• ~weteran
    (2014-11-03 18:17)
    Jestem z pokolenia, które na własne uszy słyszało ryk niemieckich samolotów.Gratuluję rekonstruktorom - pomysłodawcom wydobycia samolotu, złotym rączkom . Brawo chłopacy! Polska myśl techniczna nie umarła wraz ze śmiercią rodzimego przemysłu samolotowego.
  • ~OMEN
    (2015-01-05 10:08)
    Taa...Naprawianie złomu zza Odry, to nasza narodowa specjalność...
  • ~gość
    (2014-11-04 07:33)
    I k..wa wszystkie krzyże pousuwać!!!
  • ~LEKARZ
    (2014-11-04 10:07)
    PIEKNY SAMOLOT, NIEMCY NAPRAWDY MIELI I MAJA NAJLEPSZE ZABAWKI
  • ~logiczne
    (2014-11-03 22:31)
    Jak z tego widać każda wojna jest głupia i bez sensu.
  • ~Konrad Wallenrod
    (2014-11-04 13:38)
    Anglicy i tak mieli lepsze samoloty podobnie jak Rosjanie.W bitwie pod Kurskiem rosyjskie samoloty stracily ponad cztery tysiace faszystowskich zabawek to sa dane Brytyjskie !.W Bitwie o Anglie Niemcy stracily tych dobrych samolotow ponad dwa i pol tysiaca.W tym przypadku moj krewny stracil ich kilka.
  • ~Wszak
    (2014-11-03 22:56)
    POlaki są mistrzami w wyklepywaniu starych POniemieckich rzęchów. Donek król ojropy może być z nich dumny!
  • ~as
    (2014-11-03 20:33)
    Jak Golfa i BMW potrafią to taki samolocik to betka
  • ~emma2000
    (2014-11-04 09:10)
    I k..wa wiecej krzyży!
    W katolickim kraju nalezy sie wiecej krzyzy!
  • ~Może należy kupić?
    (2014-11-03 20:15)
    Pod koniec wojny, to Rosjanie mieli lepsze konstrukcje. Może należy kupić? , Widziałem piękne i rzadkie modele na rosyjskich złomowiskach, ale pewnie nie sprzedają, bo najlepsze muzea tylko czekają. Może Ukraina ma i trzeba zamienić stare na coś nowego?