• ~outlaw
    2014-10-07 07:38
    W brytyjskiej nomenklaturze wojskowej "Douglas Boston III"
  • ~mkk
    2014-10-07 10:26
    Bombowiec jak bombowiec.
    raczej był uzywany jako mysliwec nocny i samolot mysliwsko-szturmowy.

    A jesli jako bombowiec -, to bardzo lekki - udźwig miał ok 1 tony.

    P.S. A gdzie zdjęcia z tego, ze "zachował sie wysmienicie", Skrzydła i sliniki, ok, a gdize kadłub???
    Jak byłby w dobrym stanie, to moze z Rosjanami "machniomsia" na to, co lezy w Smoelńsku na lotnisku?
  • ~pisowski pisowiec
    2014-10-07 15:30
    "kostia" - braków w wykształceniu nie zastąpisz pewnością siebie, takie rzeczy to tylko w PO. Nie ośmieszaj się dalej - poczytaj, a potem - "siadł i wstydził się".
  • ~kostia
    2014-10-07 13:54
    do pl i ak-panowie słowa sowiecki nie ma w języku polskim, a radziecki i owszem- od rady(narodowej,gminnej miejskiej robotniczo chłopskiej i jakiej tam chcecie)idzie mi o to,że ci-co teraz piszą sowiecki(co ma wydzwięk pejoratywny) lizali d,pę czerwonym za talon na malucha,albo wyjazd do bułgarii . ja natomiast-młodzi przyjaciele(pl i ak)- ani nikt w mojejm rodzinie czerwonym d.py nie lizał.
    raz jeszcze-odwaga staniała.
  • ~PL
    2014-10-07 11:46
    ~kostia
    SOWIECKI, SOWIECKI I JESZCE RAZ SOWIECKI, NAWET W LATACH 70 HISTORYCY UŻYWALI TEGO TERMINU. PRZED 1939 ROKIEM W WOLNEJ POLSCE FUNKCJONOWAŁA JEDNA NAZWA 'ZWIĄZEK SOWIECKI" . I TYLE
  • ~robson
    2014-10-07 11:41
    Głuwnami się niteresują a ludzie PRACY i ZAKŁADÓW nie MAJĄ. To jest najlepsze , Brak wiedzy o gospodarce przez PISMAKÓW. Tyle wydali KASY a ludzie zuja jak w IXX wieku . O tym się nie MÓWI
  • ~AK
    2014-10-07 11:27
    Panie ~kostia2014 dzięki Bogu już można pisać prawdę bez obawy o własne życie.
    Sowiecki nie to jaki.
    radziecki - od rad.
    No tak dla Pana Kosti prawdziwy kraj rad !
  • ~kostia
    2014-10-07 11:03
    sowiecki-a cóż to za słowo? radziecki-od rad w języku polskim.czy pan redaktor-nawiasem-odważyłby sie pisać w latach 70-tych sowiecki? wątpię.no cóż -odwaga staniała.
    niemniej po polsku-radziecki
  • ~fajnie
    2014-10-07 07:39
    Co ciekawe, stosunkowo dobrze się zachowała.


    Super cudeńko.
  • ~taki_jeden
    2014-10-07 07:14
    a gdzie pilot?