Skazany za gwałt w pociągu nie jest już szefem klubu "Gazety Polskiej"

| Aktualizacja:

Były poseł Samoobrony skazany za gwałt nie jest już szefem klubu "Gazety Polskiej". W czwartek nazwisko Jana Bestrego zniknęło ze strony internetowej.

wróć do artykułu
  • ~wars
    (2018-01-12 17:08)
    zbok i nie z piCCu czy kaka
  • ~Z ulgą.
    (2018-01-12 17:11)
    Zaledwie kilka takich przypadków.
  • ~PAD
    (2018-01-12 17:14)
    akurat pasował do klubu GłuPola, dziwne ze towarzyszka Kania go nie zweryfikowała jak innych niewiernych
  • ~~Ja(bis)
    (2018-01-12 17:17)
    ARMIJA Kaczyńskiego ... Kluby GP a tam!? Następny po Rychu Rychardzie odrzut z sexaferalnej SAMOOBRONY. I ... to w dodatku jaki!?
  • ~Bronia patryjotka , cierpistka wieczna
    (2018-01-12 17:23)
    szkoda , nienawidił niemca - prawdziwy patryjota , kto teraz za niego , moze Czarnecki nam pomomoze
  • ~Halinka
    (2018-01-12 17:36)
    Gazeta polska to przeciez Sakiewicz, czyli *********** niczego innego nie mozna sie spodziewac.
  • ~Zniesmaczony
    (2018-01-12 17:43)
    Nie wierzę, że mógł dokonać takich przestępstw człowiek, który był szefem "Gazety Polskiej". Według mnie jest to kolejny już atak na polską prawicę, a szczególnie na mająca tak bardzo patriotyczny, narodowy i katolicki charakter "Gazetę".
  • ~guy
    (2018-01-12 18:17)
    POdobny do Farmazona, a i Trójzęba też POciąga !
  • ~Saluto
    (2018-01-12 18:45)
    Oooo kuźwa... to ładnych patriotów skupia Gazeta Polska!!
  • ~Romek POlanski
    (2018-01-12 19:23)
    oj tam, oj tam, wielkie halo. POdziubdźiać sobie nie można?
  • ~Zuzia z Pułtuska
    (2018-01-12 19:55)
    kaczystowski zbok i *********
  • ~DM
    (2018-01-12 20:06)
    Moralne dno! I do tego Polak= katolik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~curious
    (2018-01-12 20:13)
    Dziwne, że takiego swojaka i miłośnika tradycyjnych układów damsko-męskich chłopcy z GaPola wywalili. Czyżby lewactwo nawet tam miało swoje wpływy?
  • ~kolarz
    (2018-01-12 20:16)
    no nie wierzę, zboki w Gazecie Polskiej, he, he
  • ~Zbych
    (2018-01-12 21:21)
    Dlaczegonie dosyał dożywocia
  • ~prawda w oczy
    (2018-01-12 21:59)
    A to ciekawe. Nagle przestał pasować "patriotom"? ;-)
  • ~Wyborca PiS-u
    (2018-01-12 22:14)
    Lewactwo i totalna opozycja zniszczyli człowieka!
  • ~Ida
    (2018-01-12 23:36)
    Czy ktos może mi wytłumaczyć co to są te kluby Gazety Polskiej? I dlaczego mają tyle do powiedzenia w przestrzeni publicznej. Dziwię się dlaczego Wyborcza nie stworzy takich klubów. Rozpala się ta pisowska komuna po Polsce i miesza ludziom w glowach.
  • ~Ja(bis), do ~~Ja(bis)
    (2018-01-13 00:38)
    ~~Ja(bis) (2018-01-12 18:19) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To teraz jest już nas dwóch!!!!
  • ~Cyn ik o stoickim (na razie!) usposobieniu
    (2018-01-13 03:07)
    Mądre, przytomne, zdrowe na umyśle i kochające swój kraj narody wcale się zży dami nie certoliły i nie czekały, ażży dzi pozmieniają sobie nazwiska na Mazowiecki albo nawet Warszawski lub Londyński i tak się u nich rozplenią, rozpanoszą i tak zbezczelnieją, żeby je oskarżyć o jakiś "ant-ysem-ityzm"! + + + I wmówić im, że ich największym wrogiem jest chrześcijaństwo! +++ I przy-włas-zczyć sobie Jasną Górę!!! - - Po prostu już kilkaset lat temu zorientowały się, w jakie bambuko grają z nimi ci pej saci eskimosi i edyktami władców zawczasu wyperdoli łyży dów ze swego terytorium i skrupulatnie dopilnowały, żeby się udali tam, gdzie pi ep rz rośnie! (Anglia 1290, Francja 1306, 1394, Hiszpania 1492, Portugalia 1497) !!! A potem te kraje rozwijały się i kwitły, a ich wszyscy obywatele się bogacili i żyli dostatnio! >>> Niestety - chociaż w Polsce pi ep rz nie rośnie - to jednak naiwni Polacy dali sobie kiedyś prze zży dów wmówić, że on w Polsce rośnie, i pozwolili wygnanym ze zdrowych pań stwży dom się w Polsce osiedlać! Jak zwykle nie skorzystali z cudzych doświadczeń i błędów i postanowili wszystkiego doświadczyć na własnej skórze i popełnić wszystkie błędy znane innym od wieków! I tak jest do dzisiaj! Bo niestety - przez te 450 lat od czasów Kochanowskiego polski mo-tło-ch nie zmądrzał ani na jotę, chociaż znane słowa poety każde następne młode pokolenie tego mo-tłoc-hu wkuwa gorliwiena pamięć i potem równie "odkrywczo" co bezmyślnie powtarza je przy byle okazji jak papuga, co to się za pawia uważa, ale koniecznie chce zostać pawianem i świecić przed światem szkarłatnym skopanym, posiekanym i POsypanym prze zży dów pi ep rzem za-dem! - A - jak wiadomo - jaka "młodzież" - taka "przyszłość narodu"! Szczęścia życzę - bo powiadają, że głu pi ma szczęście! Ale ja na Waszym miejscu za bardzo bym na to nie liczył! Zwłaszcza teraz - kiedy znowu zasiedliście do pokerka zży dami! - I znowu zaczynacie przegrywać ojcowiznę!

Może zainteresować Cię też: