Macierewicz: Sojusz rosyjsko-niemiecki to nieuchronna katastrofa dla Polski. Pośrednikiem w jego budowie był Tusk

| Aktualizacja:

Unijni urzędnicy próbują narzucić Polsce dyktat w różnych sferach, które są pozatraktatowe – oznajmił na antenie Polskiego Radia 24 Antoni Macierewicz.

wróć do artykułu
  • ~Dark
    (2018-06-11 12:12)
    Pierwszy agent Rosiji się odezwał ...
  • ~mak
    (2018-06-11 12:35)
    Jaki kraj w UE jest najwiekszym sojusznikiem Rosji? Oczywiscie Wegry. Kto najbardziej zabiega o przywrocenie Rosji do grona najbardziej wplywowych panstw swiata (G7)? Oczywiscie obecny prezydent USA. A pan Macierewicz chce z nimi robic sojusz w opozycji do innych panstw UE. Albo to skrajna slepota, albo glupota, albo ... dzialalnosc agenturalna przeciwko Polsce.
  • ~troll narodowy-proruski
    (2018-06-11 16:23)
    Jak Polski nie przytuli znowu Rosja, to nie będzie jej wcale - dotarło tępe Jaśki i Kaśki - czy mam to powtarzać przy każdej okazji ?
  • ~ladowanie we mgle na zadupiu
    (2018-06-11 12:15)
    oszust smolenski nie powinien byc tu cytowany niech tvp pokazuje tego durnia
  • ~ważę słowa
    (2018-06-11 12:16)
    Panie Antoni Maciarewicz , czy oddał pan nagrodę ?. Bo kto jak kto, ale pan nagrodę oddać powinien . Żle też świadczy o kimś , kto tę nagrodę panu przyznał . Kaczyński bez skrupułów powinien pana wyautować .
  • ~Ulla
    (2018-06-11 12:46)
    I znowu wina Tuska ! Kiedyś się załamie chłop pod brzemieniem przypisywanych mu win ... Ciekawe kiedy go obarczą winą za chore kolano Kaczyńskiego ?
  • ~Ob RPlitej
    (2018-06-11 12:09)
    Atosiu to z jakich przyczyn wasz geniusz Zoliborza uskutecznia sojusz z Wegrami ?Wegrowie sa najwierniejszym sojusznikiem Rosji,oni byli naszymi zaborcami a i teraz nie podoba sie Orbanowi stacjonowanie Amerykanow Polsce.Moze trzeba zmienic pryncypala ? Choroba kolana pozbawia go rozumku.
  • ~boruta
    (2018-06-11 12:37)
    Skoro Antek z Piotrkiem i Jankiem tak ustalili 40 lat temu to tak oczywiście być musi. A kto choćby przez moment pomyśli inaczej ten prosto do Berezy. Ciekawe zresztą, że w tej wypowiedzi Antek pominął Jarosława. Czy Jarosław nie wyznacza już kierunków strategicznych w polityce zagranicznej? A może Antek widzi się jako alternatywę dla prezesa? A może to kolano to jednak nie kolano i czas zacząć dzielić schedę?
  • ~wierzący
    (2018-06-11 12:22)
    Módlmy się za tego pana.
  • ~xxxx
    (2018-06-11 12:30)
    Jak to mawiał Henry Kissinger ( doradca prezydentów USA) : "Stany nie mają ani przyjaciół ani sojuszników, stany mają tylko swoje interesy". No i są daleko , a Rosja i Niemcy tuż za " naszym płotem"
  • ~~Ob RPlitej
    (2018-06-11 12:30)
    Wataha smoleńskich zbrodniarzy się odezwała.
  • ~Antoni Mistralewicz
    (2018-06-11 13:02)
    Tak tak... a Egipt sprzedał Rosjanom Mistrale za 1 dolara... Teraz już wiem, skąd się wzięło określenie "opowiadać maciaryzmy"
  • ~wizadsky
    (2018-06-11 13:01)
    Musimy mu wybaczyć . On już od dziecka jest chory psychicznie. Oczywiście nie przeszkadza mu to być rosyjskim agentem .
  • ~ste
    (2018-06-11 13:19)
    A co biedak ma mówić, żeby o nim nie zapomniano?
  • ~Rajmund K.
    (2018-06-11 12:58)
    Antonio ma chyba remisję ?
  • ~chryst.
    (2018-06-11 21:31)
    dlaczego tego wariata nie zamyka sie przymusowo we wariatkowie, np. w tworkach albo we Wronkach ???
  • ~27:1 to symbol mocy PiSpolstwa
    (2018-06-11 12:56)
    Antosiu ! Jesli Tusk byl ? To teraz jest Kaczynski !!!
  • ~Zarazo,
    (2018-06-11 14:23)
    ciężko jest żyć ze zbrodnią na sumieniu ale tak już będziecie mieć do końca życia, nikt z was tego nie zdejmie, nie pomoże bluzganie jadem.
  • ~Ojczulek Matwiej Płatow
    (2018-06-11 20:10)
    Antoś zmień lekarza,bo ten Ciebie Okłamuje. Albo Polska będzie w Sojuszu z Krajami Słowiańskimi ,albo będzie Krajem na posyłki USA.Ile razy USA oszukało Polskę?USA ma TYLKO jednego Sojusznika IZRAEL.A reszta to ,,kleszcze" do wyciągania kasztanów.Żadnych Baz USA,Rosji ,lub NATO. Czy tak trudno pojąc ,że atak na Rosję ,zrobi z Polski Pustynie Jądrowa.Inaczej ścianę po jądrową ,przez którą NIKT z tzw.Zachodu nie uderzy na Rosję. Historia się kłania,słowa Stalina ( nie dosłownie) największy sukces ZSRR,to Polska tarczą ,przeciw Imperialistą z Zachodu.I tu NIC się nie zmienia.
  • ~TCT
    (2018-06-11 13:25)
    Czy te oczy mogą kłamać?

Może zainteresować Cię też: