Elżbieta Bieńkowska ostro: Reputacja Polski została zrujnowana

| Aktualizacja:

Pozycja, reputacja Polski została zrujnowana; obecnie Polska nie należy do grona najsilniejszych państw unijnych, w UE nie mamy zdecydowanych sojuszników - stwierdziła w środę unijna komisarz ds. rynku wewnętrznego i przemysłu Elżbieta Bieńkowska.

wróć do artykułu
  • ~Alinka
    (2018-06-13 10:34)
    Ale jaja ! ale jaja !
  • ~t.
    (2018-06-13 10:35)
    Wzrost PKB: Polska - 5.3%, UE - 0.2%, bezrobocie: Polska - praktycznie nie istnieje, UE - 7-8 %, zabici w aktach terrostycznych: Polska - 0, UE - srednio 100 w skali roku. Juz wole ta slaba reputacje Polski droga pani komisarz ( dlaczego ciagle kojarzy mi sie to z ZSRR ? )...
  • ~Kaz
    (2018-06-13 10:36)
    Reputację Polski to niszczy totalna opozycja szkalujac i oczerniajac nasz kraj
  • ~Laszlo
    (2018-06-13 10:36)
    Nigdy nie byliśmy liczącym się krajem w UE. Po prostu nas klepano po plecach jak działaliśmy w imię interesów niemieckich. A co z Nord Stream? Nasz głos nie miał znaczenia. Zmniejszone dotacje to wynik wielu czynników, a między innymi brexitu. Jednym z czynników jest działanie rządu w Polsce, ale to po prostu dobry pretekst. Przecież rząd może się zmienić przy najbliższych wyborach. I kto zostanie ukarany? Przyszły rząd? Skoro mimo wszystko rząd się nie zmieni to będzie demokratyczny wybór rządu, który lżej traktuje konstytucję.
  • ~kar
    (2018-06-13 10:38)
    Polska zrujnowała reputację psa chodzącego na smyczy Merkel i jest to problem niemieckich mediów i mapetów Merkel
  • ~44 dawniej też 44
    (2018-06-13 10:38)
    Po co ta kobieta w ogóle jest potrzebna Polsce? Proszę wymienić choć jedną rzecz, która ta kobieta zrobiła dla dobra Polski. Ja nie znajduję absolutnie nic.
  • ~nickt
    (2018-06-13 10:39)
    Jak takie coś mogło być V-ce Premierem RP ???
  • ~toi toi zamachowiec
    (2018-06-13 10:40)
    PASKUDNA POMARSZCZONA RURA !!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Bozena Calka
    (2018-06-13 10:42)
    w kuluarach chodza plotki, ze to ulubienica Junckera - specjalnie sprowadzona na dwor do Brukseli, ale ile w tym prawdy ? kiedys moze i byla atrakcyjna, ale dzisiaj ? no przeciez kazdy widzi......
  • ~#NaPoważnie
    (2018-06-13 10:42)
    Nom... jesteśmy "anomalią" jak to rozpowiadają pejsaci.
  • ~redo
    (2018-06-13 10:43)
    "W tej chwili nie jesteśmy słuchani". Co czym jest ta Unia, która nie słucha kraju członkowskiego?
  • ~ajax
    (2018-06-13 10:43)
    Nikt tak nie rujnuje reputacji Polski jak POtargowica swoimi donosami do "zagranicznych przyjaciół" i prośbami o bratnia pomoc.A tak na marginesie, ciekawe kto zrujnował reputację Niemiec, że w przyszłym budżecie maja dostać o 21% mniej pieniędzy z funduszu spójności?
  • ~jozek
    (2018-06-13 10:45)
    bienkowska...ty.. sprzedajna .ruro kan..........
  • ~nic za darmo w kapitaliźmie
    (2018-06-13 10:47)
    Ta wściekłość u totalniaków bierze się ze strachu, że za te horrendalne długi których naronbili trzeba bedzię słono zapłacic własną do o p a ą, o ile jest jeszcze ten zjełczały produkt jest coś wart. Prawdziwe pieniądze są z PRACY a nie z dotacji, te unijne dotacje to ukryta lichwa, stad te potworne długi
  • ~isis
    (2018-06-13 10:48)
    SPECJALISTKA OD RUDEGO FLETA !!!!!!!!
  • ~Grisha
    (2018-06-13 10:51)
    Ktoś ją wybrał, ktoś na nią głosował. Teraz nie jest jeszcze za późno. Musi zniknąć z polityki przy następnych wyborach. Kasta się broni, Targowica się broni, Lewactwo się broni, ale Polacy wiedzą jak ich odsunąć od koryta.
  • ~idiotka co pracuje za 2 tysiące
    (2018-06-13 10:54)
    Szanowna Pani Komisarz, to co zrobiliście i wciąż robicie z reputacją Polski to każdy widzi. Mam nadzieję że kiedyś Panią spotkam na ulicy i bedę mogła Pani splunąć pod nogi.
  • ~jelly
    (2018-06-13 10:59)
    ten hanys rujnuje reputacje Polski
  • ~xxl
    (2018-06-13 11:00)
    Pod rządami PiSu na arenie międzynarodowej Polska leży i kwiczy a mieli wszystkich po kątach rozstawiać .
  • ~erłowizja jak powiedział prezes
    (2018-06-13 11:04)
    Ja w ogóle odnoszę wrażenie ,że obecna ekipa przy władzy wykonuje wiernopoddańcze działania by przypodobać sie niedorosłemu "gigantowi",który ma pojęcie o świecie jak niegdyś gdy używał do garnituru komunijnego krótkich majtek .

Może zainteresować Cię też: