Wałęsa pisze list do Jaggera. Brudziński komentuje: Jak się rozkręci to może i do samej Kim Kardiashian napisze

Ludzie nie mogą się doczekać tego występu, ale w Polsce dzieją się obecnie złe rzeczy - napisał w sobotę Wałęsa w liście do zespołu The Rolling Stones. Były prezydent w swojej korespondencji poprosił członków zespołu o wsparcie w obronie niezależności sądów podczas niedzielnego koncertu. Tymczasem apel byłego prezydenta na swoim Twitterze skomentował Joachim Brudziński. 

wróć do artykułu
  • ~qostek
    (2018-07-12 21:58)
    Po polskiej Norymberdze tacy brudzińscy będą pisać prośby o zastosowanie prawa łaski ...
  • ~Czy tlumok moze napisac list ,,watpie !!
    (2018-07-11 16:50)
    Ten co napisal ,ze WALESA pisze list do Jaggera to chyba nie za bardzo wie co mowi ,Przeciez tlumok ,ktory nie potrafi skecic dwoch zdan sensownych jest zdolny do pisania listow , Trzeba troche myslec !!!
  • ~Heino
    (2018-07-11 08:05)
    Napisz do Rafalali - to twoj poziom kablu!
  • ~qwerty
    (2018-07-10 14:27)
    Za to ty Jojo możesz sobie napisać, ale do Pietrzaka!
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-07-09 19:57)
    Ale mu wali POwinien być na obserwacji przez tych Goryli z ochrony bo mogą POwąchać KRATEK jak POzwolą Bolkowi BRONI UŻYĆ
  • ~schetino
    (2018-07-09 19:33)
    Z Walesy to prawdziwy szef ale na yayach
  • ~krzyhoo1
    (2018-07-09 15:02)
    Kto to Wałęsa, widzą nawet Eskimosi i Zulusi. Takie nazwisko powoduje, że byle kto, najbardziej ponure postaci partyjnego zaboru Polski, czyją nieodparte powołanie, by opluć bohatera, bo a nóż-widelec zaistnieją w polityce. Nie widzą prostaczkowie, że oni przeminą jak muchary rozpaćkane na szybie Mercedesa pędzącego autostradą Autostradą Solidarności, której symbolem był Wałęsa, a nie oni
  • ~Działacz I Solidarnosci
    (2018-07-09 13:11)
    Panie Brudziński - a kto by panu odpowiedział: tow. Pietrzak, TW Faraon czy "Michaił Michaił" Rosiewicz
  • ~kiki
    (2018-07-09 12:07)
    Lepiej byś zdradził metodę jak wygrywać regularnie w totka a nie kompromitował sie donosami ty kablu!
  • ~Madry
    (2018-07-09 11:33)
    Tak się sklada, że Wałesę i Rolling Stonesów zna cały świat, a o Brudzińskim słyszeli tylko Wolacy. Zazdrość, co?
  • ~z
    (2018-07-09 10:53)
    Najsmutniejsze jest to ze Walesa naprawde myslal ze jego list bedzie mial jakikolwiek wydzwiek.
  • ~Dobra Zmiana :)
    (2018-07-09 10:52)
    Jestem za stary, by być sędzią, ale jestem dość młody, by śpiewać ... Jednym zdaniem Jagger dotknął sedna problemów w POlsce ;) to JEST ARTYSTA ;)
  • ~DZIADEK-ALE DZIAD-PO50 LATACH PRACY-WIEK65 LAT-921 Z ZUS
    (2018-07-09 10:18)
    BOLEK NAPISZ DO WILMA!!!
  • ~tttt.
    (2018-07-09 09:26)
    On nic wiecej nie umie robic.Kapowal, kapuje i bedzie kapowal.Taka jego natura.Przez kapowanie zostal prezydentem.A w jakim jezyku napisal ten donos?
  • ~Krystek.
    (2018-07-09 09:22)
    Super pieknie to napisales. Swoja droga nie jest w Niemczech do pomyslenia, aby politycy z opozycji np. zieloni pisali listy do ludzi muzyki czy jezdzili do Brukseli skarzyc sie na sprawujacych wladze. Bolek juz dawno powinien pojsc na psychiatrie. Wstydze sie kiedy pomysle, ze w latach mojej mlodosci byl i moim bohaterem . Serdecznie pozdrawiam.
  • ~Niahu
    (2018-07-09 08:44)
    Balbina jest w lepszej sytuacji,nie musi pisać do nikogo,bo dostaje od knesetu dyrektywy.
  • ~Obywatel
    (2018-07-09 07:28)
    Drogi Lechu, Ty jeden bronisz wolności naszego kraju. Jesteśmy Ci za to wdzięczni.
  • ~Gerik
    (2018-07-09 05:47)
    Panie Wałęsa czyżby Pan się aż tak postarzał, że zapomina Pan jakie ma Pan wykształcenie i przy tym analfabetyzm jak sądzę nie jest Panu obcy...zatem jeśli się komuś wytyka błędy to wpierw należy zwrócić uwagę na siebie samego. A co do kapowania to podzielam zdania innych na ten temat. Siądz więc dziadku już na pupci i nie wymądrzaj się
  • ~J.B.
    (2018-07-09 05:27)
    To na pewno wymyslili stratedzy PO—pogratulowac glupoty . Teraz mozemy byc pewni ze PIS nie musi Sie wysilac. Wygra pewnie. Chyba ze PO napisze z Bolkiem do Madonny.
  • ~Paskud1
    (2018-07-09 02:51)
    Boszsz. Jak te 6-letnie przedszkolaki - Wałęsę rozumiem - nigdy za nim nie przepadałem - ma człowiek wiek - ma się wady - czas odpocząć. Ale panie Achim - (taki skrót staropolski od Joachima) - pan jesteś młody minister - pan jesteś taki, coby jako minister dziadkiem się nie podniecać. A się człeku podniecasz i ćwierkasz. Obaj jesteście żałośnie biedni, wałęsowska megalomania nie dziwi, ale ministerialna bufonada żenuje. Zajrzyj se kibolu do słownika wyrazów obcych, co to znaczy.

Może zainteresować Cię też: