Krystyna Pawłowicz o spocie z udziałem Władysława Bartoszewskiego: Siedzi w fotelu jak przed egzekucją na krześle elektrycznym i to już chyba po wykonaniu wyroku, bo wszystkie światła jakieś pogaszone. Ciekawe czy Pawłowicz wie, że Bartoszewski był więźniem Auschwitz i więźniem politycznym w komunie? Durne babsko - napisała Monika Olejnik.

Dziennikarka skomentowała w ten sposób czwartkową wypowiedź posłanki PiS w "Superstacji", która oceniała spot Platformy z Władysławem Bartoszewskim w roli głównej.

Krystyna Pawłowicz, oprócz cytowanej przez Olejnik wypowiedzi o krześle elektrycznym, nazwała Bartoszewskiego m.in. słabej klasy pastuchem

>>>Pawłowicz o Bartoszewskim: Pastuch słabej klasy, niech się schowa

Dodała także, że Władysław Bartoszewski nie powinien apelować o udział w eurowyborach.

Niech on nie apeluje, niech on sam się przyzwoicie zachowuje. Niech nie udaje nikogo innego. Tak mi się wydaje, że osoby w starszym wieku powinny dać sobie spokój. Nie obrażać Polaków, nie wyzywać, język opanować. Nie mówić o żadnych dyplomatołkach itd. Po prostu niech się opanuje. Nie jesteśmy bydłem i jako przedstawiciel w jego rozumieniu bydła proszę, żeby pastuch schował się i dał święty spokój bydłu - dodała posłanka PiS.