Ustawa o Sądzie Najwyższym wchodzi w życie. Co zyskamy na tej wojnie?

Zaczyna się tydzień, w którym w sądownictwie i wokół niego bardzo wiele będzie się działo. To będą kolejne polityczne, wyzwalające wiele emocji bitwy. Pył jednak opadnie. Wojna o sądy niedługo dobiegnie końca. Z coraz większą siłą i natarczywością powracać będzie pytanie o to, co uzyskaliśmy w zamian.

wróć do artykułu
  • ~Julka
    (2018-07-02 16:32)
    Właśnie dudulek postawi ostatnią pieczęć na postawienie się przed TS, oby tak dalej
  • ~Samuel Silberstein
    (2018-07-02 09:37)
    Aj, waj, aj, waj, no przeciez bez naszych sedziow w Polinie to wielkie meszuge. Oni sa najlepszymi sedziami w Polinie, jeszcze mlodzi i energiczni i juz wysyla sie ich na emeryture i bezrobocie. Aj, waj, bedzie wielka kara z Brukseli na Polin. Zycze nowym sedziom tylko to : aby nie chcialo sie wam robic tak jak nasi bardzo dobrze pracowali dla Polinu !
  • ~odsłonięte oko Temidy
    (2018-07-02 08:26)
    Komunistyczno-platformiany beton walczy do końca o przetrwanie. Niezlustrowany, niezdekomunizowany ale za to skorumpowany, skompromitowany w mackach rodzinno-towarzyskich relacji i zawsze wierny wobec tych co im dają. Wynagradzani ponad miarę nie dając obywatelom poczucia sprawiedliwości. Ich czas nadszedł , nareszcie. A Unia?. Unia może spadać.
  • ~Johny
    (2018-07-02 04:30)
    Jedlakowi się łamanie konstytucji pomyliło z łamaniem zasad etyki dziennikarskiej. A więc nic tylko przymusowa reedukacja.
  • ~motek
    (2018-07-02 04:22)
    W zamian otrzymamy dużo mniej forsy z budżetu UE. Ale, czym gorzej dla Polski, tym lepiej dla moherowych buraków!
  • ~motek
    (2018-07-02 04:08)
    Kolesie pisowców otrzymali w zamian ciepłe posady...
  • ~feldmarszałek
    (2018-07-02 00:03)
    A co można zyskać na tym, że pisowscy politykierzy uzależnią od siebie sędziów? Podobno to Naród miał ich kontrolować, a kontroluje kasta wybrana przez zaledwie kilka milionów Polaków. Plugawa Zmiana będzie się za to oszustwo smażyła w piekle. Ale wcześniej stanie przed sądem. Polskim sądem - nie żadnym partyjnym trybunałem.
  • ~aals
    (2018-07-01 22:23)
    To będzie koniec PO bolszewii.
  • ~fajfik
    (2018-07-01 22:11)
    Licznik pokazuje 29 komentarzy, a na stronie widać ich ledwie 16. Robicie sobie kpiny z ludzi? Nie zapraszajcie do komentowania skoro tak nas traktujecie.
  • ~malana
    (2018-07-01 20:48)
    Same ruskie hejterzy tutaj, plujecie na Unie ale Polacy sa madrzejsci od waszych kopiejkowych wypocin i wiedza skad plynie zamoznosc. za ural gryzipiorki.
  • ~mirror
    (2018-07-01 20:10)
    By wyprowadzić Wymiar na prostą należy odebrać wszelką władzę i pieniądze różnym ciałom, stowarzyszeniom, radom starych zramolałych sędziów, przyspawanych do koryt kasy, kanap i decydowania o losach innych często lepszych od nich samych. Zło Wymiaru tkwi w bierności, bezczynności rządu, ministra, Prezydenta. Sędzią zostawało się nie z nominacji nieinteresującego się czymkolwiek Prezydenta lecz z namaszczenia kolesiów czyli "ciała", starej gwardii. Za każdym z tych "ciał" kryje się polityczny i osobisty interes, kumoterstwo, nepotyzm i udawanie sędziowania. To środowisko zadżumione, nie zlustrowane.
  • ~A.H.
    (2018-07-01 20:07)
    jestem bardzo znanym socjalistą, do tego bardzo lubiącym is lam. Towarzysze Ribbentrop i Mołotow mogą to POtwierdzić
  • ~obserwer_1
    (2018-07-01 19:59)
    ja nic nie chcę zyskać bo żadne zyski nie będą warte tyle co fakt że nie muszę już oglądać ani wysłuchiwać tego starego ograniczonego umysłowo babska
  • ~231
    (2018-07-01 19:56)
    POdczas multikulturalnej sesji koza odgryzła mi kulsonika, towarzyszu $oroSS, co ja mam teraz zrobić?
  • ~Ojczulek M.P.
    (2018-07-01 19:54)
    PRAWDA BOLI.CENZOR OD STOSUNKUJ SIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!Zaczyna się Tyd--ń ,który pokaże.Pol------------ to Kraj -d-----------------y o sobie.A może w----- UE.Ten tyd--ień pokaże ,c--------------------------------------------------------------------------wem. . Czyj Zawód ,czyja Wiedza ważniejsza dla Narodu?. Ten ------------------------------------------------------------------
  • ~~
    (2018-07-01 19:49)
    Czyli koniec państwa UBolkowatego bezprawia i postępującej $orosiatej dyktatury
  • ~Norymberski
    (2018-07-01 19:46)
    Nowi, lepsi, praworządni i sprawiedliwi sędziowie już czekają. Natomiast PO słynie z nijakości swoich kadr, chu.., du.. i kamieni kupa, Tuleja itd.
  • ~Bolek, Bolek trzymaj siem
    (2018-07-01 19:44)
    Bolesław PO-dje bobu i zrobi PO-rządek ! Jak walnie z POtylicy gazem musztardowym to POlicyja POdda siem do dymisyji !
  • ~Monachijski
    (2018-07-01 19:44)
    Czyli następuje rozkwit praworządności i demokracji. Natomiast w Brukseli będziemy mieli dyktaturę Danzigowego pokurcza i Luksemburskiego pijaczyny!
  • ~w bullu i bez nadzieji
    (2018-07-01 19:41)
    No to Frans dał PO tylicy !

Może zainteresować Cię też: