Tajne dzieciństwo Władimira Putina. Matka, której się wyparł i okrutny ojczym. „Bywało, że kijem przyłożył”

| Aktualizacja:

„Nieznane fakty dotyczące Władimira Putina” – taką zapowiedź na okładce książki „Wowa, Wołodia, Władimir” zamieszcza jej autorka, Krystyna Kurczab-Redlich, dziennikarka i znawczyni problematyki rosyjskiej. Taka biografia raczej nie miałaby szans ukazać się w Rosji. Nie tylko dlatego, że dotyczy nie zawsze jasnych meandrów polityki prowadzących Władimira Putina na szczyt władzy. Także dlatego, że wyciąga na światło dzienne fakty, które rosyjski prezydent wolałby przemilczeć.

wróć do artykułu
  • ~S
    (2017-01-21 19:43)
    A może Krysia K-R zainteresuje się Kaczyńskim? Też ciekawy obiekt! Może nawet jeszcze ciekawszy?
  • ~Y
    (2017-01-21 20:29)
    Brakuje wam tematów?
  • ~PL
    (2017-01-21 20:33)
    Wniosek jeden, bez pasa wybitnym przywódcą nie zostaniesz.
  • ~kot Alik na godło Polski!
    (2017-01-21 20:42)
    Książka o Kaczyńskim miałaby tytuł "Jaro,Jarosław,Ku tas"
  • ~krytyk literacki
    (2017-01-21 21:17)
    Ksiazka powinna byc zakazana, przemyca ukryte tresi gloryfikacji rusycyzmu - tworzy mit biednego dziecka, ktore dzsiaj trzesie calym swiatem. Smierdzi grossem i obama.
  • ~stróż
    (2017-01-21 21:20)
    w gruncie rzeczy to nieszczęśliwy człowiek "klon"** cóż z tego że zrobili z niego twardziela Sen życia to tęsknota do zaznania prawdziwej MIłOŚCI i jej zaznanie.Jest w tym temacie WIELKIM przegranym.----- Sex to nie miłość
  • ~Naparstek
    (2017-01-21 21:21)
    Prawie wszyscy byli chłopcy, którzy obecnie mają około 60 lat znali - ostrzeżenia swoich mam: Powiem tacie ! Dostaniesz pasem ! Zobaczysz ! - Pamiętam. Też moja Matka tak mówiła. Rzadko, ale musiał być pas w użyciu. Naprawdę nie miałem pretensji do Ojca, że w ten sposób uczył mnie poprawnego zachowania. (Sąsiedzi też używali pasów jako prewencja... ). To były inne czasy. Podobnie było z traktowaniem zwierząt.
  • ~Xxz
    (2017-01-21 21:22)
    Ta pani nienawidzi Rosji i jest skrajnie niebiektywna. Poslugiwanie sie plotkami jest niemoralne.
  • ~obcokrajowiec
    (2017-01-21 22:38)
    Co za szmira--i wyssane z palca fakty. Wszystko aby sprzedac ksiazke. Co za sensacje z gatunku brukowcow.
  • ~Jagoda
    (2017-01-21 22:49)
    "Rewelacje" autorki opierają się wyłącznie na materiałach już publikowanych w rosyjskich mediach. Tak więc z tą "książka nie miała szans ukazac się w Rosji" - przesada. A same informacje - w 90 procentach plotki i baśnie
  • ~Nikita Siergiejewicz
    (2017-01-22 04:18)
    Co chcecie ,na zdjęci z mamą ,ładny chłopiec ?
  • ~Natenczas Wojski
    (2017-01-22 04:22)
    Idąc za ciosem autorki książki ,zastanawiam się kto bił i to nie w odbytnice i nie pasem lecz po ciemieniu i i czymś twardszym takiego osobnika z Żoliborza ?
  • ~ik
    (2017-01-22 06:58)
    pani krysiu o kaczynskim a nie o sasiadach to bardziej nas zainteresuje chociaz i tak wiemy kim jest kaczynski
  • ~Viking
    (2017-01-22 07:44)
    Gdy tylko kacap lub szkop przeczyta o Putinku dla rownowagi chce wiedzieć coś o Kaczynskim
  • ~007AJKM
    (2017-01-22 07:48)
    Głupia baba.
  • ~dal
    (2017-01-22 08:19)
    Twardy gracz i skuteczny polityk, Zachod poczatkowo powaznie go nie traktowal liczac na to ze bedzie taki jak Jelcyn i u Ruskich bedzie nieustannie "wielka smuta" az sie sami zapadna pod ziemie gdy pokazano mu wala, gdy chcial by Rosja weszla do NATO postanowil pozbierac wszystko i to mu sie udalo Ruscy na nowo zaczeli sie liczyc a zachod zorientowal sie, ze ten nikomu nieznany ofcerek KGB okazal sie bardzo dobrym politykiem a te 37 tys. ludzi ktorzy z jego winy mieli zginac to knot propagandowy- ile istnien ludzkich, miliony mielibysmy przypisac Bushowi, gdyby nie Putin to Obama rozpetalby jeszcze wieksza wojne bo szykowal sie do usuniecia Asada, legalnego prezydenta Syrii sila. Putina mozna lubic lub nie, zgadzac sie z nim albo nie ale to bardzo dobry polityk dla Rosji oczywiscie.
  • ~dusk tonald
    (2017-01-22 08:36)
    Życiorys jak Stalina. Oni sobie caro produkują
  • ~obywatel
    (2017-01-22 08:39)
    W poeównaniu z Prezedentami Hameryki czy panem J.Kaczyńskim pan Purtin to niedwin ne dzieciątko.
  • ~lenin w trampkach
    (2017-01-22 09:00)
    Wy Polskie hienny od.........sie od rosji!
  • ~jj
    (2017-01-22 09:18)
    w Rosji nie może sie ukazać książka o Putinie a w Polsce nie ukaże sie książka o Kaczyńskim

Może zainteresować Cię też:

  • Chris Niedenthal

    Chris Niedenthal: Tragedią jest, że są ludzie, którzy uważają, że to, co się dzieje w Polsce, jest dobre

  • Loża VIP na stadionie Legii podczas meczu z Lechem

    Aktorzy, biznesmeni, celebryci i politycy nie dali ani złotówki dzieciom z Centrum Zdrowia Dziecka

  • Policja i ratownicy medyczny na miejscu zamachu w Manchesterze