Wałęsa: Takiego barbarzyństwa, skandalu, to nawet Hitler nie zrobił, jak oni zrobili. Szczególnie Kaczyńscy!

Lech Wałęsa ostro kontratakuje w sprawie teczek Bolka. Jego zdaniem, to uderzenie "drogą ubecką", by ludzie się od niego odwrócili i uznali, że nie był uczciwy w latach walki z komuną.

wróć do artykułu
  • ~Wilga
    (2017-09-13 14:06)
    Bolek gdzie masz te 10 milionów zebranych podpisów żeby odebrać NSZZ Solidarność prawo do używania symbolu związku zawodowego Solidarność.
  • ~Hol
    (2017-09-13 14:12)
    Kaczorek - gitlerek!
  • ~Sven
    (2017-09-13 14:14)
    Nie dość, że NIEUK, KAPUŚ to jeszcze kawał śm=er=dz=ącego wie...prza! Stawiawiać ludobójców w jednym rzędzie z POLSKIMI PATRIOTAMI!!!
  • ~moruś
    (2017-09-13 14:19)
    Bolęsa daj se siana
  • ~JMK
    (2017-09-13 14:25)
    Bolek wystarczyło się przyznać i przeprosić a nie kręcić.Być może by ci wybaczyli a tak jesteś kapusiem do końca swojego życia i w historii.
  • ~Adrian
    (2017-09-13 14:38)
    hehe może czas powtórzyć akcje wyborczej ,, Solidarni z lechem hehe
  • ~Niedobrze
    (2017-09-13 14:42)
    CO GRANE BOLKOWI NOSEK się WYCIĄGA jak PINOKIO
  • ~wkurzony
    (2017-09-13 14:49)
    Czy tego pana nie obowiązuje prawo?. Mam dosyć chamstwa tego człowieka z matką boską w klapie. Zdziczenie obyczajów nie upoważnia go do plucia na każdego kto mu się nawinie tylko dlatego że był kiedyś prezydentem
  • ~qqq
    (2017-09-13 15:13)
    Kiszczak się w grobie tarza ze śmiechu, Kiszczakowa z nienawiści do opozycji dała dokumenty, żeby zamieszać w styropianowym światku, kupiła sobie nieobniżoną sbecką rentę, a naiwniacy modelowo dali się podpuścić.
  • ~alfalfa
    (2017-09-13 15:28)
    Pani Dominika Wielowieyska niszczy Wałęsę po prostu pytając i dając mu mówić. Brawo pani Dominiko! To się nazywa skuteczne "dziennikarstwo". Z pewnością taki efekt chciała Pani osiągnąć :P
  • ~Lis
    (2017-09-13 15:32)
    Ludzie, z elementarnego szacunku do człowieka NIE CyTUJCIE JEGO WYPOWIEDZI
  • ~No tak jakby nie patrzec
    (2017-09-13 15:40)
    Wałęsa bee a Piotrowicz cacy. Taki hihot historii
  • ~Tola i Lolek
    (2017-09-13 16:14)
    ....bolek z głupiał całkowicie..
  • ~Mnietek
    (2017-09-13 16:36)
    .....Lechu nosisz w klapie Matkę Boską o nie żyjących źle się wyrażasz ,,,, oj nie ładnie , bardzo nie ładnie
  • ~g
    (2017-09-13 16:40)
    wałesa...a gdzie te 100 milionów dla każdego Polaka???
  • ~Nie-ste-ty, nie-ste-ty!
    (2017-09-13 16:43)
    Gdyby już dawno temu Wałęsa przyznał się do tego szam ba, w którym z upodobaniem się pławi - jakoś wyszedłby z twarzą, a tak po wsze czasy zostanie Bolkiem... ... i nie tylko "Bolkiem", czyli - jak mylnie mniema ogłupiona "wiekszość" - chytrym, prostackim i wre-dnym ka-pu-siem, ale został też Judaszem, czyli jawnym SPRZEDAWCZYKIEM, bo wtedy właśnie, w maju 1992, podczas swej błyskawicznej wizyty w Moskwie, sprzedał Polske Rosjanom, a konkretnie rosyjskim słuzbom specjalnym, a natychmiast po powrocie zafundował Polakom "Nocną Zmianę"!!! Zamiast - jak godny i wart tego miana Polak - odciąć wtedy raz na zawsze ruskie macki w Polsce od pot-wor-nego łba ruskiej oś-mior-nicy - stchórzył wtedy i złamał sie jak cha-mski scyzoryk... . w zamian za apanaże... A takiego zgrywał przed nami ch-ojr-aka, kiedy "skakał" ubecką motorówką przez płot... Dzisiaj chce pałować swoich dawnych kolegów ze stoczni, pozwolil na umieszczenie nad jej bramą napisu z Leninem w klapie i tylko szkoda, że nie odsłonił do końca swej prawdziwej wre-dnej mor-dy wroga narodu polskiego i nie umieścił tam i nie wyeksponował uroczyście razem z Tuskiem, z Bartoszewskim, ze Zdradkiem i z Merkel napisu "ARBEIT MACHT FREI!"... Wtedy mielibyśmy pełny i prawdziwy obraz polskiej rzeczywistości i nikt nie miałby złudzeń... Może łatwiej byłoby nam żyć??? Ale chyba nie, bo Judasz przynajmniej zrozumiał swoją winę i się po-wie-sił... A "Bolek" niestety wciąż jest wśród nas i nieustannie br-uź-dzi!!!
  • ~Taka prawda
    (2017-09-13 16:43)
    Kiedy wróci normalnośc będziesz dalej bohaterem
  • ~Hazardzista Bolek
    (2017-09-13 16:47)
    Dopiero co zarejestrowałem w Wenezueli i w USA mój stary i wypróbowany patent na rewelacyjny kupon Totka, który zawsze wygrywa! >>>> A skoro patent jest już zarejestrowany - to mogę wam powiedzieć - co i jak! @@ Kupon przypomina formularz donosu do SB! @ Niby nic dziwnego - ale cały sekret polega na tym, że trzeba mieć dojście do właściwej kolektury! @ I o tym dojściu jest napisane we wniosku patentowym! - Szyfrem!!!
  • ~To dla nich obalono komune...
    (2017-09-13 16:57)
    rzyd
  • ~sama słodycz
    (2017-09-13 17:03)
    Czy to oznacza że ten pa la nt stara się wybielić tego bandziora adolfa? bolku, stań również w obronie jeszcze większego bandziora Iosifa Wissarionowicza Dżugaszwilego, ksywa stalin. Co za by- dle!

Może zainteresować Cię też: