Tajne dzieciństwo Władimira Putina. Matka, której się wyparł i okrutny ojczym. „Bywało, że kijem przyłożył”

| Aktualizacja:

„Nieznane fakty dotyczące Władimira Putina” – taką zapowiedź na okładce książki „Wowa, Wołodia, Władimir” zamieszcza jej autorka, Krystyna Kurczab-Redlich, dziennikarka i znawczyni problematyki rosyjskiej. Taka biografia raczej nie miałaby szans ukazać się w Rosji. Nie tylko dlatego, że dotyczy nie zawsze jasnych meandrów polityki prowadzących Władimira Putina na szczyt władzy. Także dlatego, że wyciąga na światło dzienne fakty, które rosyjski prezydent wolałby przemilczeć.

wróć do artykułu
  • ~ kibic Legii
    (2017-03-16 11:19)
    Kurczab Redlich jest potrzebna Kaczorom jej opinie sa nic nie warte to chora rusofobka można powiedzieć ze psychicznie chora Jaka morze być wiedza o Rosji tej rusofobki która była tam 10 lat temu
  • ~agata
    (2017-03-16 11:15)
    Krystyna Kurzab Redlich To chora zaklamana Rusofobka baba która kopnięto w tylek i wydalono z rosji za kłamstwa 10 lat temu była w Rosji Obecnie jej wywody o rosji nie maja zadnej wartości oparte sa na zajadłych Klamstwah szkoda zwraca na nia uwagę to zero
  • ~widz
    (2017-03-06 14:35)
    I gdzie tu KACZOROM do PANA PUTINA,SZWĘDACZKI jedne.Nawet WAŁĘSA się na nich POZNAŁ i WYPIER....I teraz sie MSZCZĄ.
  • ~Jola
    (2017-02-01 08:45)
    Uważam , że bardzo dobrze się stało, że pojawiła się taka biografia Putina. Nie propagandowa i zafałszowana. Ważne jest by uświadomić sobie, że tak ważny polityk ,któremu podaje rękę np. kanclerz Merkel to morderca , podobny Stalinowi.
  • ~wanda
    (2017-01-30 00:52)
    I love you wolodia
  • ~JOLANTA
    (2017-01-29 20:02)
    O ILE TO TO PRAWDZIWY ŻYCIORYS,NIC DZIWNEGO W TYM JAKI JEST PUTIN.TO CO PRZEŻYŁ WIELE TŁUMACZY. SIEROCTWO ,BÓL CHŁÓD ,GŁÓD,SAMOTNOŚĆ .TO WTEDY PSYCHIKA MAŁEGO DZIECKA POZOSTAWIONEGO PRZEZ MATKĘ OBCYM LUDZIOM ZOSTAŁA NA ZAWSZE OKALECZONA !!!
  • ~Syn binladena
    (2017-01-28 11:08)
    Książka pisana pod pisuarów powinna mić kilka wznowień.napisz lepiej o prezydencie usa pokim i co odziedziczył,nie pisz o biedzie pirduł tylko jak robi się karierę po tatusiu aktorze, czy rezyserze.ale to by nie była sensacja,że !is juž pokazuje głupią córeczkę(jak i ona) aby już przetrzeć jej drogę.
  • ~luna
    (2017-01-28 00:36)
    to jakies bzdury..matematyka mi sie nie zgadza..skoro Putin urodzil sie w1952..i oddano go jak mial 10 lat tj w1962 to co on robi na foto ze swoja jakoby druga matka w 1958????cztalam w innym artykule ze po adopocji odmlodzono go o 2 lata ze w rzeczywstosci urodzil sie w 1950
  • ~Adx
    (2017-01-26 17:16)
    Podpisany pakt z diabłem i zwykły szarak staje się najpotężniejszym człowiek na świecie .. tylko ze dni są policzone, w piekle już nie będzie takiej opcji jak odliczanie czasu .. od katuszy
  • ~Pl
    (2017-01-25 20:02)
    Dziadostwo ..Jak mogliście to opublikować . Żenada
  • ~madame mrok
    (2017-01-25 17:30)
    za to teraz mu dobrze :) i rzadzi polowa swiata
  • ~abra
    (2017-01-25 12:10)
    Co by o Putinie nienapisano..jest Prezydentem drugiego mocarstwa na swiecie...jak do tego doszedl jego sprawa..jest tez patriota ,nieszkodzi Rosji buduje jej potege i jest raczej lubiany przez narod w przeciwienstwie do naszych politycznych nieudacznikow,,my niemusimy go lubiec , co nieznaczy ze trzeba go obrazac lub lekcewazyc...
  • ~czytelnik
    (2017-01-24 18:45)
    Cha,cha!Nie przeczytali,a wiedzą!I to dokładnie...że wszystko to nieprawda,ze było inaczej..A to niby skąd?Dużo u nas "szpionów"..ale żeby AZ TAK durnych?
  • ~Wiktor Popielaty
    (2017-01-24 09:26)
    Nie podoba mi siesformulowanie: Kurczab-Redlich nazywa go „krewnym rodziny Putinów z Uralu”, zaznaczając, że ustalenie dokładnego pokrewieństwa jest dziś niemożliwe. Jezeli autorka potrafila dotrzec do Gruzji, to dlaczego nie potrafi dotrzec do krewnych rezekomej matki Putina? Mozna stwierdzic zwiazki pokrewienstwa przez ostatnie kilka wiekowm a tu nie mozna ustalic pokrewienstwa w ostatniw polwieczu?
  • ~PiSsfullPiSspot
    (2017-01-24 09:22)
    A propos Kaczyńskiego - taka prawdziwa biografia byłaby niewątpliwie ciekawą lekturą. Od rzeczywistych korzeni rodzin obojga rodziców, poprzez gorące romanse z pewnym porucznikiem WSI, a także z pewnym dziennikarzem, itd...
  • ~Basia
    (2017-01-24 09:19)
    U nas w domu moja mama byla bardziej surowa, przestrzegala wszelkich regul, byla katoliczka, ale tez byla dobrym przykladem dla wszystkich. Mowila : nie obchodzi mnie co inni robia, wazne jest, jacy my jestesmy, co robimy. Byla wymagajaca, ale sama dawala dobry przyklad, Ja bylam " gnebiona" w szkole przez autokratycznych nauczycieli, w kosciele, w domu, mimo to jestem chyba normalnym czlowiekim. W mlodosci mialam Maße kompleksow, w biegu zycia rozwinelam sie ja pewna siebie kobiete. Duzo zawdzieczam moim pczatkam w niemczech, tam musialam walczyc z uprzedzeniami, nawet mobingiem. Ale powiedzialam sobie : nie zlamia mnie. W firmie zaczeli mnie cenic, moja prace i zaangazowanie. Takze w zyciu prywatnym mam szczescie, jestem zadowolona. Wniosek: czlowiek ma sam wplyw na swoje zycie, a nie zrzucac wszystko na trudne dziesiecinstwo. Moje dziecinstwo nie bylo zawsze kolorowe!
  • ~Eugene.
    (2017-01-24 08:26)
    "zdolny szpieg KGB" - skąd ta wiedza? Czytałam kiedyś wywiad z KGB - owcem na temat Putina - On w tym wywiadzie stwierdził - "Putin nie był jednym z nas". Czyli jasne jak słońce na niebie w jasny dzień, że nie posiadał cech preferowanych przez KGB. Ponadto, jak wiemy rozstał się z KGB w stopniu podpułkownika, ponoć przez 1 rok był bezrobotny - czyli odchodząc nie miał niczego konkretnego na oku, najwyraźniej ta praca mu nie odpowiadała a, że jest zdolny, inteligentny to pracę znalazł. Świat powinien się tylko z tego tylko cieszyć, bo na prezydenta się nadaje jak mało kto. Wracając do artykułu - kto w małej sprawie jest nieuczciwy to i w dużej nieuczciwy będzie - nieuczciwe opracowanie.
  • ~klzak
    (2017-01-23 15:04)
    autorka tego gniota to prawdziwa zapluta szuja
  • ~Marian
    (2017-01-23 12:03)
    Kolejny szatlawiec zrobiony tak aby sie sprzedal.
  • ~Nah`tah ni
    (2017-01-23 09:50)
    Według dziennikarskich ustaleń Grigorij Osiepaszwili biologicznym ojcem jest Płaton Priwałow, to krwawy esbek radziecki, socjalistyczny, marksistowsko-leninowski, "komunistyczny", republikański, związkowy, ateistyczny fundamentalista wojującego Bezbożnictwa, szatan czerwony -jak każdy człon 50 000 000 KPZR lub 3 500 000 PZPR, godny według sierżanta starszego Narodowego Zjednoczenia Wojskowego Mieczysława Dziemieszkiewicza kryptonim "Rój " na rozwałkę w myśl jego zawołania "Śmierć WROGOM Ojczyzny!!!", winien nosić nazwę nie Władymirowi-cz -Władimira syn , ale Płatonowicz czyli Płatona syn.

Może zainteresować Cię też: