątpliwych zasług prezesa, w odróżnieniu, od nadto moim zdaniem wyrozumiałych, europosłów, Cymańskiego, Kurskiego i Ziobry, których strasznie skrzywdził ja w swoim sumieniu nie znajduję dla czynów Jego żadnego usprawiedliwienia.Będę się za Niego modlić ale na zaufanie moje i poparcie liczyć już nie może.


  Zrzuciwszy balast, mimo tych złych terminów jakich nam prezes przysporzył, to nie koniec świata! Damy radę. Trzeba by spróbować odkleić Jarosława Kaczyńskiego od fotela prezesa PiS a jeżeli to będzie niemożliwe, należy stworzyć nową, nowoczesną, otwartą partię prawicową. Jak dobrze pójdzie do nowej partii z samego PiS powinno z czasem, przejść ok. 40 posłów, europosłów i senatorów. Ja liczę też na wartościowych uchodźców z innych partii. Ci z PiS, których skrzywdził, których marginalizuje i obraża prezes to najlepsi, najlepiej wykształceni, najbardziej postępowi ludzie PiS. Oni mają doświadczenie, wielką popularność, poparcie milionów Polaków, są rozpoznawalni i mają wiele jeszcze czasu do przyszłych wyborów. Dlatego szanse utworzonej przez nich partii są nieporównywalnie większe niz PJN a jeżeli wszystko umiejetnie rozegraja, szanse te będą rosły z upływem czasu.

  Conajmniej, jeden dodatni plus, już na samym początku będą mieli, bo nikt nie będzie mógł straszyć, odstraszać, prezesem Kaczyńskim, nikt kto do nich przejdzie nie będzie się musiał bać, że go prezes Jarosław Kaczyński wyrzuci. Czeka nas wszystkich wiele pracy ale nasze idee jeszcze zwyciężą, nasze wizje o Polsce naszych marzeń, marzenia milionów Polaków, marzenia tragicznie zmarłego w katastrofie smoleńskiej, prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, wielkiego patrioty, śp. prof. Lecha Kaczyńskiego, się spełnią ale trzeba powiedzieć jasno, już bez przywództwa, prezesa Jarosława Kaczyńskiego, Jemu należy podziękować, nie można narażać więcej wielkiej, wspólnej sprawy, na jego humory, nie można nikogo narażać na nieobliczalne ataki, na oślep rozdawane przez niego razy, na permanentne zagrożenie bezpodstawnym wyrzuceniem, na permanentne zagrożenie z jego strony.
  0
  zgłoś
 • bydlaszewski
  2011-11-07 20:23
  syfilis, jak zwykle.
  0
  zgłoś
 • "Ludzie nie wiedzą kim sa ,ich życie to praca dom"
  2011-11-07 18:11
  No i wyszło szydło z worka.
  Widać kogo promuja tzn. łżeelity:
  półgłowków synów szmalcownika,stokrotke,Icka kuratowa,bolka i jedynie słusznych obywateli rp czyli szehtera półtuska i holand robiącą filmy tylko o jednej słusznej tematyce.
  Pozdro dla Justyny,tylko szkoda że w takiej łżeelicie sie znalazła.
  0
  zgłoś
 • Mosco
  2011-11-07 17:19
  Marne te nasze tzw ELITY stad polska wyglada jak wyglada wiele osob tam wogole nie powinni byc odnotowane bo tylko pochaja sie na afisz nic soba nie reprezentuja co najwyzej to przedstawiciele lumpenproletariatu
  0
  zgłoś
 • jolc
  2011-11-07 15:29
  ich wszystkich do jednego worka i pod lud
  0
  zgłoś
 • xyz
  2011-11-07 15:11
  Jak napisano,,~mary2011-11-07 11:40 Programy i prasę p. Lisa oglądają miliony a tylko zazdrośnicy i nieudacznicy potrafią krytykować". Jeśli miliony to Polski już nie ma.
  0
  zgłoś
 • shedows
  2011-11-07 13:35
  Lis popiera Michnika, Michnik popiera Lisa, wszyscy zapomnieli o Żakowskim i Wołku. Dla mnie to cynicy i oszuści
  0
  zgłoś
 • Dziękuję
  2011-11-07 12:51
  Oto piękna lista postanowień noworocznych dla mnie co należy w życiu zmienić.
  0
  zgłoś
 • gośc
  2011-11-07 11:58
  nie ma tutaj niby wływowego Kaczyńskiego
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama