Radio Maryja musi zapłacić Niesiołowskiemu

| Aktualizacja:

Stefan Niesiołowski po aresztowaniu w 1970 r. "zaczął sprzedawać kolegów" z organizacji Ruch i "w nagrodę za taką postawę" dostał mały wyrok. Za takie stwierdzenia Radio Maryja będzie musialo zapłacić wicemarszałkowi Sejmu zadośćuczycienie. Sąd zdecydował ostatecznie o jego wysokości.

wróć do artykułu
 • ~chudy bolek
  (2010-07-22 20:47)
  Jesli Sad Najwyzszy w 2002 r. uniewinnil Czume i Niesiolowskiego od zarztu "przygotowan do obalenia przemoca ustroju PRL" to znaczy ni mniej ni wiecej , ze wymienieni panowie klamia twierdzac , ze ich dzialalnosc skierowana byla przeciw PRL. Co w tym wszystkim jest zatem prawda? Byli opozycjonistami czy nie byli? A swoja droga jako "ludzie" ladnie odwdzieczyli sie Lechowi Kaczynskiemu za wniesienie w ich sprawie kasacji! Mysle ,ze jesli nie dosiegnie ich za to ludzka sprawiedliwosc to Boska napewno!
 • ~rokosz
  (2010-08-16 12:04)
  Współczuję Panu Niesiołwskiemu, przeszedł bowiem solidne pranie mózgu podczas pobytu w więzieniu, co teraz daje widoczne skutki w Jego agresji i nienawiści do Radia Maryja czy osób z opozycji politycznej. Ale, jak uczył Pan Jezus: miłujcie tych, którzy was nienawidzą.
  Więc życzmy S.Niesiołowskiemu "szczęść Boże".
 • ~Michał
  (2010-09-21 15:00)
  To już przechodzi wszelkie pojęcie. Znowu przyczepili się do mojego ulubionego Radia Maryja. Oczywiście komercyjne media są już cenzurowane przez dominującą partie rządową.
  To dobrze że istnieje niezależne medium , co przedstawia obiektywne informacje każdemu człowiekowi co tego medium chce słuchać. Zostawcie wreszcie w spokoju tę rozgłośnie i przestańcie wyłudzać pieniądze bo tacy ludzie co zabierają pieniądze biedniejszym a sami są bogaczami nazywają się zwykłymi warchołami. Wstyd powinno być takim ludziom co oczerniają , krytykują , wyłudzają od niewinnych.. Heh a co jest z wolnością słowa przecież każdy ma prawo przedstawić swoją opinię. A tak szczerze to współczuje chciwości tej osobie co wyłudza aż taką sumę pieniędzy. Podchodzi to pod zwykłe łapówkarstwo bo to nie jest zadośćuczynienie. Rzyczę temu co wyłudza taką sumę pieniędzy choć trochę miłosierdzia bożego od Pana Boga i opamiętania w swoich zamiarach ..szczęść boże
 • ~wielbiciel kartofli
  (2010-10-18 19:58)
  No tak ,moherowe główki jak zwykle gotowe bronić swego "dobrodzieja".Nie liczy sie prawda,fakty czy zwykłe poczucie przyzwoitości.Co robił wasz "guru" kiedy Niesiołowski siedział w więzieniu? Juz przewoził paczki DM w reklamówkach ? I nauczcie sie troche ortografii bo macie gęby pełne frazesów o patriotyzmie a zdania po polsku napisać nie potraficie. Z Bogiem.
 • ~MWzDM
  (2010-10-24 18:20)
  PRZESLANIE OD MLODYCH, WYKSZTALCONYCH, Z DUZYCH MIAST: NIESIOLOWSKI JEST BOSKI
 • ~to ja
  (2012-03-03 13:39)
  Cytat z początku artykułu "Za takie stwierdzenia Radio Maryja będzie musialo" nie za 'stwierdzenia' a za twierdzenia. 'Stwiersza się' obiektywny fakt, a inne sprawy tylko twierdzi.
  Pisząc że radio rydzyka 'stwierdziło" że "Niesiołowski sprzedawał kolegów' to tak jakby się z kłamstwami tego radia zgadzać. Żal.

Może zainteresować Cię też: