"Polskim piłkarzom zabrakło wczoraj szybkości Kubicy. Kubica był wczoraj najszybszy ze wszystkich" - żartował Ryszard Kalisz w "Sygnałach Dnia". Co jeszcze takiego ma nasz kierowca Formuły 1, czego zabrakło piłkarzom? "Konsekwencja, dystans i duża wola zwycięstwa" - mówi Kalisz.

Zdaniem polityka SLD w spotkaniu z Niemcami najbardziej zawiedli doświadczeni zawodnicy. "Wierzyłem w to, że Leo Beenhakker tchnął w reprezentację wolę walki. Ale z taką gra nie mamy czego szukać na Euro" - mówi Kalisz, ale zapewnia, że liczy na dobry występ Polaków w następnych meczach.

Była minister sportu Elżbieta Jakubiak jest większą optymistką. Twierdzi, że porażka z Niemcami nie przekreśla naszych szans na wyjście z grupy. "Nasi piłkarze nie powinni tracić nadziei i być jeszcze bardziej zdeterminowani podczas meczu z Austrią i Chorwacją" - powiedziała w "Salonie Politycznym Trójki".

Wiceszef Polskiego Stronnictwa Ludowego Janusz Piechociński apeluje do naszych piłkarzy o spokój przed kolejnymi spotkaniami. "Zabrakło nam trochę szczęścia. Zagraliśmy dobry mecz" - mówi ludowiec w "Sygnałach Dnia".