Prof. Kik: Internet jest zagrożeniem dla demokracji

| Aktualizacja:

Dla mnie internet to szansa i zagrożenie. Kiedyś musiałem chodzić i prosić się o materiały – teraz mam wszystko. Internet jest zagrożeniem dla demokracji. Jeżeli będzie on oparty na wolnym rynku będzie również zagrożeniem dla narodów - powiedział dla Telewizji Republika prof. Kazimierz Kik, UJK w Kielcach .

wróć do artykułu
  • ~slazak
    (2018-05-24 07:49)
    Pozal sie boze profesor ekspert w PISowskich mediach
  • ~lon
    (2018-05-24 08:13)
    Pan Prof ma taki przechył PIsowski , ze powinien chodzić zgięty jak brzoza smoleńska.
  • ~head
    (2018-05-24 08:33)
    Prawdziwa demokracja jest w Korei Połocnej, wg Kika, tam internet nie grozi demokracji
  • ~Jawa
    (2018-05-24 08:14)
    Piotrowicz i Kik to dobrana para. Obaj wierni czasom PRL
  • ~korwinista
    (2018-05-24 08:07)
    Kolejny przygłup wykrzywiający młode umysły.
  • ~seweryn bez oka
    (2018-05-24 08:05)
    ten to dopiero pisowski matolek , z choinki się urwał
  • ~Krzychu
    (2018-05-24 08:42)
    Moze Internet jest niewygodny Pisowi, to moze i prawda. Wlasnie Internet to demokracja, a PIS sie tego boi, no bo w demokracji wszystko sie wyda, te, czy inne nieprawidlowosci, tajemnice! Pis tego nie lubi!
  • ~Kobitkw
    (2018-05-24 08:39)
    Profesorek juz troszke starszy, wiec nic dziwnego, ze ma tez i przestarzale poglady! Starsi nie ufaja internetowi, w przeciwienstwie do mlodych. Pewnie, ze sa i negatywne strony internetu , ale, ze zagraza demokracji , to absolutna bzdura!
  • ~rodo
    (2018-05-24 09:10)
    Krysia P. polskiej nauki
  • ~ik
    (2018-05-24 09:38)
    co z tym człowiekiem się stało jak zwiazal się z pis to i moralnie upadl
  • ~juzwa butrym
    (2018-05-24 11:44)
    Od jakiegoś czasu analizuję coraz to głupsze wypowiedzi pana Kika i dochodzę do wniosku ,że staje się on zagrożeniem dla rozumu ?
  • ~Precz z papierowym pokoleniem !
    (2018-05-24 10:22)
    Papierowe dziadki spadać z sieci, przez dziesięciolecia uprawiali barbarzyńskie praktyki wycinając bezlitosnie lasy bo papieru było im ciagle mało na masowe pubklikowanie różnych p i e r d ó ł, co skutkuje ociepleniem klimatu. Teraz sie zabieraja za wycinanie internetu, bez papieru tyłek se i liściem można otrzeć, to bardziej eokologiczne i zdrwosze i nie zagraża klimatowi
  • ~oko obywatela
    (2018-05-25 13:34)
    Chłopie Ty jesteś nie z tej bajki , widać że pisowcy mają Cię w kieszeni i opowiadasz takie głupoty
  • ~internet + cenzura = totalitaryzm
    (2018-05-24 11:53)
    Internet z natury jest kwiatem demokracji, za to internet z cenzurą jest totalitaryzmem
  • ~Misio.,,,,...,,,,.,,,
    (2018-05-24 11:38)
    Kiedyś niejaki Geremek powiedział,że społeczeństwo polskie nie dorosło do demokracji. On jako stary marksista i agent Stasi wiedział to chyba najlepiej.Największym zagrożeniem dla demokracji jest sama demokracja , najlepiej nam było za Adolfa.
  • ~Jak mawiał mądry Stanisław Lem -
    (2018-05-26 16:09)
    Działając cierpliwie i metodycznie nawet konklawe można doprowadzić do ludożerstwa! ----- Przy okazji dodam jeszcze jedną jego sentencję: Dopóki nie zacząłem używać Internetu - nie miałem pojęcia, że na świecie jest tylu idi otów!
  • ~w
    (2018-05-24 10:30)
    P Kik chcialby,abysmy juz dawno zatrzymali sie w czasie,kiedy POLACY mieli dostepne wiadomosci takich jak on dziennikarzy i wykladowcow,te czasy sie dawno skonczyly i p Kik jest teraz b.niezadowolony,ze ludzie dzieki internetowi moga dowiedziec sie wszystkiego, co ich interesuje i tacy profesorowie nie sa juz POtrzebni.
  • ~Mini Strand
    (2018-05-24 10:56)
    Taaaaa, światem nie da się rządzić bez cenzury internetu. O to Panu chodziło? Każdą propagandową informację można sprawdzić w 5 min. Trudno uwierzyć w "Polskę w ruinie" ale i w "Zieloną wyspę". Trudno uwierzyć w "chemiczny atak Rosji na Wielką Brytanię" czy "zmiany klimatyczne". Coraz trudniej też darzyć sympatią działania NATO czy chrupać świeże GMO. Pan by zapewne chciał żeby było jak w TVP- Internet powinien mówić jednym głosem...Wielkiego Brata
  • ~Jurek Sienkiewicz
    (2018-05-24 18:47)
    Zapomniał dodać,że zagraża demokracji socjalistycznej.Tak,tak była taka.Teraz starają się,stare repy ,wprowadzić ją ponownie w czym ten wykształcony dureń stara się być pomocny.Wyobrażacie sobie,że w demokracji socjalistycznej próbowano rejestrować magnetowidy, m a g n e t o w i d y!!!!!!!
  • ~puofesou
    (2018-05-24 10:31)
    ki....ki....kik...kik....kik....kik....KIK...KIK!!!!

Może zainteresować Cię też: